Flacai si Domnisoare de aug-sept-oct 2004 (127)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Multumesc fetelor de urari!

Eliana celor 2 flacai ai tai care au implinit alaltaieri 1 anisor!Sa fie sanatosi si fericiti!

Sanatate multa tuturor!


www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

LA MULTI ANI, IOANA! Sa ai parte doar de fericire si impliniri alaturi de nazdravanii tai!

LA MULTI ANI, Mirela! cu scuzele de rigoare pentru intarziere. Numai bucurii si succese pe toate planurile iti doresc!

Elyanne, la multi ani puiutilor scumpi! Sa creasca mari si sa fie mereu sanatosi, sa va aduca numai bucurii!






Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Eliana La multi ani pentru puiuti!

Raluca, mami de Ioana - Alexandra (10.10.2004)
3 ani!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

LA MULTI ANI, ANIELA!

Raluca, mami de Ioana - Alexandra (10.10.2004)
3 ani!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuulti ani, Aniela!



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Va multumesc din suflet dragelor. Am pus cateva pozici noi.

Va doresc si eu "LA MULTI ANI!" tuturor pestisorilor, sa fiti sanatosi si fericiti.

Eu cam rarutz pe forum...mi-ar trebui o zi de 48 ore de ore , dar va citesc aproape tot timpul si pozele nu le ratez.

Pupici dulci pentru intreaga gasca de pitici, mamici si tatici

Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

La multi ani cu o mica intarziere pt Mirela, Ioana, Anielas la fel si pt cavalerii Mihai si Andrei ai Elianei sa fie sanatosi si sa se bucure de primul an de viata , va doresc cati mai multi anisori cu putinta alaturi de surioara si parinti.

Noi ne-am intors din Austria, am invatat sa schiem si noi , ne pasioneaza sportul, desi in prima zi ce era la gura mea, nu am mai realizat ca totusi nu suntem singurii romani pe acolo si le-am zis de toate. Noi am avut mare noroc, ca nu am venit cu maini si picioare rupte , nici nu indrazneam sa ma uit in urma pe unde coboram, ca mi se facea rau , ma uitam doar din gondola, e un sport greu si ff periculos zic eu , insa merita toate riscurile, eu una nu as face din el un sport extrem ,sa cobor prin ce stiu eu ce prapastie ca unii din prietenii nostri.
Paul in nici un caz ,de el s-a amuzat lumea de mai aveam un pic si faceam pe noi, a invatat doar pe o parte sa schieze, daca se intorcea era prapad, ne-am distrat f frumos. Am facut baie noapte afara in piscina, la bai termale si jacuz,i chiar a fost deosebit. O sa pun ceva poze. Din nefericire o prietena din grupul nostru si-a rupt urat piciorul, de au luat-o cu elicopterul si a fost operata de urgenta . Acum e inafara oricarui pericol si a jurat ca nu se mai urca pe schiuri. Anul trecut si-a dislocat umarul.... Cand ne-am dus la ea ne-a zis ca vinde echipamentul, cine vrea sa-l ia, ca il da sa nu-l mai vada si toti ...aaa....pai ..avem ....si ne-a busit rasul, nu vrem si noi sa ne dam cu elicopterul , am glumit noi, binenteles ca si Cristina s-a amuzat copios pe tema asta cu ghinionul. In rest a fost f placut, am vizitat Salzburg-ul si ne-am plimbat prin statiuni, chiar am ramas impresionata cat de amabili si draguti sunt.

Diana a scapat de raceala insa fff greu, am decis ca nu o mai duc cateva sapt la gradi, e posibil sa ia din nou si deabia am terminat cu antibioticele. M-a asteptat acasa cu flori,cu 2 poezii despre mama si cu cantecelul bine stiu "E ziua mamico, In dar ti-am adus inima...." de mi-a uns sufletul, am plans de fericire si am fost ce-a mai mandra mamica sa aud aceste cuvinte din gurita ei.






Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDI -Terorista casei - 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DANINA,multumesc de urare!
Mai,cred ca a fost tare frumos in Austria,si fratele meu a fost si am vazut poze,superrrrrrrrr...am vazut si baile alea termale,hehehhe...ce frumos,ai povestit tare fain de schi,iar mi-ai facut pofta ...imi pare rau de prietena voatsra,sper ca e ok acum..si eu am avut piciorul rupt la schi,e adevarat cand eram copil,dar tot am schiat apoi,imi place tare mult.

si Dianei,felicitari pt poezioare si cantecele,cred ca te-a emotionat


Multumesc tuturor pt felicitarile de ziua mea!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

LA MULTI ANI RALUCA!
Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi tie

Danina- si noua ne-a placut mult in Austria...si dupa ce ai povestit iar mi s-a facut dor...voi in ce statiune ati fost?

Mirela-cum se mai simte Robert..se vede o imbunatatire dupa operatia de polipi?

Pupici dulci



Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuuuulti ani, Naty!


Noi ne pregatim de party... ma rog, unul mai mic
De cand s-au nascut baietii... luna martie a devenit luna lor... dar tot nu ma las... duminica e ziua mea... si cine isi mai aduce aminte ca mai sunt si eu nascuta in martie o sa vina pe la noi... Asa ca trebe sa vad ce cumpar... Nu ma apuc sa bucataresc pt. ca n-am chef, n-am timp... si nici spatiu sa ma desfasor
Altfel... astept sa vad cand merg la dr. pt. interventie
Si mai am una pe cap... trebe sa ajung si la odontologie (nici n ustiu cand, cum si in ce fel, doar stiu la ce dr. trebe sa merg) sa rezolv o problema cu un dinte "defect" care s-a gasit sa iasa la 19 ani si acu imi face probleme... ma si imaginez cu aparat dentar la aproape 30 de ani... macar sa-mi puna unul cu floricele



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput