Flacai si Domnisoare de aug-sept-oct 2004 (127)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danina spune:

LA MULTI ANI RALUCA iti doresc multa sanatate, fericire, sa ramai tot asa de calda si finuta cum esti tu. Sa te bucuri de aceasta zi frumoasa, cu printesa Ioana si familia ta.

Anielas noi am fost in Bad Gastein - Hofgastein si Bishosofen. Oricum toate zona e cu partii, e ff frumos, voi unde ati fost?


Mirela pai, cred ca iti trezesc nostalgii, dar lasa ca vii tu odata si-o data acasa la Brasov ,sa te dai cu ski-urile si sa-l inveti si pe Robert. Fratiorul unde a fost in Austria, ca noi vrem sa ne punem pe explorat partii....

Elyanne venim cu ajutor pt party.., nu sunt o f buna bucatareasa, adica fac lucruri normnale, insa cand ma impotmolesc, chem armata.

Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDI -Terorista casei - 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Danina- noi am fost in Kaprun si Zell am See...2 ani la rand..am zis si noi sa mergem si in alta parte..dar parca nu ne vine...acolo sunt asa multe partii ca ai tot timpul o varianta. Sper ca anul viitor Ina sa fie mai increzatoare decat anul asta..si sa o putem lua cu noi sus.

Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Ania acolo au mers finii mei anul trecut si in Rauris, cred ca asa se scrie nu stiu, e f aproape de unde am fost noi, chiar am vrut sa dam o fuga ,insa nu ne-a ajuns timpul nici aici sa vedem tot, + ca eram de dimineata pe partie, mai un vin, mai o bere, un ceai si gata ziua.
Cine stie poate ne vedem cu fetele acolo si stabilim o vacanta, oricum pana plecam in urmatoarea vacanta Diana sa mai invete si nu mai plecam fara ea la anul , asa frumoase sunt partiile, zic ca poti sa le incerci, mai erau romani.

Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDI -Terorista casei - 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Multumesc mult, fetelor!

Raluca, mami de Ioana - Alexandra (10.10.2004)
3 ani!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Raluca

www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Raluca, La multi ani fericiti si sanatosi alaturi de toti cei dragi, langa printesa mica, Ioana!

Aniela,pe aceasta cale iti urez si tie sa ti se implineasca toate dorintele si sa traiesti multi ani fericiti alaturi de frumoasa ta (am vazut pozele))!. Mii de scuze pt intarziere, dar in ultimele sapt aproape nu m-am atins de PC acasa.

Noi suntem bine cu totii. Sora si fratele meu sunt aici de mai bine de 2 saptamani si au rasfatat-o la maxim pe Alma. Si Alma e innebunita dupa ei, nici nu vrea sa auda ca ei maine dimineata se intorc la Cluj. Cu toate astea, acum d-ra ii ajuta sa-si faca bagajele. Nu de alta, dar ea oricum are mania stransului O sa revin si cu pozici de d-ra smechera weekendul asta.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Danyce-merci mult pentru urari si aprecieri..si pupici dulci Almei

Danina-Stiu ca e aproape zona in care ati fost voi...am trecut cu masina pe langa...dar de fiecare data era putina zapada. Oricum tinem legatura si poate iarna viitoare mergem impreuna. Sigur pana atunci vreau sa o dau pe Ina la monitor aici la noi..sa deprinda un pic tacticile...bineinteles..daca o sa-i placa..nu vreau sa o fortez.
Pana atunci ne chinuim cu mersul pe role .


Pupici dulci,

Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

LA MULTI ANI Eliana!!!! pentru maine...
sa fi sanatoasa si fericita alaturi de gasca ta de sufletzei dragalasi

LA MULTI ANI CRISTIA!!!
sa ai parte numai de bucurii alaturi de cei dragi tie


Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI RALUCA!...sa ai parte numai de bucurii in viata!


LA MULTI ANI ELIANA!si multe...sa fi fericita si iubita!!!


ANIELA,Robert e foarte bine,nu-l mai aud sforaind,de fapt il verific acum sa vad daca respira..si nu mai are muci,nimic nimic..e foarte bine,multumim lui Dumnezeu!


DANINA,mai,nu stiu unde a fost,in ce orasel,dar am sa-l intreb..si el merge de 3 ani in Austria,in fiecare an in alt loc..e super incantat de locuri,de partii!!



la toata gasca,sa auzim numai de bine!!!





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Eliana

Cristiana

www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput