Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (51)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suzy78 spune:


'Neata stup,

Felicitari albinutelor si bondarilor care au mai facut o luna

Felicitari coltoasei Thea de Elpower......si nboi am intrat de 2 zile in randul coltosilot.....destul de tarziu la 8 luni jumate.

Deja de o luna jumate nu dormim noaptea....tot maraim si vrem titi....asta din cauza dintilor.....sunt franta.....toata noaptea fac kilometri d ela pat la patut montat de suzi sau titi....sunt franta dar fericita.....si ziua 9-10 ore la job....seara imi i-au in primire printul.....si din nou.

MIHAELAAA - felicitari pt. bebe2....sa ai o sarcina usoara.......si inca odata felicitario pt curaj.....

vizionat pozici cu bb de 7luni, 8 luni.....toti sunt niste scumpi.....am facut o comparatie cu pozele din lunile anterioare.....bondarii nostri s-au tranformat din baietei in baietandri, albinutele din fetite in adevarate domnisoare......

Concluzie: avem niste copii minunati......si trebuie sa multumim LUI dd IN FIECARE ZI.

Deja am inceput sa papacim si noi mai rau din cauza dintilor.....

Va pup si sper sa am timp sa citesc tot pt a raspund ela intrebarile puse de voi.....nu doar sa va spun cum suntem noi

Pupam tot stupul,
Suzy78 si bebe Nicolas Mihai - 27 februarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Eu nu raman logata, trebuie sa imi bag user si parola la fiecare mesaj. Nu pricep de ce.

Eu cred ca e cineva din odisee - vezi faza cu mamodependent - am si vreo 2 banuieli ... nah, lasa persoana.

Sa vad ce rezolv cu autentificarea asta, ca disper...

Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla32 spune:

Ia uite ce facu mesajul ala!? Nici nu m-am gandit. In prima clipa l-am citit si mi-am zis ,,o tampenie!' si am trecut mai departe! Acum l-am recitit si...trag o concluzie. Mesaj urat dar ia hai sa luam si partea plina a paharului! Vedeti ce front comun s-a facut? Martutza e martutza! ....daca e una dintre noi poate ii crapa obrazul de rusine sau poate acum s-a descarcat de frustrari (anonim, dar a facut-o)! macar i-o fi bine! Dar mi-as dori sa nu fie si ipocrita! Sa apara cu numele adevarat si sa blameze pe cine a facut-o ridicand-o in slavi pe Marta! N-o sa stim oricum asta niciodata dar orice e posibil pe lumea asta...

Luca, dragostea mea

Luca luna IV
Luca luna V
Luca luna VI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Noh, l-am sters, n-are decat sa il scrie iar folosindu-si contul propriu. Userul mami_2007 este ptr altceva decat ascuns persoane in spatele lui.


roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:


Beeeeeeeei,da urat mesaj....am ramas fara cuvinte....
Acu mi-am revenit putin si rog si eu persoana carea scris mesajul sa zica si cine e...asa e corect mai ales ca "a dat exemplu" o persoana anume....sunt sigura ca citeste tot,tot....da poate i-o fi frica cand a vazut ce reactii avem....si poate n-o sa aflam niciodata.

Mihaela, de DAVID-29 martie 2007

DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Neata!
Ce urat mesajul anonim!. Ce m-a deranjat pe mine este ca persoana si-a permis sa vorbeasca in numele tuturor. Am inima stransa. Nu inteleg de ce tocmai Martutza e atacata, ea care si-a rupt din timp sa dea cate un sfat sau sa spuna o vorba buna tuturor.

arissa - mami de Maya(18.03.2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

arissa de acord cu tine cu pararea colectiva. de aceeam am si dedus ca este o parere rezultata in urma unor convorbiri. Roxanici..pai tu crezi ca imi taiam craca de sub picior? ca si io particip la confe....

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea
ruza buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

quote:
Originally posted by elyanne

nu pot sa cred...
Cine a scris mesajul putea avea bunul simt sa se semneze... fooooarte urat...
Foarte urat mesajul si foarte lasa persoana...
Ar trebui sa stim si noi cine e atat de lezat... asa ca o sa rog moderatorii sa ne faca lumina... nu e corect... Vrem sa stim si noi cine are, ce are cu noi... Nu-i normal sa folosim userul comun pt. astfel de mesaje.




Despre ce mesaj este vorba?


*****************************************************************************************


"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el.
Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

nici eu n-am vazut nici un mesaj... dar daca o ataca pe martutza, sa ii fie rusine! Nu cred ca este mamica pe care martutza sa n-o fi ajutat cu un sfat, sau macar cu o vorba buna.

"Politicians and diapers should be changed regularly, and both for the same reason."

Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Eu vreau sa felicit inca o data pe Miha sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina frumoasa si un bebe sanatos.

Despre mesaj ma intriga si pe mine, e urat cand nu poti sa spui in fata ce ai de spus si de unde atata rautate.

Mergi la inceput