35-NEGAM inceputul declinului (7)

35-NEGAM inceputul declinului (7) | Autor: brendamitran

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

Se vede ca a dat "romantismul" in noi....nu ne mai putem misca oscioarele imbatranite pe la topic
Cred ca trebuie sa mai dau o raita pe la "Gandire pozitiva" ca iar stau rau cu moralul...


Voi faceti suficienta miscare? Ca eu m-am cam lenevit....rau de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eu ma bagasem puternic de tot pe fitness,dar nu-mi mai ajunge timpul,si zau ca ma oftic.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Si eu ma simt obosita putin. Miscare ? In ce limba vorbesti ,in afara de nu practic alt sport!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pai daca il practici cu regularitate,fara pauze,e bun,ca mentii silueta
Restul lumii pe unde umbla?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by Lemoni

Si eu ma simt obosita putin. Miscare ? In ce limba vorbesti ,in afara de nu practic alt sport!

"To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet."
Charles Haanel




Lemoni draga daca si asta e sport apoi inseamna ca tot poporu' ar trebui sa fie in forma

hai ca ai fost tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona_B spune:

quote:
Originally posted by brendamitran

Pai daca il practici cu regularitate,fara pauze,e bun,ca mentii silueta
Restul lumii pe unde umbla?


BRENDA


FOREVER YOUNG



Sa avem grija de viitorul copiilor nostri
COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Coucou! sunt aici!
Am intrat in fuga de la serviciu, ca timpul liber mi-l ocup cu destule altele, nu vreau sa mai stiu de calculator. Azi o colega se plangea de durere de articulara la mana dreapta, din cauza manipularii mouse-ului/tastaturii. Asa ca io lupt puternic impotriva declinului-inevitabil din pacate, dar incetinit cu succes, daca stii ce trebuie sa faci.
De zece zile m-am lenevit si n-am fost la gym.Am avut diverse programari pentru probleme de rezolvat si timpul a fost mult prea pretios. De...scuza, pentru lene. Noroc cu alergatul, ca nu ma impac cu indoor cardio training, iar vremea aici e superba.
Nu stiu cum e la voi, dar eu daca nu fac miscare cateva zile simt ca ceva nu-i in regula. Ma simt mai grea cu ceva kile. Si n-am decat 54.
Brenda cum au fost examenele?
Pe curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna dimineata fetelor, si bine v-am regasit! Iaca m-am intors si eu de 3 zile din tara, unde a doua jumatate de concediu a fost un cosmar!
Am inceput cu ziua de 13; noaptea am avut 2 cosmare la propriu; in unul din ele cineva ne lovise masinuta noastra aproape noua. Satul se duce dimineata sa ia paine, se intoarce si imi spune ca ne-a zgariat cineva masina cu cheia pe toata lungimea ei pe partea stanga! Fara cuvinte!
Dupa care urmeaza o gramada de alte ghinioane mici, e drept, dar care sa ne strice tot cheful! Punctul culminant a fost cand la un semafor a mai intrat cineva in noi cu masina!
Ce sa mai spun, bine ca s-a terminat, ca suntem aici si sper sa fi scapat de ghinioane!

Azi e ziua puiului meu, si ne pregatim pentru o petrecere sambata!
De ieri am inceput sa merg si eu la sala, ca tot ziceati voi de miscare! In rest am o lene in mine de nu stiu ce sa ma fac!

Brenda, sorry, am avut toate intentiile sa te sun, dar cand ma hotaram tot intervenea cate ceva sau primeam vreo vizita! Cu siguranta ne vom vedea cand ne vom restabili in tara!

Lemoni, tine-o tot asa!
April, Mona, Cricor, Gabi, Olga, Arinna,(sper ca nu am uitat pe cineva), va pup si sa stiti ca imi era dor de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

hop si eu, mai pe fuga, Laura, imi pare rau pt aventurile neplacute...
vreau si eu un pic de fitness, ca imi cam scartaie oasele:(((

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Oooo.......se intorc pasarile calatoare.....bine ati revenit fetelor....

Laura,niciodata nu-i tarziu,ne vom vedea noi candva.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

chiar intram in declin, suntem pe pagina 3?
Ce mai faceti?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput