35-NEGAM inceputul declinului (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Tocmai tu intrebi,Gabone?
Care scrii din an in Paste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Eeei, buna dimineata fetelor! Hai sa mai resuscitez eu putin subiectul; desi daca ma gandesc bine si eu as avea nevoie de putina resusitare! Sambata am aniversat ziua lui Andrei, lume multa, copilarime multa, spre fericirea lui! Si implicita a mea! Dar ce a ramas dupa.....! Ieri nu am facut mai nimic, so, azi am de munca, dar chef ioc! Asa ca incep ziua de munca cu o pauza!
Dar chiar asa, in afara de Brenda, celelalte pe unde imi umblati?
Mai scrieti si voi ceva! Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

La multi ani pentru Andrei!
Sa-ti traiasca si sa fie sanatos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Laura,

La multi ani pentru Andrei!

Ma gandeam daca la voi nu se "poarta" metoda farfurii-pahare-tacamuri de plastic, la sfarsit le arunci toate in saci mari de plastic si la gunoi...nu speli nimic- asta in cazul petrecerilor in aer liber sau a celor pentru copii.Noi am facut odata asa si a fost foarte bine.

Va pup si eu, in continuare sunt foarte ocupata- scoala-casa- mama- plimbari-cumparaturi.Seara sunt asa obosita ca abia am timp sa mai verific e-mailul





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna dimineata fetelor (eu intru doar dimineata pe forum, la cafea), si multumesc pentru urari!
Ba da Arinna, avand in vederea ca au fost multi copii, am avut tacamuri de unica folosinta! De astea am scapat, dar au fost multe altele de strans dupa! In fine, acum am terminat!
In ultimul timp am luat 2 kg, ceea ce nu e bine de loc, plus cele 4 cate le aveam in plus, iar acum caut disperata o dieta.
Oscilez intre monti si ww! Ma mai gandesc!
Va pup si va mai astept la o barfa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Si eu m-am ingrasat la maximul admis-greutate de iarna, de care nu prea am scapat de anul trecut.Dar n-am chef de dieta,nu stiu ce sa fac .Cred ca e de ajuns sa ma uit in oglinda sa vad ca nu se mai poate.Si bicicleta sta degeaba - la cat sunt de obosita uit ca o am.Neaparat trebuie sa facem ceva


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

La multi ani sa traiasca baiatul, vin si eu cu intirziere , sunt pe aici dar mai puturoasa .
Va pupacescpe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Cred ca o iesire ne mai scoate din amorteala. Ma simt mai bine dupa o saptamana in Croatia. Desi nu am fost in concediu, ci dimpotriva "la munca" m-am si relaxat. Pacat ca vremea nu a tinut cu noi, dar oricum a fost frumos. Asa zic acum. Acolo eram cam stresata.

Dar oricum astept "pragul de 40" cu fruntea sus AMR 6 lumi. Vad eu dupa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

quote:
Originally posted by april


Dar oricum astept "pragul de 40" cu fruntea sus AMR 6 lumi. Vad eu dupa...



Hi, hi, hi! e bine daca mai ai vreo 6 lumi pana la 40, ca io ii implinesc in lumea asta! Si acu, imediat!

Bine ati mai venit si voi fetelor pe aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

laura 6 luni....as vrea eu 6 lumi....ei, greseala...vezi cum lucra subconstientul?????

Mergi la inceput