Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by RaisaFudulu

Karra hai sa te stresez de tot in seara asta ...imi plac tare mult cuburile de pe masuta...ce fel de cuburi sunt? ce firma ? cat costa?

Ah si inca o interbare si va las ca sa nu pun monopolul pe DC
Ati primit indemnizatia pentru cresterea copilului.?..eu nu am primit decat alocatia luna tercuta retroactiv pe 5 luni...iar luna asta am primit 6 milioane care nu stiu ce e cu ei...pentru ca eu terbuia sa iau bani din iunie...sunt putin debusolata....mentionez ca le iau pe amandoua pe acelasi card la BRD daca are vreo importanta

Avem poze aici

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA



cuburile sunt de l primii pai= 18ron 6 buc...sunt din burete si au un clopotzel inauntru

Si multzam de complimente.... vi le intoarcem innapoi....am vaz micutza Raisa acre seamana fff bine cu mami ei.....ce ochi negriii are.....

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 7

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Ma dor toate cele de la tae-bo Dar am 57,5 kg... am dat jos 2,5 intr-o luna jumate de cand merg la aerobic
Fug sa balacesc bb-ii si pe urma pe mine acum e Elena la rand...







te invidiez.............si eu reusisem un kg pe sapt dar de cand am fost la mare mi-e frica sa ma cantaresc ca sunt sg ca le-am pus la loc ( 3 kg cate am dat jos)

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 7

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

scuzati greselile dar winnie e pe punctul sa adoarma asa ca tastez usorrrrrrrrrrr

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 7

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

rapid ca n-am timp... ma scuzati fetele da?

iaurt "numa bun" de la napolact sau "cremicios alb" de la tnuva

pere whiliams di la cora

carne de vita antricot proaspat cu specificat la tanti ca e pt bebe. la adus din camera frigorifica. trebuie sa fie carnea rosie dar nu grena.

burtica sanatoasa e de la nestle si nu contine lapte

intrebare si numa injurati mai e vre-un bebe care sa pape 310 ml de lapte la o masa? ca a mea atat a bagat acu dupa baie desi mancase la 6. dar cand nu a mai vrut sa pape (piersica cu cereale) nu i-am mai dat lapte in completare ca bagse cam 140gr.

pupici, va citesc maine

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

310 ml??? pai matei atata cred ca ar papa adunat si chinuit, intr-o zi, daca nu i-as mai "ascunde" eu prin mancarici.

mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze cu matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Iunita , Tzuna, Diana multumesc mult mult de tot pentru ce mi-ati scris si m-ati incurajat. Sunt obosita si stresata am citit pe diagonala, daca mi-a mai scris si altcineva va rog sa ma scuzati ca nu va mai nominalizez. Din pacate deja s-a constipat pisicuta mea draguta, cred ca din cauza cerealelor. Apoi mai sunt stresata ca ne-a ajuns masina in sfarsit si din pacate am niste reactii urate, am fost doar cativa kilometri si de vreo 4 ori mi-a urcat stomacul in gat, la fiecare frana retraiam accidentul...Interesant ca doar am mai fost cu masina dar de fiecare data si cu altcineva, acum eram tot noi si conducea sotul, ca atunci..Trebuie sa trec peste asta, nu credeam ca e atat de greu.

Poate imi da cineva vreo idee ce sa-i dau sa o "deconstip", daca tot am inceput diversificarea.

Incerc sa ma duc mai repede la culcare, ca aseara m-am culcat la 2,30 si sunt cam chiauna.

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

quote:
Originally posted by Kitty
Poate imi da cineva vreo idee ce sa-i dau sa o "deconstip", daca tot am inceput diversificarea.




Din ce stiu eu sucul de morcov e bun, sau piure de dovlecel. La mine a functionat sucul de mar - acum face la 3 zile, nu la o saptamana ca inainte. Am mai auzit si de para ca ar fi buna, si sucul de struguri, in cantitate mica, doar in caz de constipatie (kk tare, bobite)

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amma23 spune:

KItty si Lucas s-a constipat un pic.Azi a reusit sa faca insa.I-am dat suc de mar, zi suc de pere, apa lapte de san.Si a reusit.Masaj pe burtica si sport din gimnastica bebelusului a lui Capraru.
Sper sa citesti, ca vad ca nu ai citit ce ti-am zis ca si Lucas a luat 200 g luna trecuta si 350 luna asta.
Iti spun inca o data, stai linistita ca nu aigresit nimic

Ama si Lucas 12 Martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Kitty - piure de para, de la Hipp sau Nestle.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Multumesc fetelor, o sa incerc dimineata cu ceva ca mi-e asa de mila, saracuta se tot forteaza si nu iese nimic si plange.

Amma, scuze, am spus ca am citit pe diagonala, totusi am citit despre diversificarea voastra si cu fructe si cu legume.

Sper ca maine sa fie o zi mai buna. Va pup!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput