***LA REDOUTE (2)***

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am reusit in sfarsit. Am zis ca mai incerc odata si gata si uite ca a mers! Sigur erau bani pe card, aua vut ei ceva eroare probabil.
Cat despre mail fetelor, eu chiar de balta scriu, dar atat cat stiu va ajut, insa poate e cineva mai priceput sa compuna o fraza inteligibila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Mai,dintre toate codurile cu care am simulat o comanda pentru mine nici unul nu e bun,pe 37516 nu-l accepta, cel cu 41661 nu e mare reducere,vreo 6 euro,pe celelalte cum le bag imediat zice ca cosul deocamdata nu e disponibil,si am incercat de nenumarate ori,parce le dau cu ardei iute cand introduc codurile astea.Singurul ''valabil'' este 38504,o reducere simtitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Madau, ti-l scriu eu

fab

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Catalogul Printemps-ete,ala este dar nu pot comanda nimic din produsele noi:costume de baie,tricouri etc.La voi merge?

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Vreau sa fac si eu o comanda noua.Va rog mult treceti si voi ceva coduri de reducere?Va pup si dau si eu un frappe la intalnire!
Promit!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by Lorenza

Mai,dintre toate codurile cu care am simulat o comanda pentru mine nici unul nu e bun,pe 37516 nu-l accepta, cel cu 41661 nu e mare reducere,vreo 6 euro,pe celelalte cum le bag imediat zice ca cosul deocamdata nu e disponibil,si am incercat de nenumarate ori,parce le dau cu ardei iute cand introduc codurile astea.Singurul ''valabil'' este 38504,o reducere simtitoare!



38504 e valabil doar pt articolele din colectia de iarna,nu-i asa?La cele din colectia noua printemps-ete banuiesc ca nu merge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

quote:
Originally posted by Lorenza

Mai,dintre toate codurile cu care am simulat o comanda pentru mine nici unul nu e bun,pe 37516 nu-l accepta, cel cu 41661 nu e mare reducere,vreo 6 euro,pe celelalte cum le bag imediat zice ca cosul deocamdata nu e disponibil,si am incercat de nenumarate ori,parce le dau cu ardei iute cand introduc codurile astea.Singurul ''valabil'' este 38504,o reducere simtitoare!



38504 e valabil doar pt articolele din colectia de iarna,nu-i asa?La cele din colectia noua printemps-ete banuiesc ca nu merge.


Da,asa e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

buna seara dragele mele,

sunt "tres" ocupata zilele astea. la servici e full, sesiunea sesiune...
eu astept cu nerabdare comanda data pe 8 februarie.

inainte de 10 febr cand se terminau reducerile, am pus in cos cat de multe am putut ca sa vad ce se intampla cu ele. pe 11 erau toate "epuise". deci le-au bagat frumusel la depozit si le scot iar la anu'.

acum am mai selectat cateva chestii fuste si bluzite dragute care chiar merita - chiar faine si o geaca "sympa" pentru mariul meu, dar nu le dau drumul pana nu primesc pachetul sa vaz ce si cum cu marimile. - d'ici: http://www.laredoute.fr/category.aspx?categoryid=28154677&opeco=HP:ZSA:inspiration_saison si de la boutique discount

din cate am citi pe la voi si pe site daca eu am cerut fusta 48, aceasta va fi 50, n'est pas?

je vous pup pe toate, sunt cu ochii pe voi, si abia astept sa ne vedem la o cafea. mergem intr-un bistro, ceva frantuzesc. am zis!



ps. mada, multumim ptr update si coduri


b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata

Monica vezi ca am pus eu pe rpima pagina niste coduri, poate te ajuta vreunul.

Karfe saru' mana! Iti zic imediat cum vin de la posta..pe la pranz. Te facusi de un frappe si o prajitura.

Pitzinucam-a binedispus tare mult postarea ta...asa cu usor iz frantuzesc...super

Pupici



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

madau, da-mi si mie un reply, te rog, cu textul acela...

Claudia

Mergi la inceput