***LA REDOUTE (2)***

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Karfe scrie tu cum vrei, eu iti dau doar detaliile..comanda nr. 20070330695080 din 02/02/2007. Ma intereseaza cand a fost trimisa catre destinatar...daca a fost trimisa. Da-mi pe mail, sau pe PM, sa nu ocupam spatiul aici degeaba, mailul meu e madalina78@gmail.com

Claudia dau reply

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Si mie,je vous prie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

I-am intrebat pe astia de la La redoute (printr-un email) de ce frais-ul este pentru Romania de 10%, cand pt. tarile UE e de 5%, ce n-au auzit ca facem parte din UE deja. Vorba aia: je ne suis pas d'Albanie. Biensure ca nu mi-au raspuns. Mai scrieti-le si voi ca nu-i de ici de colo 5% in plus cit ne iau acum. Hai fetele, mobilizarea!

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Cand le-ai scris?
Astia au impresia despre noi ca suntem buni de trasi pe sfoara,scuze,sunt cam suparata si cu intarziera asta asa de mare,tot imi promit s-o termin cu ei,nu stiu daca ma va tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

pe 8.02 cand am facut si prima comanda

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Lorenza cand ai facut comanda?

Miki noi ne plangem pe aici ca nu stim sa scriem un amarat de mail in care sa aflam data la care a fost trimisa comanda..si tu vrei sa ne revoltam asupra taxelor de transport???. Le-am scrie..dar nu stim cum

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

quote:
Originally posted by madau

Lorenza cand ai facut comanda?

Miki noi ne plangem pe aici ca nu stim sa scriem un amarat de mail in care sa aflam data la care a fost trimisa comanda..si tu vrei sa ne revoltam asupra taxelor de transport???. Le-am scrie..dar nu stim cum

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2





claujro, multam! Fain daca inseamna matase (naturala, banuiesc).

Madau, pe mine m-ai bagat in ceata total cu marimile. Pai fetele zic ca trebuie mai mica decat in Ro, tu zici mai mare. OOOkeeeei.

Mie la masuratoare mi-a dat 36 (soldurile) ca pieptul e mai mic si talia un pic mai mare .

Deci o pijama tot pot sa-mi comand, asa de incercare.

Rochii - imi vin foarte greu, inclusiv alea din magazine - deci nu ma bag. La sutiene nici atat, probez 10 ca sa-mi pot cumpara unul.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

A venit coletul!!!!!!!!!!! Fug dupa el..revin cu impresii.

Lavi la mine asa s-a potrivit na, nu e o regula..sa vedem acum cum sunt astea noi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

madau, sunt cu ochii pe subiect! Te asteeeeeeeeeept!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by madau

Lorenza cand ai facut comanda?



Pe 30!

Mergi la inceput