***LA REDOUTE (2)***

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

madau, tu cand ai facut comanda?

Edit: gata, am gasit, sorry pt intrebarea stupida. Sunt cam ingrijorata. Comanda mea e cu vreo 4 zile inainte...si nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Dupa ce am citit mesajul lui madau am coborat la cutia postala si era ceva inauntru.... Nu talonul de la posta ci un plic de la yves rocher, sa ma duc sa-mi iau cadoul de la un mag de-al lor, un "parfum" comme une evidence in fabuloasa cantitate de 7,5 ml (asa pt ca a fost ziua mea in februarie)... Poate ajung pe la mall intr-o zi, desi scrie ca e in limita stocului disponibil...

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Asaaaa....venit coletul..mi l-a dat ambalat in ditai sacul, nu va mai spun cat de frica mi-a fost pana acasa sa nu lipseasca ceva din el. Dar a fost ok. Ptr cine intereseaza..coletul a venit PAR AVION..asa scria pe sac. Deci sunt bine calculate taxele de transport de 10%

Incerc sa trec si linkurile in lista, sper sa mai fie disponibile produsele. Per total insa pantalonii lui tati ii sunt super ok, comandati dupa masuratorile lor de pe site 46/48..o sa caut si o pereche de pantaloni de la noi sa va spun daca e vreo diferenta (acum doarme gaza mica si nu pot ajunge la sifonier)

Pantalonii mei la fel sunt ok..aceeasi masura 38/40..atat cat port si la noi

Pantofii Mirunei sunt comandati dupa masuratorile lor de pe site si-s mari rau, i-am luat 23, dar ii trebuiau 20 ca si la noi masurile. O sa-i poarte la anul

In rest..hainutele Mirunei super ca de obicei, am mai luat niste chestii ptr bucatarie, la fel misto si alea.

Gata..fug sa pun linkurile pana nu se trezeste fata..daca mai aveti intrebari le astept

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

madau de abia astept sa vad ce-ai comandat pt Mirunicvi si e misto, poate oi fi cmd si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

madau, sacul a avut mai mult de 2 kg? A trebuit sa platesti ceva in plus la posta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Lavi vezi ca ai in lista tot ce am comandat ptr Miruna, si acum si data trecuta...toate-s super misto. Acum i-am comandat si Catutzei o parte din ele, alte culori doar. Te poti "risca" zic eu

Zuppy sacul a avut 6.5 kg..n-am mai platit nimic in plus

Gata, am pus si linkurile, fug la treaba ca n-am facut mai nimic azi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Nu s-a nimerit cu ce am comandat eu; desi pantalonii aia imi facusera si mie cu ochiu'
Pantalonii aia sunt lungi sau 3/4? Dar cei de data trecuta?

I-ai comandat 86 Mirunicii? Cum ii vin? (cele de data trecuta macar, daca pe astea nu le-a probat)

Eu am comandat 86 pt Nati (are cam 80 acum) si 114 pt Silvia (are 112-113 acum), si o pereche de pantaloni 120, pt la toamna. SUnt curioasa cum le vin.

Cand imi ajunge coletul va pun si eu link-urile, cu comentarii bineinteles.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Foarte frumoase, toate! Dar de ce a avut sacul 6.5 kg? Ca nu au fost chiar asa multe produse...

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kali spune:

Gataaa, am facut si eu prima comanda (ea era pregatita de mult timp, dar mi-a fost copilul bolnav si nu mi-a mai stat capul la shopping).
Deja nu mai am rabdare; am comandat numai hainute pentru Alexia, multe dintre cele pe care am vazut ca le-a luat si Madau.
As avea o sugestie: pe langa link-urile cu produse (pe care oricum le muta la un moment dat) nu mai bine scriem si codul lor(care am observat ca ramane neschimbat)?






Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

A fost sacul greu ptr ca in afara de cele noi, am mai luat ptr cineva niste hainute ptr fetita, dar erau deja trecute in lista..de data trecuta, la prima comanda. Asa ca s-au adunat. Plus chestiile ptr bucatarie, un taietor de catrofi, etc

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput