***LA REDOUTE (2)***

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

hai mai ca nu cred ca e chiar asa mare diferenta.Cum naiba?

Saru'mana ca m-ati luminat cu AM-PM,nu ma prindeam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ar fi culmea, eu am comandat 50-52, cu o singura exceptie la care am pus un 48 (pentru ca pretul era prea tentant), dar la Steilman port 46 , sper sa imi vina bine ceva din ce am comandat.

Fetelor, serios o iau razna, de pe la ora 14 ma chinui sa validez cosul. Va rog eu daca vreuna dati acum o comanda sa imi spuneti daca la voi functioneaza ca nu stiu ce naiba are. E acelasi card cu care am platit prima comanda, bani sunt pe el, adresa e aceeasi. Dupa ce scriu cardul si dau validare imi apare mesajul asta:
Certains champs du formulaire posent un problème: Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse desi nu vad nici un camp care sa semnaleze ca e vreo greseala. Ma intorc, scriu din nou, apare doar american express. Sau imi apar iar toate cardurile, scriu din nou nr de card insa la validare imi zice ca nu le-am specificat cum sa ma contacteze pentru livrare. M-am delogat, am sters cookies, am scris din nou toate datele...ce Dumnezeu o avea? Le-om fi blocat noi site-ul cu comenzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

aissa, si eu cred ca iti vor fi mari, parerea mea e ca trebuia sa le comanzi pe toate 48, cel mult 50.

Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Eu am comandat 42 si trebuia sa comand 40!Acum cred ca e si in functie de fabricant,eu in tara port de la 38 la 42,depinde,cum am mai spus de producator!Eu am facut o comanda pe 30 ianuarie,si chiar nu stiu ce se intampla ca nu a sosit la posta!Sper sa nu iau teapa,ca ma las de sportul asta,data trecuta a venit cam in 11 zile.Am inteles ca au fost cazuri cand s-a mai sustras cate un produs,dar sa nu vina deloc!Sunt 13 produse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Fetelor de ce nu intrebati la ei de comenzile nesosite? eu am trimis la prima incercare de comanda, nereusita, mai multe mesaje, in franceza mea de balta, si am primit raspuns dupa vreo 2 zile. Si acum am scris iar un mesaj sa ii intreb care e faza de nu mi se valideaza comanda si am primit automat un raspuns in care mi se da un numar de "dosar" si ca voi primi raspuns la intrebare.
Eu am comanda data in 7 feb, pe 12 am primit un mail din care pricep eu ca a fost trimis coletul (ca ei zic ca primesc "azi" coletul la mine acasa, probabil daca eram in Franta). Inca sunt in termenul lor de 8-18 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Mai fetelor, voi ati comandat dupa ce v-ati masurat asa cum zic ei pe site sau ati comandat dupa masurile noastre de aici, pe care le luati de obicei? Ca eu am comandat dupa msurile lor si imi vin perfect hainutele. Adica aici port 38, dupa msurile lor m-am incadrat la 40, asa am comandat si imi sunt ok. Difera in functie de colectie/model, etc? Ca urmatoarea comanda vreau s-o dau ptr mine exclusiv si nu as vrea surprize

Ziceti ca trebuie sa ma uit pe alte hainute sa vad ce marime scrie acolo ptr Fr?

Aissa ai verificat sa fie destui bani pe card? Sau poate n-ai completat bine codul ala de pe verso de la card..eu asa am patit mai demult. Daca faci o plata si apare vreo problema automat iti apare doar modul de plata cu American Express. Trebuie sa de deloghezi, sa astepti nitel, apoi intri si o iei de la inceput cu validarea cosului. La mine a mers.

Karfe bun pontul cu sutienele..acu' ma duc sa vad si eu

gata, ma duc sa ma apuc de listuta

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Eu am comandat dupa tabelele lor,dar cred ca alea sunt masurile in general la ei in Franta,si mai difera de la un producator la altul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Am refacut lista, am adaugat si produsele de la CATUSHA, restul le-am lasat in expectativa, ca sa vedem si cum sunt...astept deci impresiile. Am trecut si cateva coduri incercate de mine si care au mers..daca mai aveti altele, spuneti-mi.

Gata, fug sa mai arunc un ochi pe "Aubains"

P.S. Gagici daca nici maine nu apare comanda mea, se ofera vreuna sa-mi scrie si mie un mail sa aflu cand a plecat de la ei? Eu sunt varza la cap asta, inteleg doar, dar de scris...0 barat. Fac cinste cu un frappe, la intalnire

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

AISSA, nu te panica, la fel am patit si eu marti, de eram toata plina de draci. Mi-a luat 2 ore, nu dadeam decat de American Express-ul ala. Am incercat sa sun, dar toate operatoarele erau deja ocupate. . Intr-un final, m-am delocat, am inchis fereastra, am iesit din browser si am deconectat si conexiunea online. La urmatoarea logare am putut plati. Nu stiu sa explic de ce s-a intamplat tampenia aia, e o eraoare de-a lor pe site, cred eu. Succes!

Tania 7+ &
bebemic
& "Che" Stefan (17.12.2005) www.babysfirstsite.com/stefanmarcu" target="_blank">Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by madau

P.S. Gagici daca nici maine nu apare comanda mea, se ofera vreuna sa-mi scrie si mie un mail sa aflu cand a plecat de la ei? Eu sunt varza la cap asta, inteleg doar, dar de scris...0 barat. Fac cinste cu un frappe, la intalnire



L-as copia si eu si as da si o prajitura...

Claudia

Mergi la inceput