FIV 96

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

am intrat sa va urez
LA MULTI ANI! SA AVETI UN AN NOU MAI BUN, SA VI SE IMPLINEASCA CELE MAI MARI DORINTE, SA FITI SANATOASE ALATURI DE FAMILIILE VOASTRE, FERICITE SI IUBITE!
VA PUP


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

la multi ani tuturor fetelor care au facut si fac in continuare fiv eu nu intru pe sait dar sunt una dintre fericitele care am facut fiv in ungaria si am reusit cea ce va doresc si voua la multi ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Pe mine ma asteapta un an foarte greu de aceea va doresc voua ce-mi doresc si mie adica : un an nou plin de bucurii, sperante si realizarii, multa sanatate si putere de munca , multa perseverenta in realizarea visurilor iar bebelusul sa apara cat mai devreme in viata voastra!! La multi ani!!
Va pe toate.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

nu stiu daca a aparut primul mesaj eu am facut in ziua a 14 hcg si am avut val 117.30 ce ziceti este destul de bine deoarece pana pe data de 3 nu mai pot sal repet deoarece este inchis peste tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

fetelor va doresc sa aveti parte de un an nou fericit alaturi de cei dragi si sa dea D-zeu ca anul 2007 sa fie pt noi toate acel an norocos in care sa devenim toate mamici!

LA MULTI ANI 2007!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Buna dimineata! Aseara m-am simtit groaznic, am avut contractii foarte puternice. am luat de toate no spa, supozitoare, de toate si tot nimic. Incepand cu 11 noaptea m-am linistit si am dormit ca un puiut toata nopatea. acum ma simt bine. Am avut usoare scurgeri cu mici firisoare de cheaguri. Oricum eu m-am sperait rau de contractii, erau niste dureri groaznice, parca ma taia cineva....Am vorbit si cu dna dr. si a zis sa stau linitita si sa iau no spa la 4 ore. Eu sper din tot sufletul sa fie bine.

Va urez din tot sufletul un an nou bun si sa vi se indeplineasca visul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Dragele mele, sa stiti ca nu v-am uitat dar mi-am schimbat providerul de internet si o perioada n-am mai putut intra decat scurt, de prin vecini. Va multumesc mult pentru urari si sustinere, eu sunt bine si exact ce spune si Lachi, in afara de piept umflat nu am nici un alt simptom. Pe 8 ianuarie merg la prima echo...abia astept ziua respectiva.

Fie ca anul ce vine sa fie plin de realizari si impliniri, fie ca visele sa se indeplineasca. Imi doresc pentru voi sa deveniti mamici cat mai curand.
Un an nou fericit!

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dasha spune:

In prag de An Nou va transmit cele mai calde urari de sanatate ,prosperitate si implinirea tuturor dorintelor.
Si acum ,o reteta speciala :
Reteta de Anul Nou:

Se iau douasprezece luni, se curata bine de amaraciune, stress, mandrie, invidie, egoism, formalism si frica.
Se imparte fiecare luna in 28-31 de zile, pentru ca provizia sa ajunga exact un an. Se cantareste munca si linistea, adaugandu-se chibzuinta si harul.
Se cerne cu abilitate, iubire si vointa, intelepciune, ingaduinta, frecandu-se cu sinceritate, tandrete, gratie si alint.
Se uneste rabdarea cu bunavointa, muzica si buna dispozitie. Se impatureste cu intelegere si speranta, se pudreaza cu sacrificii, se presara vraja, daruire si receptivitate. Se acopera cu amabilitate, gingasie si mult bun simt.
Se indulceste cu multa toleranta, optimism, veselie si umor. Se aromeaza cu blandete, bunatate, concesii si acuratete sufleteasca. Tapetata cu afectivitate si pretuire, se coace la caldura inimii, cu dragoste din belsug.
Se flambeaza cu puritate, stima si respect. Preparatul se serveste zilnic, cu buchete de fericire, ornat cu surprize, invelit in invioratoarea si inepuizabila credinta in Dumnezeu!

Pofta buna!


LA MULTI ANI 2007!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

La multi ani , multa sanatate si realizarea visului nostru comun in 2007 !
Chiar daca nu scriu asa des sa stiti ca sunt zilnic alaturi de voi.
Va doresc fericire si armonie in familie , putere , sa aveti parte de multa dragoste !
Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Tanyuta, si eu sunt gravidutza de Szeged, felicitari pt sarcina!stai linistita, ca valoarea ta din ziua 14 e f buna! sarcina usoara si ai grija de tine!

Andreea 12+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput