FIV 96

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

Adelia Imi pare foarte rau ca ai fost nevoita sa treci din nou printr-un esec, dar sunt sigura ca pana la sfarsitul lui 2007 vei avea un bebelus al tau. O meriti din plin. La multi ani!
MonilandEsti o persoana deosebita. Sper ca noul an sa-ti aduca copilasul dorit. Iti tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Taniuta,felicitari si sarcina cat mai usoara si dusa pana la capat!!!!Si nastere usoara si bebic sanatos si norocos!!!Si fara efort de orice fel de acum macar 3-4 luni ca sa se prinda si sa stea acolo bobocelul mic si nu uita de vitamine,inclusiv acid folic.Multe pupaturi si un an nou asa cum ti-l doresti tu!

UN AN NOU FERICIT CU MULTI!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Delia sotul e obisnuit cu ideea... isi dorea doi copii; din prima casatorie tot 2 are - gemene. Abia astept sa merg la eco in 18 ianuarie sa vad ca le bate inimioara la amandoi; ca am citit atatea lucruri nu tocmai "roz" despre sarcinile gemelare incat... mi-e cam frica! la varsta mea ar fi o binecuvantare sa ma lase Dumnezeu sa raman cu amandoi pana la sfarsit, pentru ca iti dai seama ca alt fiv nu mai pup eu! cu trufandaua mea de sot!

An nou fericit dragele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Felicitari fetelor care ati reusit si aveti un rezultat pozitiv!!!
Oaaau, Lachi, 2 bebei???!! asa DA!!! Bravo!

La Multi Ani va dorim! Sa aveti un An Nou plin de sanatate, fericire, bucurii si impliniri pe toate planurile!!! Sa va ajute Dumnezeu sa va indepliniti dorinta cea mai de pret - aceea de a fi mamici!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

La Multi Ani,An Nou Fericit!!! cit mai multa lumina in suflete,cit mai multe zimbete,si impliniri...sa fiti binecuvintati de Dumnezeu!!!...



"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Va doresc un An Nou plin de cat mai multe reusite , sanatate si multe impliniri alaturi de cei dragi!!!!!!!La Multi Ani, fetelor!!!!!!!! Sper din tot sufletul si ma ca in 2007 sa va vad pe toate la odisee! Va pup pe toate

Cat despre mine am fost pe 30 dec la doctor ptr ca nu ma simteam bine si mi-am facut eco. Pe langa supriza nemaipomenita de a-mi vedea puisorul in uter am avut si una mai putin placuta si anume o posibila sarcina ectopica pe ovarul stang. Asa ca trebuie sa urmaresc valoare bhcg pre a vedea ca embrionul pozitionat in uter evoluaza cum trebuie si monitorizare ecografica ptr posibilul embrion pozitionat pe over. Diagnosticul a fost pus cu semn de intrebare in conditiile in care 4 doctori au venit sa isi dea cu parerea, mai lipsea o trupa de studenti. Asa ca azi find in Z 20 (4 saptamani si 6 zile) de la ET mi-am facut bHCG la Babes si mi-a iesit 4154, iar pe 4 ma duc la ecograf sa vad poate totusi s-au inselat doctorii si nu este sarcina ectopica. Sper sa fie bine.

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

LA MULTI ANI! FIE CA 2007 SA NE ADUCA IMPLINIREA TUTUROR!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

LA MULTI ANI!!! si sa toate la Odisee cat mai repede si dana p sa ne deschida acolo un capitol...

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

LA MULTI ANI 2007! sa aveti parte de un an plin de bucurii si fericire,si tot ce va doriti si nu aveti sa vi se implineasca!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

LA MULTI ANI PE 2007!! Si fie ca noul an sa fie mai bun si mai darnic pentru noi toate!!
Bety78 i-ti tin pumnii sa fie bine bebe si sa nu existe alte probleme!





Mergi la inceput