Dr.Tutunaru (17)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cata_adr spune:

Monique..controlul a fost diferit. Mi enu mi-a facut eco. M-a controlat normal si m-a apasat pe burta, poate din cauza ca am nascut natural.

Mada...am inteles, o sa iau si eu. Despre ce pauze vorbesti??

Cata - o mamica fericita
Robert Alexandru: www.keyweb.ro" target="_blank">POZE BEBE
----------------
You really can change the world if you care enough!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Sorry...fara pauza, ca-s 28 de tablete cu toatele. Batranetea

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 10 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Pai si eu tot natural am nascut, deci cred ca o s a ma cotroleze pe masa nu?....asta e...mercic Cata

Mamica fericita de Gabriel (30.09.2006)
POZE

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cata_adr spune:

Ehh Mada..eu am crezut ca nu am citit prospectul cum trebuie.

Alexutza..pai daca natural, atunci te urca pe masa...te apasa putin pe burta si asta e. M-a intrebat daca am facut cezariana. Cred ca la cezariene face eco..ca n-are cum sa apese.:d


Cata - o mamica fericita
Robert Alexandru: www.keyweb.ro" target="_blank">POZE BEBE
----------------
You really can change the world if you care enough!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cata_adr spune:

Acum puiutul meu doarme asa frumos si eu in loc sa profit si sa dorm, stau si binganesc pe forum.
Azi il scot si afara...nu mai am rabdare. Ma duc sa incerc sa dorm, poate asa se trezeste si el...cand simte ca vreau sa fac nani, se trezeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Cata parca e frate cu Miruna, doarme asa bine si profund bana cand ma gandesc eu ca ar trebui sa ma bag in pat sa ma odihnesc nitel. Ei..in 3 secunde se trezeste

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 10 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

CATA - eu cred ca al tau baiat e si frate cu al meu...pt ca la fel face si piticotul meu...cand simte ca incerc sa ma bag in pat sa adorm incepe sa chitzaieee....

Mamica fericita de Gabriel (30.09.2006)
POZE

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Fetelor, cand ati facut voi a 2a eco la dr Iosup?? Eu sunt programata la 19 sapt si cateva zile. E prea devreme, tb neaparat sa fiu peste 20 de sapt??

15w

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

quote:

Buna fetelor! Am intrat si eu pe ultima suta de metri tocmai acum cand Tutu este plecat. Sa speram ca bebita mea va sta in burtica pana se va intoarce nenea dr. DPM este pe 10 nov si Tutunaru se intoarce pe 11 nov. Doamne ajuta sa nasc cu el! Mai este cineva in situatia mea c-am observat ca majoritatea dintre voi ati nascut. Felicitari pentru bebeii vostri si sa va bucurati de ei! Pupici

Natalya


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 10 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

buna fetelor! per sa ma primiti si pe mine in clubul vostru de gravidute! si eu sunt pacienta a DR TUTUNARU. Urmeaza sa nasc conform ultimului ecograf pe 31.12.desi inainte DPN era 08.01.2007. Sper sa aveti timp sa imi spuneti si mie , mai ales cele care deja au nascut cum a fost nasterea ( e primul copil la mine si cam am emotii), care sunt preturile si nastere normala si cezariana) practicate la Elias si tot ce considerati voi important.
Va multumesc anticipat !( am vazut ca preturile nu la dati decat pe pm .sau pe mail. asa ca astept cu nerabdare un mail. sau macar o indrumare unde exact sa caut

Mergi la inceput