Dr.Tutunaru (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Eu am nascut prin cezariana si la controlul de dupa nastere, care s-a intamplat dupa aproape 3 luni, am avut parte si de control la masa si de ecografie, poate pentru ca l-am rugat sa se uite ce mai face fibromul uterin pe care l-am descoperit la prima eco de sarcina.DianaD & Alexandru(12 aprilie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Miha activeaza-ti optiune de PM si-ti trimit eu preturile.

Fetelor care le-ati primit tot de la mine, au fost ok, ca am uitat sa va ma mai intreb????

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 10 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

quote:
Originally posted by Eseea

Fetelor, cand ati facut voi a 2a eco la dr Iosup?? Eu sunt programata la 19 sapt si cateva zile. E prea devreme, tb neaparat sa fiu peste 20 de sapt??

15w



Eseea, nu are nimic daca te duci la 19 saptamani si un pic.Sunt permise mici "variatiuni" cu plus sau minus

PS:Iti sta taaaaare bine gravidutza! Nu mai spun de caruciorul roz de langa!Ehe!!!

Nicoleta si Alexia (21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Draga Mada iti multumesc pt. raspunsul atat de prompt. esti tare draguta dar nu stiu sa imi activez optiunea PM. ai putea sa imi trimiti un mail sau ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiutapm spune:

buna mamici si burtici mai avem pe cineva in sala de nasteri??facem galerie pt fete s-au cat DL DR e plecat a instruit bebeii sa stea linistiti in burtica si sa-l astepte.
aveti niste comori nemaipomenite sa va traiasca si sa aveti parte numai de bucurii din partea lor.
eu stiu ca mai este ceva timp pana va veni si la mine sorocul, dar parca vad ca ma prinde nepregatita, puteti sa-mi dati si mie un PM cu preturile practicate la Elias, please.

va pup si daca e vorba de galerie sa-mi spuneti si mie.

nadiutapm 25+
http://new.photos.yahoo.com/petcov_nadia/album/576460762331226805

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiutapm spune:

buna mamici si burtici mai avem pe cineva in sala de nasteri??facem galerie pt fete s-au cat DL DR e plecat a instruit bebeii sa stea linistiti in burtica si sa-l astepte.
aveti niste comori nemaipomenite sa va traiasca si sa aveti parte numai de bucurii din partea lor.
eu stiu ca mai este ceva timp pana va veni si la mine sorocul, dar parca vad ca ma prinde nepregatita, puteti sa-mi dati si mie un PM cu preturile practicate la Elias, please.

va pup si daca e vorba de galerie sa-mi spuneti si mie.

nadiutapm 25+
http://new.photos.yahoo.com/petcov_nadia/album/576460762331226805

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Clio . Multumesc mult

15w

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiutapm spune:

[red La Multi Ani red ] celor ce poarta numele de gabriele si mihaele, sa fiti sanatoase si iubite.



nadiutapm 25+
http://new.photos.yahoo.com/petcov_nadia/album/576460762331226805

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiutapm spune:

am uitat, cred ca copilu mi-a macta unicul neuron,
atudor, saru' mana pt mesaj, la momentul de fata sunt cu stransul informatiei, daca mai apare ceva intreb neaparat, pupicei la bebic.


nadiutapm 25+
http://new.photos.yahoo.com/petcov_nadia/album/576460762331226805

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinush spune:

Fetelor vreau si eu PM-ul cu preturile.
Oare Ramona nu tine telul la ea cat e dr.T plecat? Caparca a mai fst plecat dar am putut sa-mi fac programare pt primele zile de munca dar acum de 2 zile incerc sa sun si nu raspunde nimeni.
Nu de alta dar a ramas ca ne vedem ca la 32s care le fac maine s daca nu dau repede de ea parca vad ca ma programeaza la sfarsitul lunii

Adinush 31+ cu - Ingrid-Eileen

Mergi la inceput