Dr.Tutunaru (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Miha fii antena: te duci mataluta in dreapta paginii la meniu..acolo jos ai profil pesonal...foloseste punctele si mesae private. Dai click pe mesaje private si o sa ti se deschida o fereastra in care bifezi optiunea de a primi mesaje privat. Asta e tot. Sper sa te descurci..daca nu, mai vb

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 10 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Cred ca am reusit! esti o draguta ca m-ai invatat!Ti-am citit povestea nasterii bebitei tale... emotionant! Am vazut si pozele... Felicitari pt. ingerasul tau1 De abia astept sa imi tin si eu fetita in brate! te rog sa imi scrii orice consideri tu important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Adinush, suna la tel de la programari (vezi site infertilitate) si vb cu Ramona.
Eu l-am sunat astazi pe Tutunaru sa-l intreb daca la 36 sapt ma duc cu set nou de analize (cele de la 28) si mi-a raspuns Ramona, care mi-a spus ca da. Tutu uitase sa-mi spuna la 32 sapt ca la 36 sa vin cu ele.
De ce nu-ti faci programare pt urmatoarea vizita exact cand te duci sa te vada? Este mai usor asa...si o faci cu o luna inainte, iti alegi tu si ora si tot.

Pupicei.


Pupicei, Ingeras 34+ Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinush spune:

Pai eu tot sun dar mie nu vrea sa-mi raspunda Ramona
De obicei si eu imi fac programare de la o consultatie la alta dar la 30s nu era Ramona acolo si a ramas ca sa sun eu pt programare.
Daca raspunde ea la telul lui Tutu as incerca maine sa sun pe nr lui poate asa dau de ea

Adinush 32+ cu - Ingrid-Eileen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Buna fetelor!
Sunt si eu o burticoasa, tot de-a lui Tutun...
Adinush, incearca s-o suni pe Ramona dupa 16h si insista (am intrebat-o la un moment dat, cand e cel mai bine s-o sun si mi-a zis ca dupa 16h). Eu am sunat odata vreo doua ore in continuu. De cele mai multe ori n-am avut bafta de Ramona si a trebuit sa sun...
Fetelor, imi puteti spune si mie niste preturi?
Multumesc mult!
Tinem pumnii sa stea bebelusii cumniti in burtici pana vine dr. T. in tara!


Loredana 27+ Roni-Cristian
http://new.photos.yahoo.com/loremunteanu/albums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Stefana spune:

Buna fetelor
Mie nu mi-e clar.Sunt in sapt. 23 si urmeaza sa merg la control in sapt. 24; dl. dr. zicea ca am un set de analize in sapt.28; deci imi da setul la intalnirea de 24 sapt. si merg cu rez. la cea de 28 sapt. sau imi da analizele abia la controlul din sapt. 28?scuzati incoerenta...
Si aveti idee incepand din ce saptamana se poate intra in prenatal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Oana Stefana eu am facut setul de analize dupa saptamina 28 iar dr mi-a zis sa-l sun dupa ce primesc rezultatele. Cum rezultatele mele au fost bune nu l-am mai deranjat! Sanatate multa!




si Mihai Nicolae - my little treasure (1 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

oana, iti da listuta in sapt 24, analizele le faci in sapt 26-27, ca sa ai rezultatul in sapt 28 cand mergi la control;
in prenatal eu am intrat in sapt31 (la 30 sapt); legal, sunt impartite 63 pre si 63 post, dar poti sa faci prenanatul mai mult, cu conditia ca postnatalul sa fie minimum 42 de zile; eu mi-am lasat o sapt in plus la postnatal si bine am facut, pt ca am nascut la 41 sapt si 1 zi;

anasia + Alessia Anca(14.08.2006)

pozici
intalnire 21.10.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Stefana spune:

Multumesc pt. raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

madyn, unde esti?

anasia + Alessia Anca(14.08.2006)

pozici
intalnire 21.10.2006

Mergi la inceput