Dr. Tutunaru (15)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Clio am schimbat eu subiectul ca se ajunsese deja la pag.21 si-l inchideau moderatorii. Pupicei si nu fi suparata

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 8 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Stie cineva cum induce Tutu nasterea?pt ca eu asa cred ca o sa ajung Am auzit de la cineva ca baga un ovul....

POZE

Monica 40 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

queenmagde, uite analizale pt 36 sapt:
HGL, glicemie, uree, creatinina, acid uric, transaminaze, bilirubina, Ca, Mg, Fe, sumar urina, culturi col-streptococ de tip B (medicover);
monique, mai ai putin, am depasit si eu termenul, am nascut la 41 sapt si 1 zi cu cezariana, pt ca nu s-a putut altfel, desi nu era in plan;nastere usoara!

anasia mami de Alessia Anca

pozici
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinush spune:

Fetelor eu am fost azi si la Iosup si la dr.T si am intrebat si colo si colo ca sa stim ce si cum.
Iosup mi-a confirmat ca o sa vina si el la cabinet,o zi pe saptamana..martea..presimt ca o sa fie o aglomeratie martea mama,mama si dr.T mi-a zis ca se muta de saptamana viitoare ca inca mai au ceva de facut pe acolo.
Nu stiu exact cum e echo acolo..3 sau 4D..dar cert e ca e "mai frumos si mai destept"

Adinush 23+ cu Ingrid-Eileen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna fetele,
Am si eu o nelamurire...sapt viitoare pe 13.09 am programare...unde ma duc...la vechiul sau la noul sediu...?
Daca vine macar o zi pe sapt Dr Iosup...asta e de bine...macar sa nu mai alergam dupa el prin tot Buc...

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi
- Ghita 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:

Am fost si eu ieri pt prima data la el.Mi s-a parut foarte documentat si bun profesionist.Era cam aglomerat dar nu m-a expediat din cabinet,am vorbit pana mi-am lamurit toate lucrurile.
Mi-a facut eco(aparatul era cam slabut) si mi-a confirmat sarcina gemelara.M-a mai chemat si marti la noul sediu pt alta eco(morfologica).

Luminiža15+ si Daria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Foarte tare LEVI, sa-ti traiasca mici strumfi...si tu sa fii sanatoasa pe langa ei...
Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi
36+ - Ghita

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Stefana spune:

Levi ai idee cat costa echo morfo la noul cabinet?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Uau, un nou sediu pentru dr T?? Piscinutza pentru burtici si bebei, patron mare se face dr nostru...macar atata sa castige si el de pe urma pacientelor, ca la nastere zice pas la bani. Ma bucur mult pentru noul sediu si o sa ii fac si eu o vizita ca mai am o luna si fac un an de cand am nascut, trebuie sa ii mai duc fata sa o vada, ultima oara a vazut-o cand avea 6 saptamani!
Nastere usoara burticilor de pe ultima suta de metri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada spune:

Ce bine ca va avea eco pt. morfologie si pe Iosup, e mult mai simplu mai ales ca vin si fete din afara Bucurestiului.

Este cineva care stie unde se fac dozarile de anticorpi pt. Rh negativ, sau unde recomanda dansul, ca am uitat sa-l intreb, nu stiam cum sa plec mai repede era deja trecut de 8 si mai erau vre-o 3 paciente la usa, iar el parea obosit...

Mergi la inceput