dieta hipocalorica (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Gabici, ma bucur ca acum e totul in regula.
Ieri am pacatuit cu o bucata de ciocolata, dupa care am avut mustrari de constiinta si m-am dus o ora jumate la gradinarit.
Meniul de ieri:
mic dejun: doua rosii+branza
ora 18: doua sarmale din soia

Silvana si soricelu' Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Buna fetele,

Acum observ ca la acest subiect avem un emoticon care rade cu gura pana la urechi -Rade de noi??!!... caci motive ar avea...

Eu ma straduiesc sa fiu cuminte, uneori reusesc mai bine, alteori mai sar calul.Am scos dulciurile si mesele dupa ora 19,00.

trebuie insa sa ma apuc si de bicicleta, intr-o buna zi... Am sa va spun cand...

O zi buna,

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

fetelor eu azi am "pacatuit". DA' RAU DE TOT!!! Cartofi prajiti cu salata de rosii si castraveti. Am uitat si de rochita si de cura si de tot cand am vazut cartofii aia noi, prajiti!!!


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu va spun ca nu mai suport sa astept ziua de 1 iunie. saptamana asta ,de luni pana acum ,am dat jos 2 kg.
yeeeeeeeeeees!
sa nu-mi spuneti ca e mult ca nu-mi pasa.fac bicicleta in dusmanie ,mananc capsuni non stop ,beau apa muuuuuuuulta si mancare mai putin.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Eu de azi am inceput regimul disociat asa ca o sa va parasesc, ma duc la fetele care tin disociatul.
Va doresc spor la slabit!

Silvana si soricelu' Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Eu am fost foarte cuminte in week-end-ul asta, asa ca azi dimineata n-am putut sa nu ma cantaresc, si surpriza am 63,5. ...Dar ma voi cantari si pe 1 iunie.
In gradina mea s-au copt capsunile, asa ca masa de seara pe la 19,00 consta exclusiv in capsuni.

Ieri am inceput si cu bicicleta, in sfarsit. O ora in doua reprize (dimineta si seara).

va pup si va doresc o saptamana usoara.



Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Doamne ce iubesc peroada asta a anului: bujori, iasomie (lamaita), tei infloriti si marea mea dragoste CAPSUNIIIIIIIII!!! De 2 zile manac doar o masa pe zi, in rest capsuni! Sper sa nu se vada, ca eu pun si zahar pe ei -stiu ca sunt dulci si nu au nevoie, dar mie asa imi plac


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Buna!
Nu stiu daca va mai amintiti de mine...ca pe lista nu sunt. No problem. Spuneam ca trebuie sa fiu si eu la vreo cura, si cred ca sunt cel mai aproape de "hipocaloric".
Am scazut in talie 14 cm in aprox 4 saptamani (care se incheie joi). La kg as aproxima 7-8...pt ca nu m-am cantarit la inceput (nu am avut cantar), dar cred ca fatza de anul trecut cand am inceput cura eram mai grasa, dupa haine.
Am tinut cu Reductil si am facut masaj zilnic (masaj porfesional). O sa pun in curand si poze.
Pupici

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Rachel,wow! 14 cm in 4 saptamani?
felicitari!
Briza,lasa zaharul!
Cornelia,trage-i tare cu bici ,ca e buna.
eu mi-am cumparat ,ieri ,stepper.e super . imi place tare mult. lucreza muschii fesieri ,se simte tare bine.

Rachel ,wow! zi-mi si mie cum ai procedat ,ca m-ai dat pe spate!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

quote:
Originally posted by rachel owen

Buna!

Am scazut in talie 14 cm in aprox 4 saptamani (care se incheie joi). La kg as aproxima 7-8...
Am tinut cu Reductil si am facut masaj zilnic (masaj porfesional). O sa pun in curand si poze.




Wow mama ce rezultate!!!! Ne faci sa ne pe noi astea care dam jos un amarat de kg....Ia spune ce e cu reductilul asta? Ca eu habar n-am


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput