O alta Timisoara (4)

O alta Timisoara (4) | Autor: timisoara

Link direct la acest mesaj

Buna Timisoara,

De ce era nevoie de un alt topic? Si de ce O alta Timisoara? Pentru ca suntem un grup de fete din Timisoara care inca nu ne-am gasit locul aici pe la "Prieteni dintotdeauna", vrem si noi un locsor al nostru, unde sa putem scrie, nestingherite de persoane rauvoitoare.
Si rugam frumos moderatorii sa nu ne fie inchis topicul si sa primim cine stie ce trimitere.
Ne simtim bine asa, nu vrem nimic altceva decat sa fim lasate in pace.

Asadar: fetelor – poftiti la taifas!




poze

Taifasurile noastre:www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73628&whichpage=1" target="_blank">(1),(2),(3),



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

yuppy yuppy Timisoara ne-a deschis cap. nou!!!

eu sunt in razboi cu fiu-mio,ne batem cu gurile, ne muscam ne mancam si radem in hohote de numa.
Dupa papa de la ora 16 iesim si noi prin zona, macar o ora sa stau cu el afara.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Iar is a doua.
Eu ma pregatesc sa merg la frate-miu si-a luat tivi nou si vrea sa-l ude,nu va ganditi ca ma chefuiesc ca el ul uda,Emil se lasa udat si eu conduc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Alina cu ce-l uda???... cu Daniels??????

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:



Fetelor, puteti sa va suparati pe mine, aveti de ce..

N-am avut net de vineri dupa-masa pana acum.. Sambata am plecat la Resita si trebuia sa ma intorc cu cineva care a zis initial ca plecam de acolo duminica pe la ora 13:00, dar s-a schimbat programul si am plecat pe la 19:30.. am ajuns in Timi pe la 21:00..
Mi-e ciuda ca n-am apucat nici sa va anuntz la timp ..am vorbit doar cu Dani al lu' Miro, cand am aflat ca plecam mai tarziu.. si cu Gio` pe la 16:00..

Oooooffff si ce dor mi-e de voi..


In alta ordine de idei, singurul lucru pe care il regret dupa weekend-ul la Resita e ca n-am reusit sa ajung la intalnire.. In rest, m-am simtit super bine chiar aveam nevoie de o escapada de genu' asta

Moni, vezi ca am o rochitza si un maieu pt tine, poate ne vedem zilele astea daca nu stai 10h+ la munca..

indz.. errrr ingerash, ti-am dat accept in YM

Sectantele vesele, va si promit ca data viitoare vin la intalneala, chiar daca va trebui sa inchiriez un elicopter ca sa ajung (numa' sa nu fie joia asta, ca vin prietenii din Resita pe-aici, pana vineri dimi, cand pleaca la o nunta in Maramu'.. si nah.. )






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Revenit!
Albi,a fost o faza faina,eu cand am ajuns in parc,cu Angy de mana,ma tot uit eu in jur....pe Miro o vazusem odata,+ ce am vazut poze,zic eu,pe ea tre s-o recunosc sigur...si merg si merg,la un moment dat zic hai sa sun,dar pe cine? pe Albi sa pe Cosmi,iau telefonul si gata m-am hotarat,o sun pe Albi ca e la A,pana ajung la c,e mai simplu.Dupa ce a suant de 2 ori,vad pe cineva ca se agita cu mana si-mi striga:Pe mine ma suni!
Am inchis,m-am indreptat intr-acolo,era de fapt Cosmina.
Apoi m-ai sunat tu si ti-am inchis deoarece credeam ca ajungi in parc.
Seara cand am ajuns acasa,mi-am dat seama care a fost faza.
Giova,a undat cu vin de data asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

E bun si ala Alina.
Diana te iertam, dar numai ca ne esti draga, ca de altfel....

Plec in pat sau la wc sa dau la rate. mi-e un rau de zici ca-s. si asta e numai de la friptura aia pe care am mancat-o cu pofta si de la ardei umpluti cu varza.

va si ne auzim maine dim.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Giova bebelasi au ochisorii atat de sensibili si nu voie sa le pui ochelari de soare. Am prietena doctor oftalmolog si mi zicea asa ceva. Aici in Califonia unde soarele e muuuuult mai puternic ca si n tara nu am vazut nici un bb cu ochelari de soare.
Ce se intampla fetelor am vazut azi la stiri: 15 tone de pui infestate retrase din magazine in NW Romaniei.Doamne fereste!
Va pup pe toate!


corinadana mama Ralucai
The mother's heart is the child's schoolroom.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am inteles Corina, mersi.
Nu am urmarit stirile, habar n-am ce mai e prin tara.

Traiasca Sab Simplexul!!!
O prietena mi-a dat ideea sa iau si eu si uite nu mai am nimic, nici un rau.
acum calc de zor, sa ma mai eliberez pe maine.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Incep sa-mi revin si eu,am luat un strop de energizant,de la Ingerash,pe mess.
Ca sa vedeti ce face tineretea.
Pussy,noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

ceau sectantele vesele :)

ce faceti? eu pierd timpul aiurea pe mess & pe net ;) ma uit acum la pozele de la intalnire & citesc de peripetiile voastre :)
Albi, ti-am last niste mesaje offline, pana reusim sa vb "live"

va pup pe toate & imi iau zborul spre alte tari calde...ooops (vroiam sa zic topicuri, as vrea io tari calde)
Nopate buna, Timisoara!




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput