Sezatoarea canadiana (48)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Off ange, au credeam ca ti-a placut de mine, cand citesc mai bine doar de patriotism... Asa-i ca suntem niste dragute?? Dealtfel sa stii ca tricoul a avut mare succes, multa lume m-a intrebat de el. Steguletele le-a cumparat sotu' special pentru picnic sa dea la copii. Daca vii pe la Toronto iti dau si tie.

Cupilul din poza e al meu, husbandul ne facea poze.

Parpalak, Soak City e super(zona de balaceala din Ontario Place), Paul cred ca o sa fie in extaz.


Corina

Edit: Am uitat ceva: Jocelyn salariul ala e pe an si cheltuielile pe luna, dar banuiesc ca te-ai prins deja.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588&whichpage=1/" target="_blank">Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

quote:
Originally posted by Cricor


Edit: Am uitat ceva: Jocelyn salariul ala e pe an si cheltuielile pe luna, dar banuiesc ca te-ai prins deja.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588&whichpage=1/" target="_blank">Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com



Evident, macar atat ma duce si pe mine hihi

*****************************************************
I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Hei, asta da surpriza:)
Multumesc de poze, asa sa mai stiu si eu cu cine ma conversez:)
Si sa vad si o mama cu muuuulte initiative si copil cuminte.
Foarte frumoase doamne
Cat are baietelul lui Cricor? Si ziceati ca si el e cuminte?:)
Inseamna ca raman doar eu si Parpalak cu neastamparati, desi si al meu parca e mai cumincior acuma.
Hai ca poate ma mut si eu in To, ca vaz ca va distrati. Si de reusesc sa tin pasul cu DanaMario mare lucru:)
Va dorim numai bine si vreme frumoasa ca sa aveti cat mai multe intalniri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

quote:
Originally posted by DanaMario

Am pus cele 3 poze mari si late cu noi la picnic de ziua copilului(Parpalak,Cricor si DanaMario).

Daiopri uite poze ca tot m-ai batut atit la cap :)

Dana si Joshua
http://community.webshots.com/user/dana_josh





Ffrumoase toate pozele, nu numai alea de la picnic.

danaMario imi esti asa cunoscuta, esti din Bucuresti?

Dana si gemenii
Voiculestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMario spune:

Da Dana sint din Bucuresti.
Ne cunoastem am stat in Drumul Taberei sau poate Liceul de Informatica sau Facultatea de automatica iti spun ceva?

O sa ma uita la pozele tale acasa la servici am accesul interzis pe unele siteuri si-ti zic poate ne cunoastem

Dana si Joshua
http://community.webshots.com/user/dana_josh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melody spune:

Buna fetelor,

Imi pare rau ca nu am ajuns si noi la picnic, dar mi-a fost fetita bolnava, cu febra mare. Am tinut-o acasa si Vineri,nu am dus-o la gradinita, ca a inceput cu febra de Joi seara. Dar sunt dispusa oricand sa ne intalnim. As vrea sa va cunosc pe cat mai multe.
Pe forum de-abia apuc sa mai intru, ca sunt cam busy cu scoala si cu examenele. Termin si eu Vinerea viitoare si am inceput sa imi caut si de lucru.
Dar Ontario Place unde este?
Sper ca de data asta nu o sa mai fie nici o piedica pt intalneala.
Ah, si am si eu o intrebare, daca ma puteti lamuri si pe mine.
Fetita mea nu are inca 4 ani,( in Iulie face 4 ani) dar cred ca ii cresc maselute. Este posibil, ca eu, drept sa spun nu mai stiu la ce varsta trebuie sa iasa, acuma, sau mai tarziu?
Imi tot spune ca o doare gurita inauntru. M-am uitat si am vazut la maselute ca e umflat in ambele parti.
Trebuie sa recunosc ca nu am nici o idee despre asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

quote:
Originally posted by DanaMario

Da Dana sint din Bucuresti.
Ne cunoastem am stat in Drumul Taberei sau poate Liceul de Informatica sau Facultatea de automatica iti spun ceva?

O sa ma uita la pozele tale acasa la servici am accesul interzis pe unele siteuri si-ti zic poate ne cunoastem

Dana si Joshua
http://community.webshots.com/user/dana_josh






Wow, Drumul taberei..... am crescut acolo, Aleea parva in fata scolii 57. Bateam drumurile spre capatul lui 90, sau 68 (368). Tu?

si sunt venita pe lume cu decretelul, 68.


Dana si gemenii
Voiculestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMario spune:


Dana tot pe acolo am stat si eu

Eu m-am uitat la pozele tale nu te cunosc poate m-ai vazut prin piata :)
Sau poate ne-om fi intersecta in drumurile spre capatul lui 90, sau 68 (368) :)

Dana si Joshua
http://community.webshots.com/user/dana_josh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

moamaaa pe pag. 3?!?!?
rusinica
inapoi pe 1.

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


ce linistite sunteti!


noi am fost azi la Biserica in St-Laurent, pustache a meu a fost un monument de cumintenie in biserica, toata liturghia ( si in picioare a stat pedeasupra, pentru ca era plina biserica); l-am laudat noi intr-una in masina, mindri de progenitura cuminte pina am ajuns in centru comercial, doar eu cu el, unde a ochit butonul de deschidere automata a usilor si a inceput circul: iesit pe o usa, intrat pe ailalta, printre picioarele oamenilor, fara sa se mai desprinda de acolo; asa ca l-am carat singura pina la masina, printre strigate de voie buna si ochii broscaiti ai spectatorilor ( curiosi nevoie mare la urletele lui, poate'l maltratam si ei trebuie sa-si faca datoria civica sa cheme autritatile )

ce planuri aveti pentru we lung care urmeaza, montrealezelor?


Ana


http://community.webshots.com/user/pozemontreal

Mergi la inceput