Dieta hipocalorica (3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Gabi, parca e ceva problema cu datele... pe mine te rog sa ma treci cu 67 ! Multzam.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Gabici, am trecut! Si felicitari pt kg-ul pierdut!
Deci meniul meu de ieri: inainte de masa cativa biscuiti digesta, si pe la 5 supa cu morcovi, mazare si taitei. In rest doar apa.
Va pup si va doresc o zi frumoasa fara tentatii:)

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ceau fetele,

Cornelia si Gabi, multam de raspunsuri!
Eu aseara si azi de dimineata am facut-o lata. Nu va spun ce am mancat ca e jale mare. Nu stiu ce am da' nu ma pot mobiliza, in fiecare dimineata imi spun ca o sa ma tin serios de treaba si nu reusesc. Poate imi dati si mie putin din ambitia voastra.
Pentru azi nu am ce meniu raporta ca nu vreau sa va fac pofta.
Spor la slabit!

Silvana si soricelu' Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata!
Briza ,ma bucur tare mult pt tine!
Silvana nici eu nu numar caloriile!Cum spune Gabi e f bine.
Gabi ,esti de admirat!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Unde ati fugit toate?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

am ajuns si eu... am mult de lucru la servici, si intru mai putin de acolo.
Deci ieri am mancat jumatate de pachet de bisc. Digesta, (nu-s buni, n-am sa mai cumpar) si dupa masa un iaurt cu fructe. Pur si simplu nu am avut nimic tentant in casa.
Mancare nu prea am facut in ultima vreme, copiii mananca la cantina/gradi, iar sotul invata incet sa se descurce:)

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ceau fetele,

Ce sa zic? Eu am dat-o in bara iar', dar de luni promit ca ma apuc serios de treaba. In we asta merg la ai mei la sat asa ca nici vorba de cura, dar de luni... vai de mama ei
Pana luni va pup, va doresc un we fain si la cat mai putin ispite ... culinare.

Silvana si soricelu' Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Vai Gabita, cand te aud pe tine cu un pachet de biscuiti, sau cu o supica de legume imi vine sa imi dau una . Dc tu traiesti, inseamna ca se poate, si rezultatele se vad...Nici eu nu numar caloriile, incerc sa pap cat mai putin, dar putinul meu fata de al tau, ehe...De ex., acum am facut ciorbita de salata, mancarea mea preferata, si o sa incerc ca macar pana sambata sa nu mai mananc altceva.


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Eu aseara am tras de mine sa nu mananc nimic ,ca imi era o foame.... Ma apucasera si nervi de foame!
Of,iar am intrat in crize!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Desi nu ma pot lauda ca mananc "apropape nimic" ca Gabi (bravo ei!)sa va spun meniul meu de ieri, cand zic eu ca am fost aproape cuminte.
Dimineata un covrig, la pranz o portie de varza calita, iar seara o portie de ghiveci de legume(pe la ora 19,00), iar pe la 21,00 o tableta mica de ciocolata, caci nu mai puteam trai de pofta.

Va doresc o zi buna si meniuri"usoare"

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput