CE E DE FACUT?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

sooooo...concluzie:problema nu e amanta...problema sunt ei doi, casnicia lor, relatia lor(de suflet, sexuala etc.), deciziile sau starea de "strutz cu capul in nisip".mi se par la fel de vinovati si cred ca ei sunt singurii capabili sa dezlege nodul lui Gordius, nu tertii de pe marginea arenei!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

SI IO MAI AM O INTREBARE,pe care nu i-am putut-o pune lui C.,nu are experienta ea:...oare de ce mai e in stare un barbat de 55 ani?Ce inteleg de fapt ei la varsta asta prin sex?Zau ca nu ma duce capul...probabil ce cred ei ca e sex nu e de fapt ce stim noi sau io ma rog....






Mai...aici ai fost mortala!
Nu pot sa-ti raspund...va trebui sa astepti pana face sotul tau varsta cu pricina.


Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui eumada

SI IO MAI AM O INTREBARE,pe care nu i-am putut-o pune lui C.,nu are experienta ea:...oare de ce mai e in stare un barbat de 55 ani?Ce inteleg de fapt ei la varsta asta prin sex?Zau ca nu ma duce capul...probabil ce cred ei ca e sex nu e de fapt ce stim noi sau io ma rog....






Mai...aici ai fost mortala!
Nu pot sa-ti raspund...va trebui sa astepti pana face sotul tau varsta cu pricina.


Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


"haidi bre", acu' esti pudic?




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luisa1983 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada
SI IO MAI AM O INTREBARE,pe care nu i-am putut-o pune lui C.,nu are experienta ea:...oare de ce mai e in stare un barbat de 55 ani?


Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....




http://stirileprotv.ro/csid/sex-si-viata-de-cuplu/viata-sexuala-a-barbatilor-muuuuult-mai-indelungata-decat-a-femeilor.html


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

iti garantez eu ca orice ai sfatui-o tot nu o sa se desparta de el, si da, ii e rusine sa fie divortata, o sa spere mereu ca se va domoli si se va ntoarce la ea... unor femei sa fie divortate si fara jumatate de avere li se pare mai rusinos decat sa stie tot orasul ca sotul are amanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Hai, Mada, ca iti raspund eu la intrebare: sotul meu are 52 de ani si nu mi se pare ca s-a schimbat ceva. Adica, nu mai e ca pe vremea cand eram prieteni si ar fi facut-o tot timpul (dar sigur nu in curtea institutiei). Dar e tot ca acum 20 de ani, sa zicem. (Si nici eu nu as zice ca m-am schimbat foarte mult, la 48 de ani.) (Ba mai facuram si un bebe la 46 ai mei si 50 ai lui. Ma rog, conceput la 45 si 49.)

Si, daca te miri, hai sa-ti povestesc ceva dragut. Cand aveam un pic peste 20 de ani am surprins niste "babe" discutand despre dorintele sexuale ale sotilor lor. Cred ca cea mai tanara avea in jur de 60 de ani si tocmai aia tacea jenata (de fapt ea a fost cea care m-a observat si nu stia cum sa le faca pe celelalte sa taca). Celelalte 4-5 aveau bine peste 70 de ani si povesteau cum domnii soti vor de doua ori in fiecare noapte. Am crezut ca mor de ras - si chiar e de bine, nu-i asa?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Inca ceva: ultima intalnire de la terminarea facultatii pe care a avut-o tatal meu a fost cea de 50 de ani (repet, 50 de ani de la terminarea facultatii). Unul dintre colegii lui avea un bebelus.

La intalnirea de 20 de ani de la terminarea scolii mele, unul din colegii mei avea o sora vitrega bebelus. (Peste o luna si ceva am intalnirea de 30 de ani, te tin la curent cu noutatile.)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui eumada

SI IO MAI AM O INTREBARE,pe care nu i-am putut-o pune lui C.,nu are experienta ea:...oare de ce mai e in stare un barbat de 55 ani?Ce inteleg de fapt ei la varsta asta prin sex?Zau ca nu ma duce capul...probabil ce cred ei ca e sex nu e de fapt ce stim noi sau io ma rog....






Mai...aici ai fost mortala!
Nu pot sa-ti raspund...va trebui sa astepti pana face sotul tau varsta cu pricina.




"haidi bre", acu' esti pudic?



Nuuuu...mi-e teama ca daca-i spun, isi lasa barbatul si-si ia unul de 50
Oricum, eu l-as propune mesajul lunii, asa m-a distrat...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

eu am intrat sa il felicit pe Rufus pentru moderator.

Felicitari, man!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui eumada

SI IO MAI AM O INTREBARE,pe care nu i-am putut-o pune lui C.,nu are experienta ea:...oare de ce mai e in stare un barbat de 55 ani?Ce inteleg de fapt ei la varsta asta prin sex?Zau ca nu ma duce capul...probabil ce cred ei ca e sex nu e de fapt ce stim noi sau io ma rog....






Mai...aici ai fost mortala!
Nu pot sa-ti raspund...va trebui sa astepti pana face sotul tau varsta cu pricina.




"haidi bre", acu' esti pudic?



Nuuuu...mi-e teama ca daca-i spun, isi lasa barbatul si-si ia unul de 50
Oricum, eu l-as propune mesajul lunii, asa m-a distrat...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde



adica mesajul lunii poate fi si unul care ne-a distrat foarte tare? eu ma gandeam ca mesajele lunii sunt acele mesaje pline de intelepciune, nu de infantilitate.
sau poate ar trebui propus si genul asta de mesaj. mesajul care ne-a distrat foarte tare.





Mergi la inceput