CE E DE FACUT?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca

ma scuzati, dar eu pe femeia asta mi-o inchipui o zgriptzuroaica. poate ma insel amarnic, dar mie asa mi se pare.

_

mami de andi si ilinca
_

traduceri si asistenta

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."


da, e zgripturoaica ce nu-si pune coada pe spinare si nu pleca din casa, sa o lase pe dragutza de amanta sa se lafaie ea in toate, si mai sta si in calea fericirii celor doi porumbei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca

ma scuzati, dar eu pe femeia asta mi-o inchipui o zgriptzuroaica. poate ma insel amarnic, dar mie asa mi se pare.




da, e zgripturoaica ce nu-si pune coada pe spinare si nu pleca din casa, sa o lase pe dragutza de amanta sa se lafaie ea in toate, si mai sta si in calea fericirii celor doi porumbei



aha, da, exact, la asta ma refeream, cum de stii sa citesti ATAT de bine printre randuri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

Doamna respectiva se teme sa poarte stigmatul de femeie divortata, ea inca mai crede in acele valori.




Tocmai ti-am spus: nu exista asa ceva la generatia despre care vorbim. Poate la bunici...
Nu exista scuza asta. Pur si simplu nu exista.
Doamna, dupa cum spune Mada, se teme de saracie. N-are nici o treaba cu nici un stigmat. Ca daca-i pe stigmate (stigmaturi?) mai bine s-ar teme de imaginea pe care tocmai si-o creaza.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Nu e scorpie...e doar o femeie care isi vede tulburata tihna casnica de aventura plina de sex oral a sotului mai in varsta.Andropauza.E normal sa vrea sa imbatraneasca impreuna cu sotul in casa lor,sa se bucure de copii...e in firea umana.Nu e nici scorpie ,o spun eu,care sunt destula scorpie.Mai multa blandete si dorinta de a ajuta nu am vazut la un om.Si o stiu de 12 ani.E doar frustrarea si necazul de femeie care a respectat valorile casniciei,batjocorite de dorinta de a face nebunii a unui sot la andropauza.



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Io as vrea sa stiu si parerea lui Marius.Rufus multumesc.Insa eu stiam ca esti mai tanar...zau......

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Io as vrea sa stiu si parerea lui Marius.Rufus multumesc.Insa eu stiam ca esti mai tanar...zau......

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....


mada....,hai mey...chiar asa???

mosuletzi-ai luat bastonul?()

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">http://www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Oricum,Marius si Rufus sunt slabiciunile mele.Na.Iar Rufus sigur nu e asa batran cum vrea sa zica.

SI IO MAI AM O INTREBARE,pe care nu i-am putut-o pune lui C.,nu are experienta ea:...oare de ce mai e in stare un barbat de 55 ani?Ce inteleg de fapt ei la varsta asta prin sex?Zau ca nu ma duce capul...probabil ce cred ei ca e sex nu e de fapt ce stim noi sau io ma rog....



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada
oare de ce mai e in stare un barbat de 55 ani?Ce inteleg de fapt ei la varsta asta prin sex?Zau ca nu ma duce capul...probabil ce cred ei ca e sex nu e de fapt ce stim noi sau io ma rog....

Madalina si Eva-Maria


Mada...sunt totusi 55 de ani, nu 155."inteleg" si ei, ce intelege tot omul, in mare! unii "pot" mai mult ca predecesorii lor.sexul e o nevoie fiziologica, e la baza piramidei lui Maslow:
http://en.wikipedia.org/wiki/Maslow's_hierarchy_of_needs

si aici se face diferenta intre a iubi..si a te sexa.

eu cred ca domnul P. e doar intr-o criza ...vrea sa vada daca mai poate!





mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

"ce e de facut: doamna C. sa-si "produca" o schimbare de caracter si conceptii...si sa tina pasul cu domnul P., asta daca "mai poate", caci domnul P...e calare pe Interregio, in timp ce doamna C. se plimba cu Regio Suburban!!

Chiar daca se indreapta spre miezul varstei a 3-a, nu sunt morti d.p.d.v.d.r. sexual...eu ii vad ca pe niste oameni normali, functionabili, nu ca pe niste mosnegi hodorogiti!






mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

SI IO MAI AM O INTREBARE,pe care nu i-am putut-o pune lui C.,nu are experienta ea:...oare de ce mai e in stare un barbat de 55 ani?Ce inteleg de fapt ei la varsta asta prin sex?Zau ca nu ma duce capul...probabil ce cred ei ca e sex nu e de fapt ce stim noi sau io ma rog....


si eu cand aveam 16 ani ziceam ca astia de 35 sunt batrani, uite ca timpul iti demonstreaza ca nu e chiar asa.

Mergi la inceput