*****Capsunici in jeans Mai Iunie2007 (3)*******

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

merci Liviana!
as vrea eu sa fie un spinner... sigur sunt niste monstrii, ca Manu mi-a zis sa nu ii iau ca sunt urati :D

cineva sugera ca sunt astia:
http://www.minitoys.ro/advanced_search_result.php?keywords=gormit&advs_sex=-1&manufacturers_id=&categories_id=&advs_korosztaly=-1&advs_ar_kategoria=-1&button=cautare

o sa verific acasa
Ce ti-e si cu baietii si monstrii... Cica vrea asta si un Ben-10. Cred ca e prea mult, ca doar nu e ziua lui :D

Anca, Manu 02.06.2007 si Mihnea 09.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Liviana deseori prin bataie . David e bataus de mic. Daca nu-i convine ceva isi face rapid dreptate cu o palma fratelui sau surorii. Matei isi manifesta gelozia facand zgomot sau aaruncand obiecte. Maria vine si ii trage pe baieti din bratele noastre si se aseaza ea. Multumesc!
Si David iubeste gormitii, bakuganii s.a. Nu prea il incurajez, ca mi se par urati(gormitii). Prefer sa-l directionez spre sport-role, tritineta etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Nu e vorba de Gormiti... asta e, nu stiu ce vrea :))
da, sunt urati toti
a inceput gradinita si vede toate urateniile, plus reclamele tv

Anca, Manu 02.06.2007 si Mihnea 09.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Of, Alynta27, deci si la voi se manifesta cei mici cu bataie.
Poohy, sunt de acord ca-s urati, insa copiii ii adora, pe langa multe altele. Nici eu nu le cumpar decat f rar asa ceva, insa la tv tot la aceste personaje se uita. Mai nou Matei imi canta zilnic cantecul din "kung fu panda" . Si lui Bogdan ii plac, dar la el treaba e mai piano. Matei insa e un pasionat de lupte si soldati , e fascinat de lupta intre bine si rau (o fi stiind el ceva, nu degeaba suntem in 2012), ieri efectiv m-a dat pe spate cu strategii de lupta desenate pe vreo 5-6 foi, ceva f complex, inspirat cred ca si din jocurile pe care le vede la tasu'. In orice caz erau cu cifre si tot felul de combinatii de miscari.
In alta ordine de idei imi e greu sa organizez ziua lui Bogdan pt ca piciulica se suceste de la zi la zi: azi vrea tort cu Fulger mcqueen, maine cu Peter "Man" . Acum vrea cadou un elicopter care zboara, peste o ora vrea trotineta.

Vrea cineva sa participe la www.gradinite.com/site/Evenimente/detalii/647-noaptea-muzeelor--editia-2012--.html" target="_blank">Noaptea Muzeelor?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

sarbatoritilor din ultimele zile!

Poohy Andrei e foarte incantat acum de niste roboti LEGO Hero Factory. Uite aici link: http://herofactory.lego.com/en-us/Default.aspx. Tot de pe Minimax a auzit de ei. Poate asta vrea si Mihnea. Urati sunt sigur dupa parerea mea.


Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Buna seara!
Am intrat sa urez LA MULTI ANI sarbatoritilor nostri! Sa fiti sanatosi si sa cresteti mari !
Va multumim frumos pentru urari!
Noi am sarbatorit foarte frumos la un loc de joaca pt copii, toata lumea fericita
Am sa mai intru sa povestesc despre noi.
Liviana si Dominic a vrut elicopter, dar am gasit motive sa nu ii iau, asa ca a primit o bicicleta noua
Si noi am avut tort cu Fulger.

Va pup si va doresc petreceri frumoase si distractie maxima!

Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!


Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna!
La noi a inceput sezonul zilelor de nastere. Sambata l-am serbat pe Matei-3 ani si pe tati-33ani(ii implineste pe 30mai)! A fost acasa ca la iarba verde nu ne-a lasat vremea. frumos, bucurie pentru copii, oboseala pentru noi! Dar cand ii vezi cat sunt de fericiti iti vine sa le organizezi mereu ceva pe plac! I-am facut 2 torturi baiatului: la cresa i-am dus tort cu trenulet, iar acasa tort masina. Eu le prefer pe cele facute de mine, ca stiu ce pun in ele!
Sambata am serbat la noi, duminica la finuta care e cu 2 zile mai mare ca Matei iar luni la nasi-feita lor ei Elena. Asa ca ne-am distrat 3 zile! Fain asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Uitasem sa va las poze!





>>>Continuare

Mergi la inceput