*****Capsunici in jeans Mai Iunie2007 (3)*******

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Liv,

Imi pare rau ca ai ratat Zoo, este cea mai frumoasa pe care am vazut-o eu si am vazut cateva in Europa. Este atat de mare si poti inchiria mini sa te plimbi prine ea, este mai degraba un parc decat o gradina :)
poate data viitoare...

Frumoase poze, ai bifat destule :)

eu de cate ori mi-aduc aminte de Barcelona, imi vine in minte si Poohy, ca ea mi-a recomandat hotelul unde a stat ea si noi alesesem lantul Barcelo si pana la urma am stat si la hotelul ei, fiindca eram cu neuronii imprastiati rau cand avea 5 luni si am uitat cand avem intoarcerea; am pierdut si avionul si a trebuit sa schimbam si hotelul, asa ca ne-am prelungit fortat sejurul cu 2 zile :)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Ella, la BCN am vazut cam tot ce era mai important de vazut dpdv turistic, zi lumina eram pe drum. La Zoo am ajuns in ult zi si poate ca oboseala isi zicea cuvantul.
Orasul mi-a placut f mult si fiecare zi a fost o incantare, are de toate in el: muzee, arta, istorie, frumusete, plaja, mare, munte, telecabine, distractie, shopping. Am gustat din toate si mi-am satisfacut toate curiozitatile, de asta am zis ca e "bifata". La anu' ne vom indrepta catre alta destinatie. Sotul vrea Paris, eu nu-s f convinsa.

Fug dupa baieti, sper sa nu ma prinda ploaia.

PS: de ce nu mai avem pe prima pagina lista cu capsuneii? Imi e greu sa identific a cui e ziua....

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Didi, sigur e si oboseala, dar nu am sanse sa fiu mai odihnita decat acum ... ca nu am pazit nici un copil noaptea, am dormit toata noaptea, dar probabil nu suficient ... ce fel de vitamine cu omega3? nici vremea nu ma ajuata deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Woaaaww!~ Eu nu plec la Barcelona, sa nu ma imbolnavesc! M-am virusat numai de la poze! Ce norocosi cei care s-au nascut acolo!

La multi ani sarbatoritilor! Avem copii mari si meseriasi!!

Betty, poate sa iti faci niste analize..sa stii ce sa iei. Fe, Mg, Ca... si cred ca un somn bun ar fi cel mai potrivit

Va pup! Vara asta e superba Stiti cit era de cald acum 5 ani? Eram cu burtoiul toata ziua afara... aproape dezbracata







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Ioana, mai multe somnuri bune imi trebuie ... cu unul nu rezolv mare lucru. Anul trecut am facut analize cand alaptam si mi-au iesit perfect , doar mg ceva mai mic.

Ce faceti duminica seara in 27 mai, sunteti in cluj? Haideti la ziua andreei ca ai si cu cine povesti ca mai cunosti mamici din grupa noastra, plus ca atatea fete frumoase sunt la andreea in grupa :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna!
Va las cateva pozeaici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Alynta, ce a crescut papusa mica! Iar cel mijlociu seamana leit cu tine.Super poze si ce va plimbati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Multumesc Betty! Am facut o iesire la munte dupa Paste, in zona Nemtului! Acolo toate sunt aproape: cetatea Neamtuluyi, Humulesti, M-rea Neamt, Zimbrarie si alte manastiri.
Sambata il serbam pe Matei si pe tati, care pe 30mai face 33 ani. Vrem sa mergem la gratar, dar sa vedem cum se indreapta vremea ca ploua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Buna!

Am si eu o intrebare pentru mamicile de baietei (sau de fetite daca stiu ceva despre asta) - am inteles de la ai mei copii ca e o reclama pe Minimax la "aia rai care ies numai noaptea" (definitia lui Mihnea) - pe care Manuela i-a denumit ceva de genul Track Spinners sau Strec spinec sau asa ceva. Mama (care e langa ei) imi zice ca ii e imposibil sa retina.
Cand suntem noi acasa nu ne prea uitam la televizor, asa ca nu stiu despre ce e vorba.
Ei, Mihnea o tine una si buna ca asta vrea el de ziua Manuelei/ziua copilului si eu nici macar nu stiu ce e ca sa hotarasc daca ii iau sau nu... Am cautat pe net si nu am gasit nimic
Aveti cumva idee despre ce e vorba? Stiu ca e foarte vag... Nu e nici Ben Ten si Bapukan sau cum ii cheama...

Anca, Manu 02.06.2007 si Mihnea 09.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

poohy, incerc doar sa ghicesc, poate e vorba de www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=dracco%20spinner%20minimax&source=web&cd=1&ved=0CGcQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D6EYdJ5_BLJ0&ei=8quzT9TjCYi3twff8dWGAg&usg=AFQjCNGvK0agRprQz-j_8GgETrO7c8-NNg&sig2=wtBD7d5zEBLlXc0_3SYOYg" target="_blank">jucaria asta?

Bakugan-ul e deja invechit. :)

Alynta, frumos copii ai! Cum se manifesta gelozia la voi? Se mai lasa cu certuri/batai? Eu am frecevnt discutii cu Matei, care ce are cu "piticania" care desigur nu e usa de biserica.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput