*****Capsunici in jeans Mai Iunie2007 (3)*******

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

La multi ani, Andreea si Eliza!! sa cresteti mari, sanatoase si norocoase!

Liviana, bine ai revenit! asteptam poze. doar tu cu sotul ai fost sau si cu copiii?

Didi, ce sportivi sunteti voi! bravo lui R pt traseu!

Multumim pt urari. A fost o petrecere frumoasa in familie.
E. a fost asa cum ne-a obisnuit si cum e ea: cuminte, vesela si minunata. A rezistat pana la 10 seara.
A ales de pe tava: microfonul (de jucarie al Anei), margelele (si ANa a ales la motul ei margele) si al treilea obiect a fost o nebuloasa totala: unii zic ca a luat cheia de la masina, eu am vazut-o cu seringa si foarfeca...era multa agitatie in jurul ei, multi copii care ar fi pus si ei mana si a fost cam derutata. Apoi a primit o bucata din turta in poala si s-a apucat sa-si rupa singura bucatele/firmituri si sa manance singura.
Cand primesc poze, va trimit pe mail (pe aparatul meu nu prea am poze ca mai mult am filmat).

Acum ma pregatesc de ziua Anei.
Are cineva un model de invitatie, doar sa-l printez?
Mai intai ii serbam ziua la gradi, cu tort &stuff, va veni si un magician. Si apoi in week-end la munte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

salutare,

La multi ani!! sanatosi si fericiti ECaterina...Mama ana scuyati intazierile..se poate si nachträglich

azi e 15 mai deci e sarbatorita fata lu Androix baiatul lu Mihamora si Baiatul junior de Alynta..Wow ce petreceri prin zona : La multi ani!!! sa va traiasca.

ah, Barcelona..de departe cel mai fumos si interesant oras care l-am vizitat. imi trece vreo luna sa ajung sa il bat in orice coltisor..

hai ca poate Liviana o sa raspunda ..am si io o dilema..cum l-ai luat pe Matei de la scoala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

An@ nu stiu exact ce cauti dar io le prefer pe cele care le facem singuri..si David le semneaza. parca le prefer pe cele gata tiparile, sunt mai practice ca lucram in echipa si in plus is si mai ieftine

io azi lucrez de acasa.am un termin cu David la gradinitza..cica nu vb cum trebe..Doamne ce emotii aveam la R. mi-e teama ca musc din ala daca zice ceva negativ de copilul asta mic, l-as fi lasat pe coleg dar cica are un termin si apoi tre sa il iau pe R de la scoala sa il duc la o aniversare..mama sarbatoritului s-a oferit sa il ia ea cu ai ei..dar parca prea mama denaturata..dupa scoala R vine acasa cu pretena lui,o vom duce inapoi la scoala la muzica, ca asta e activitatea lor de marti si pe R il las la vecina sa mearga sa petreaca pe la 14:00.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

An@,
multumim pentru felia de tort; e buna virtual :)
Am luat si noi pranzul duminica la Daimon, era destul de aglomerat si nu aveam rezervare.

Liv,
hai cu pozele de la Barcelona.
Avea 5 luni cand am fost; nu ne-au ajuns 9 zile sa vedem ce ne-am propus.

Vas,
La multi ani pentru Eliza!

e virusat, asa ca saptamana asta gata cu gradinita si cu tenisul.
I-am scos intr-un final sange, duminica seara la Medlife, n-a varsat o lacrima, tare curajos a fost, desi i-au scos 4 eprubete; i-a iesit sideremia sub minim, asa ca ii dam fier.

La multi ani si sarbatoritilor de azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!
Ella sanatate lui Bob! Felicitari pentru curaj, e baiat mare de acum!


Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si 20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

La multi ani! sarbatoritilor zilei!

Liviana, pune poze de la Barcelona! si noi avem rezervare facuta pt concediu la mare in sud de barcelona si ne-am propus sa mergem 2 zile pt aquarium si gradina zoo, si de visitat orasul nu cred ca are rost sa ma gandesc cu fetele dupa mine asa mici ...

Ella, sanatate lui Bob! o viroza tare urata au avut si fetele mele.

Azi dimineata Alexandra a ramas controland prin gradinita si Andreea plangand sa stau cu ea sa manance micul dejun ... la programul scurt alexandra nu a varsat nici o lacrima, sa vedem la somn.

Fetelor, nu stii vreun remediu contra somnului, de beau a doua cafea tensiunea mea o ia razna, de nu o beau adorm ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Laaaa Muuulti AAAniiiii!

tuturor sarbatoritilor din zilele astea!

Nu imi vine sa cred ca au ajuns capsuneii la 5 ani...
Eu pe Manu tot bebe o vad :D Bine, un bebe mai mare, ca bebe mic e Mihnea. Desi, sincer, amandoi sunt mici

Multa sanatate si fericire!!

Anca, Manu 02.06.2007 si Mihnea 09.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

La cererea publicului, printre taskuri multe la servici am reusit sa selectez vreo 150 de poze din Barcelona .
Am mers doar eu cu sotul, e saptamana unica in an cand plecam undeva in 2. Consider destinatia "bifata", n-as mai reveni decat poate gratis.

Copiii au stat la socri, le-am lasat masina ca sa aibe cu ce sa-i transporte la gradi/scoala.

bettyR, am sarit Gradina zoo caci era 18 euro intrarea si pt noi ca adulti nu a prezentat mare interes. La acvariu e tot cam atat, dar merita indiferent ca esti mare sau mic.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Multumim pentru turul Barcelonei! Super ca ati fost si doar voi 2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Liviana, ati mers in plina saptamana de marele preniu al Spaniei, F1. super.
io nu am inteles nu ti/a placut orasul sau a fost scump?

cu pretzurile imi aduc si io aminte cum comparam pretzuile la salte acu 8 ani si ma ametezau...ametzeala mi-a trecut pretzurile au ramas..

Betty, io zic ca-i oboseala. Io la sfatul Ellei iau vitamine, in special magneziu cu omega 3. Nu reusesc sa ma relexez, asta de fap e problema ..de fapt nici nu prea stiu cum.. ca asa am fost mereu.

Mergi la inceput