Ajutati-l pe Iustin sa ajunga la RMN

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Kamy, nici nu stiu ce sa-ti spun. Mi-a placut atat de mult cum ai povestit de Iustin, faceti intr-adevar o echipa de invidiat si nu exista pe lume bucurie mai mare decat sa-l ai langa tine pe puiul tau, sa-l vezi cum creste si cum se face om mare Imi pare tare rau pentru suferinta voastra, dar te apreciez pentru taria si ambitia ta de a lupta.

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

anca16, de cand s-a nascut Iustin simt ca inima mea este cumva conectata cu inima lui si chiar daca eu am o inima sanatoasa simt o durere surda, profunda, poate ca este durerea "inimii de mama". Un copil asa cum este Iustin te invata sa pretuiesti altfel viata si timpul, devii mai bun si mai ingaduitor cu cei dragi, nu mai poti uita sa spui "te iubesc" si chiar asa din senin si de multe ori. Cred ca pentru toti parintii comoara noastra sunt "ei", sunt minunati si te fac sa te bucuri de multe ori si din nimicuri, pe care de altfel le uiti. Poti sa razi si cand sufletul plange, sunt puri si iti arata cat de simpla poate fi viata sau cat de simplu este sa fii fericit.

Multumim tare mult pentru cuvintele frumoase si ca esti aici alaturi de noi. Oricand o vorba buna poate face multttt!Va imbratisam si pupam si pe puiul mic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Saptamana asta asteptam programarea exacta in luna iunie pentru a face acest RMN.

Multa sanatate tuturor!

Va imbratisam si va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Buna tuturor,

Se pare ca persoana care face programari nu este pana Vineri,mai avem de asteptat, asa am primit raspuns.

Simt o presiune destul de mare care nici sa dorm nu ma mai lasa; am visat ca a murit Iustin, ingrozitor cosmar. Imediat cand m-am trezit mi-am amintit ca pe mama mea o visasem asa cu 3 luni inainte sa moara. Stiu ca e doar subconstientul meu dar e tare greu sa-ti revii la realitate dupa asa experienta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui kamy75

Buna tuturor,

Se pare ca persoana care face programari nu este pana Vineri,mai avem de asteptat, asa am primit raspuns.

Simt o presiune destul de mare care nici sa dorm nu ma mai lasa; am visat ca a murit Iustin, ingrozitor cosmar. Imediat cand m-am trezit mi-am amintit ca pe mama mea o visasem asa cu 3 luni inainte sa moara. Stiu ca e doar subconstientul meu dar e tare greu sa-ti revii la realitate dupa asa experienta.


Kamy nu te mai gandi la vise. Si eu stiu ca daca visezi pe cineva ca a murit inseamna ca i-a murit moartea si o sa fie bine.
Si eu cand am visat asa ceva, chiar asa a fost, persoana respectiva a trecut peste cumpana.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Azi m-a durut capul foarte tare dar mi-a trecut si mi-am revenit ca Iustin nu ma lasa. Am fost in parc cu el si era foarte incantat sa faca mancare la nisip. Ne-am plimbat si a fost foarte fericit.

O seara placuta va dorim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Buna ziua tuturor,

Ne-a sosit programarea...pe 21 Iunie la ora 9 trebuie sa facem RMN.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

Buna ziua tuturor,

Va rugam din toata inima daca cineva ne mai poate ajuta?!!!
Mai avem nevoie de aproximativ 1000Euro pana pe 20 Iunie.


Trebuie sa fim pe 20 Iunie in Germania, pe 21 la ora 9 se va face RMN-ul si restul investigatiilor iar pe 24 avem intoarcere. Va trebui sa stam 4 zile cu cazare la o pensiune langa spital.
Cazarea pe cele 4 nopti ne va costa in jur de 300euro.

Multumim tuturor celor care sunt alaturi de noi si a celor ce citesc aceste randuri, pentru orice gand bun multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Kamy ti-am trimis un PM.
Mult success la RMN.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Ajutati-l pe Iustin sa ajunga la RMN


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamy75 spune:

tomaca, uneori unele cuvinte de multumire par asa usor mecanisme dar crede-ma ca eu iti multumesc din suflet si va doresc sa va bucurati de viata asa cum va doriti!

Mergi la inceput