Rugaciuni pentru Soni!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea23 spune:

Of Doamne...nu e drept!!!

suntem alaturi de tine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Of, Doamne, nu-mi vine sa cred !!!
Ingerii sa-ti fie aproape, Georgeta !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Imi pare atat de rau. Ce trist:(((. Sper ca gandurile noastre sa o ajute sa gaseasca calea catre lumina cat mai usor.



"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

NU imi vine sa cred; chiar ma intrebam acum cateva zile ce s-a intamplat de nu mai e activa la umanitare..Doamne, nu imi vine sa cred!...Ai grija Doamne de Soni.


Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 15+ cu

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Sunt consternata si nu ma pot opri din plans...
A conoscut-o bine pe Georgeta de pe vremea lui Mihaita si Marian, dar ne-a ajutat enorm si cu alte cazuri in care s-a implicat trup si suflet...
Pe Mihaita si familia lui ea i-a descoperit, ea a facut tot ce a putut sa ii duca in Italia si sa-l salveze... I-a gazduit in casa ei... muncea ca sa le plateasca cheltuielile cat au stat acolo... a iubit copilul ala ca si cum ar fi fost al ei. Cand a murit o parte din ea a murit cu el... Acum vor fi impreuna...

Inca refuz sa accept vestea asta!!!!!!!!!!!!

Mi-e rusine ca nu am stiut... mi-e rusine ca nu am fost alaturi de ea macar cu o vorba. Dupa ce Mihaita s-a prapadit rarisem discutiile cu ea...

Carmen, spune-mi, te rog: e in tara sau e la Torino? Stie cineva asta?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Doamne, ce trist! Sa-ti fie drumul lin, Georgeta, si ingerii sa te aiba in paza!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:





Nu se poate! Nu am mai deschis nici un alt subiect decat cel de la diabet, pt ca ala ma interesa foarte tare.....si vad ca imi spune Anina....
Groaznic!! Ingerul meu !
Tu m-ai ajutat cand mi-a fost mai greu !, cand aveam problemele cele mai mari din viata mea! De ce trebuie sa pleci , iubita mea prietena!
Te sun de cateva luni de zile, dar tel tau nu imi raspunde. Nu am indraznit sa scriu nimic aici , stiam ca este bolnava , dar nu stiam daca este de acord sa va spun.
IERTATI_MA!!!!!!

Ma rog Bunului Dumnezeu sa te aiba in paza sa iti deschida Poarta Raiului si sa te primeasca cu drag , pentru ca TU ai fost INGERUL PAZITOR al copilului meu. Te plang acum, cu vorbe.......Roaga-te de acolo unde vei merge pentru copiii pe care i-ai iubit atat de mult!!

P.S. Acum numai pot scrie , sunt ravasita, Alex are glicemia mare.....sunt terminata! Cititi la subiectele din semnatura mea despre Soni, cea mai buna prietena a mea , pe care am avut ocazia sa o strang in brate , care m-a incurajat si mi-a ajutat copilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Nu fac nimic deosebit. Ma gindesc doar, ca daca ,miine nu voi mai fi ,am sa-mi gasesc linistea in sufeltul fericit al unor fiinte!!

asta scria in 2006!
ce suflet mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musetto spune:

Nu o stiam pe Soni, dar imi pare atat de rau pt ce i s-a intamplat! Sunt alaturi de ea cu toate gandurile mele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Pui,
De cad am aflat ca esti in coma, singura imagine cu tine care-mi vine in minte este aceea de la Concursul de Miss, pe care l-ai castigat. Cate femei ar avea curajul, la 50 de ani, sa concureze la Miss? Cate ar fi castigat?
Ai avut intotdeauna timp pentru durerile celorlalti, ai avut intotdeauna chef sa-i asculti pe ceilalti, plangeai si radeai din tot sufletul. Este nedrept ceea ce se intampla cu soni.
Este nedrept, pui, ce ti se intampla.
Doamne, fii alaturi de soni si de sotul ei.

Nu certati copiii cand viseaza!
Impotriva banarii lui Jocelyn.


Poze

Mergi la inceput