Mamici si burtici de BAIA MARE (20)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

Marc Alexis

in week-end a fost mai liniste, ia zi Malinka cum ati sarbatorit?
clauco deci sunteti mai bine, ma bucur tare si cred ca o sa puteti iesi sa ne vedem azi da?
nikolleetta baiat mare aveti voi acolo si descurcaret
irlandeza ce frumoasa e Patty in rochita, cand veniti in rom?
AdrianaSM si Estera s-a facut o frumusete

deci cine vine la plimbare azi?

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

'neata si de la noi, buna cafea a facut clau
Am avut un weekend foarte frumos.
Am fost sambata seara la un botez care binenteles nu era la noi in sat ci intr-o comuna la 15 km si binenteles l-am lasat pe alex cu mama mea. Sice sa facem cu mancarea asta era cea mai mare problema, caci nu puteam sa ma duc de fiecare data cand se trezea a ii dau sa pape, asa ca m-am muls dar numai 90 ml, ce-a ce lui alex nu ii ajunge atat la o masa, si asa am luat o cutie de NAN pentru orice eventualitate, si inainte sa mergem am zis sa incercam sa vedem daca papa lapte praf si i-am facut 30 ml. Sa fiti vazuta pe alex ce mutre a mai facut parca ii dadusem lamaie nu alceva, si acuma ce sa facem, am incercat cu lapte de vaca si cu ceai, doua masuri de ceai si una de lapte de vaca si asa a mai mers, si uite asa lui alex nu ii place laptele paraf numai cel de vaca, m-am salvat. Cand am ajuns acasa i-am dat titi sa pape asa a mancat de parca nu mai mancase de ceva vreme.
MARC SA CRESTETI MAI SI SANATOSI

Ancaurn acuma este de stiut ca un platou nu se face asa de usor. Trebuie sa iei in calcul multe chesti. Ce mai iti trebuie experienta.

Mami Ana si Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

si noi cred ca iesim azi

Mami Ana si Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

Adrianasm ai o frumusete de fata acolo, ce mai este o adevarata domnisoara.

Mami Ana si Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

buna dimineatza si multam de cofa!grozava!

Marc Alexis (ce fain nume Alexis) Sa cresti mare sanatos si voios!!!

adrianaSM ffff frumoasa fetitza ai tu acolo!!!dar cercei nu i-ai pus sau nu am vazut eu!!!???oricum e o frumusetze!!

ancaurn poi trebuia sa-i ceri si tu bani ca mere sotzul tau sa ajute la platouri!trebuia sa o taxezi cu ora! cat despre job, fain de tine ca te relaxasi!hai te

io de iesit nu ies azi ca am umblat tot weekendul pe horetzi!sambata am fost pe Gutin si ne-am intors prin cavnic iar ieri am fost la tzara, la nasa si la shopping!!!asa ca imi ajunge!plus ca am sala deseara!si ca sa vedetzi ca nu mint poftitzi la niste pozici
noi noutze !is multe deci inzestrati-va cu rabdare!



Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

'neatza...:)

Adriana...superba estera, are niste ochii minunati si niste trasaturi foarte frumoase...o pupacim si ii zicem ca ne e dor de ea, ne-ar placea sa ne vedem...

Ancaurn...vad ca n-ai reusit schimbul, oricum sambata am vazut ca era colegul tau la lucru...sa-i fie rusine ca nu te-a ajutat...cum a fost ieri, a mers numai Nelu? iesi?

Melly...frumoase pozele, mortala Amelia in zapada, pupacim mica Craiasa a zapezii...si tati e foarte protector cu ea, frumos...
nu mai sunt suparata, poate ai avut dreptate si fata a fost doar bine intentionata...hmmm, nici n-aveam pretentia ca fac totul bine, doar ca atentia cuiva indreptata prea mult asupra mea ma inhiba, ce sa-i fac...ne vedem deseara...:)

Flavia...pai am sarbatorit cu o sedinta foto, clar...mai tarziu va arat...cu o plimbare, o pizza pentru mami si tati si multeeeee pupicuri pentru marc...

Anca81...ce faceti, azi dormiti mai mult?

Clauco...hai la o plimbare ca nu ne-am mai vazut de mult...

Ana...si noi iesim, la 13 jumate la mara...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

multumim tuturor pentru urari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauco spune:

MARC ALEXIS la 6 lunite . Sa creasca mare si cuminte si sanatos.

AdrianaSM, e o scumpa Estera.

Melly, frumoase poze. Atat peisajele cat si Amelia. Mai ales aia din zapada.

Din pacate nu pot sa ies. De la 4 am din nou conducere iar pan atunci trebuie sa fac mancare la noi, la Mada ca e goooool frigiderul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolleetta spune:

MARC ALEXIS la multe lunite!


Adriana SM, tare scumpa e Estera. multi

la toata lumea

Nicoleta de Rares (28.11.2008)

minunea vietii noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Salutari!

Marc Alexis

Malinka, nu dormim, sunt necajita pentru ca pitica mea are o galmita in piciorus de la vaccin, e intarit locul si putin in relief. A mai patit cineva? Ce sa-i fac? Nu o doare dar mi-e teama sa nu-i ramana asa, au trecut deja 5 zile. Offf, parca n-aveam destule pe cap

AdrianaSM, ai o fetita superba acolo

Trebuie sa merg pana la Billa din Hatvan . L-am trimis pe al meu ieri in disperare sa cumpere o cutie de Nan, asta mica n-a vrut sa manance Aptamil vreo 2 zile si m-am gandit ca vrea iarasi Nan. Pe cand a venit cu Nan-ul ea topise 200 ml de Aptamil asa ca vreau sa-l duc inapoi, am bonul. Ca la noi la nimeni

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput