Prietenie la plesneala!-LA MULTI ANI ! (4)

Prietenie la plesneala!-LA MULTI ANI ! (4) | Autor: misha71

Link direct la acest mesaj

Cap.1 - GENEZA PLESNELII
Cap.2 - OBRAZU' HALALALT
Cap.3 - CRACIUN FERICIT!

Sintem alaturi de KAY si de SONIUTZA,

vom fi intotdeauna in gindurile noastre cu Dodo-pui, mamica de invigator,

ne rugam cu totii pentru pretioasa EMMA si pentru extraordinara ei mamica,

iar pe MIHAITA il pupam duuuuuulce si ii uram sa creasca mare si sa se bucure de viata!




Bine ati venit in CLUBUL DE NEBUNI !!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/NEBUNAKELE/2008-12-26/19:20:13" target="_blank"> PRIMA INTILNEALA A NEBUNAKELOR! (comentata, desigur )


Clienti fideli

gabriella1 - Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

kokiy - Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07) / Aveti grija, are CENTURA ALBASTRA!!!

violeta69 - Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit / Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

devoska - responsabila cu gazele si raketii

Dodo-pui - Mama de invigator...sigur / Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

umflatel - MIHAELA MAMI DE ANDREEA (03.04.1997) SI MIHAITA (25.09.2003)-sufletul nostru

andruskandu - Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

MadameBovary - I never fake ... sarcasm

kariguld - Daca schimbi calitatea gandirii, vei schimba obligatoriu si calitatea vietii!

mariussimiuc - experta in dulciuri / Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

[nevasta de pescar ] alexalina - Ce va fi, va fi

Mariaa - braveheart / mamica in curind!!

Anina_n - Nina, mami de Nina-Cristina (10.01.2002)

...si io.... misha71 - vreau un bebeeeeee!!!!!!!!



Le mai asteptam prin club:

Tzuni - nimeni nu e perfet!

sorana - Sorana si Monica (6 ani)

romana_74 - mami de MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)

Laura25 - Mami shtrumph / Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

NinaR - Orice fapta isi are rasplata ei

marianebuna -

ariel_7000 - vreau sa fiu copil ! / mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008) / Oamenii maturi nu pricep singuri nimic, niciodata si e obositor pentru copii sa le tot dea intr-una, lamuriri.

marami - mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

babylina -

andrath -

doinabita - mamica pentru copiii ei

cristi_2003 - mamica de stancuta


Oaspete de seama: KAY



LA MULTI ANI!
SA FITI SANATOSI SI SA AVETI UN AN PLIN DE VISE IMPLINITE!




*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Ale tale-s la kil sau la val?

Si te-am raportat la organu' ca razi de jaluzelele cumparate cu sudoare fruntii lui'


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

soro, muta-mi si mie ultimul post, ca nu stiu ce facurati, m-am trezit singurica la capitolul 3

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:


gata,m-am prins ce e cu matza ...
saracutza
misha,saru'mana
asta imi trebuie daca nu urmaresc toate subiestele!

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

soro, muta-mi si mie ultimul post, ca nu stiu ce facurati, m-am trezit singurica la capitolul 3

I never fake ... sarcasm


nu boci ca esti cu mine!batem campii impreuna !


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

bey, io daca te raportez, o sa zici ca a inceput razboiu'

Din capitolul anterior:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

iar va hliziti fara mine si uite acusica trebuie sa incepem capitol nou, ca pe voi nu va mai satura nimeni! A zis cineva "nimfomana"?

Mai, am stat si eu meditat intens rau de tot la partea cu la mine si nu e rau, dar va dati seama intrebari pe urma la adresa mea? Si eu mi-s dama respectabila, virgina pana in buricul degetelor (de la picioare) si unde mai pui ca-si si pudica si ma oripilez la ideea de a-mi atinge organu' de al lui... deci DA, puteti sa mi-l adaugati cu incredere, promit sa nu va dezamagesc la capitolul asta!

Vio, trage tare pe chestionare, ca eu nu mai fac, am facut un juramant me&myself&i ca anu' asta nu mai fac nimic din zona asta. Ca si asa m-am dus ca o floricica la examen si m-au picat aia cu generozitate.

In rest eu nu mai tin minte ce ati debitat, cred ca am niste scurgeri de memorie de la lipsa de activitate... ceva de un motan, de o indecisa care nu stie de ce se marita, se desparte si apoi iar se marita ( as in wtf?!?!)... mai vorbeati de o nunta, de niste chestii, invarteli de la care eu ma simt exclusa pentru ca habar n-am despre ce e vorba. Asa-mi trebuie daca am lipsit 2 capitole

I never fake ... sarcasm


*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

auzi, Cruello ,da' bine mai, uite la fetele astea, ele -s satule de si mie mi-l pui pe .Nu -ti spusei bre ca-s ehilibrata? E-chi-li-bra-ta !


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

ce sa fac daca n-am gasit borcan?

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Na! Asa iti place?

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

acu'vad si io ca a fost o intalneala!
gabi,raporteaza la organu' ca infractuiunea s-a produs numai in 3



Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

NU! NU! NU! Eu nu sunt satula, departe de mine gandul asta. Ziceam doar ca daca tot stau pe bara o perioada, sa nu ma mai impungeti si voi in coasta cu asta, ca ma plang si voi sunteti rele si facei misto de mine AFURISITELOR!!

mersi pentru post, misha

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput