Prietenie la plesneala!-LA MULTI ANI ! (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

ce sa fac daca n-am gasit borcan?

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



io daca -s palesc una iti canta .mai ai putin si cauti butoi!bey,tu crezi ca organu' e donator la tona?


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui violeta69

acu'vad si io ca a fost o intalneala!
gabi,raporteaza la organu' ca infractuiunea s-a produs numai in 3



Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!



Si a mai fost si la un spital ca doar acolo ne e locul, nu?

edit: pentru gabriella ne-am intilnit IN spitalul MI-ului

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Na! Asa iti place?

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor






NU !


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

io daca -s palesc una iti canta .mai ai putin si cauti butoi!bey,tu crezi ca organu' e donator la tona?





deci eu rad si nu ma mai opresc. imi imaginez ce organ ar trebui sa aiba ca sa umple un butoi! din ala de tuica!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Il schimb cu ?

MB ala e organ de organ! Si unde mai pui ca e cu 10% ma mare! (la salariu!-unde te gindeai )

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Bai Gabrielo, da' greu te mai satisface omu'! Te-a gadilat cu spermatozoidul, i-ai zis ca nu vrei, ca esti echlibrata.. ti i-a pus pe natafletii aia care se dau utza pana se tampesc si tot nu-ti convine... da' hotaraste-te, femeie, ca prevad ca te alearga pe aici ca esti tu frigida si nu te multumeste nimic!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

io daca -s palesc una iti canta .mai ai putin si cauti butoi!bey,tu crezi ca organu' e donator la tona?





deci eu rad si nu ma mai opresc. imi imaginez ce organ ar trebui sa aiba ca sa umple un butoi! din ala de tuica!!

I never fake ... sarcasm



bey,io ti-am zis ca nu te gandesti decat la ,organu' nu e numai "organu" ,organu' e si halalaltu' cu epoleti,eghileti si


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

E organ din ala de pus in saramura pe care il devoram iarna alaturi de muraturi? Sa stiti ca eu nu vreau sa fie in otet asa ca fiti darnice si bune si salvati-mi si mie o bucatica din cei 110% datatori de un butoi de lichid!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Bai Gabrielo, da' greu te mai satisface omu'! Te-a gadilat cu spermatozoidul, i-ai zis ca nu vrei, ca esti echlibrata.. ti i-a pus pe natafletii aia care se dau utza pana se tampesc si tot nu-ti convine... da' hotaraste-te, femeie, ca prevad ca te alearga pe aici ca esti tu frigida si nu te multumeste nimic!!

I never fake ... sarcasm


nu ma multumesti nik , zici tu?



Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

E organ din ala de pus in saramura pe care il devoram iarna alaturi de muraturi? Sa stiti ca eu nu vreau sa fie in otet asa ca fiti darnice si bune si salvati-mi si mie o bucatica din cei 110% datatori de un butoi de lichid!

I never fake ... sarcasm


nu bre,nu.Off te-o naucit di tot si sarmalele.Organu' e ala care te pana spui si ce n-ai facut !


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput