Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(82)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

amalia imi pare rau sa aud de venele tale... sa treaca...deci nu sunt singura cu vene de furnica ...poate le-au facut , dar nu lea-u afisat..daa intra babizapy intreba poate stie ea ceva sa te ajute cumva
otilia hai nu ne mai tine in suspans ce este ce sa intamplat????
32+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Neata burtici! Ce mai faceti? Ce mai ziceti? O zi frumoasa va uram - eu si bebelina...

29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Plec cu Ana la gradinita. Asa pe scurt suntem bine toate fetele, dar m-am trezit cu un hot in casa pe la 4 dimineata. L-am vazut cum umbla prin casa, ma trezisem si putin mai devreme ca am auzit un zgomot suspect pe terasa proprietarei. Bine ca nu m-am ridicat sa merg la toaleta asa cum intentionam. A plecat cu portofelul meu, moment in care m-am ridicat sa vad cum este Ana si cand am ajuns in holul de la intrare ca sa trec in partea cealalta a casei numai vad ca se deschide usa, mi-a lasat portofelul gol, dar mi-a returnat toate cardurile si permisul auto. Am tipat la el de-am trezit tot cartierul. A luat si ultima moneda din portofel noroc ca nu umblu cu multi bani cash. In concluzie o sperietura de zile mari si vreo 40 de euro lipsa.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 28+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Woooooooooow Otilia ! Mi s-a incretit carnea pe mine! Nu pot sa cred ce ti s-a intamplat! Ai chemat politia? Te cred ca etsi intepenita de frica...nu vreau sa ma gandesc cum as fi eu..bine ca n-ai facut vreun atac de panica!

Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani)
si 34+ Luca Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns futuremother spune:

peripetii .... bine ca sunteti tefere amandoua ...

31+ si mamica de
AMR 9 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

off Doamne otilia nici nu vreau sa imi imaginez ce se putea intampla daca mergeai la toaleta..bine ca nu sa intamplat ceva grav...mai bine gaseste sa stai cu cineva niste rude, prieteni, numai singure nu
te pupacim si te imbratisam sa treaca sperietura
32+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Futuremother tu cum te mai simti?

Ami, mamica lui David Alexandru ( 7 ani)
si 34+ Luca Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Amalia si eu stau in sectorul 6... unde mai exact in ce zona???
Eu stau langa piata veteranilor vizavi de Hyundai....
Super misto ca este cineva care este in sectorul 6



http://community.webshots.com/user/Bebitza_Iorgulescu
graviduta 26+
AMR 14 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Vaaaaai, Otilia, nu pot sa cred !!! Saraca de tine, cred ca esti intr-o stare acum...Dar cum a intrat, pe unde? Tu nu inchizi usa de la intrare? Vaaaaai, cred ca eu as fi murit de inima sa-l vad acolo! Bine ca nu l-a vazut Ana si ca ea nu s-a speriat!


Fetelor care ati venit cu vesti super, Elilov, Anes, Diamisha (sper ca nu am uitat pe nimeni), , felicitari!

Diamisha, da' ce bine stai! Uaaau, placenta gr.I, super, super! Si bebelicul meu avea 1.800 la 31s si tot pe mijloc cu toate masuratorile! Dar eu am deja placenta gr. II spre III, se pare ca nici de data asta nu scap de problmele legate de placenta!
Astept cu interes listutele de la curs! La o cafeluta cand ne mai vedem ?


Anes, ma bucur din inima ca ai scapat de stresul cu diabetul!

Eli, vezi ca bb e bine? Ma bucur mult pt. tine! Acum o sa stai calma, da?


..................


Eu am racit, tusesc si ma arde pieptul ! Nu mai vreaaaaau, e a treia oara in sarcina asta!!! Am luat de la asta mica, ea a fost racita sapt. trecuta! O sa imi fac un ceai acum...





_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel
Dialoguri strumfesti


Tudor Stefan 31+



Asa creste bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmendu spune:

bai tata, si acolo sunt hoti!?!? otilia nu te-ai intors in romania ieri si nu ne-ai spus, nu?
se pare ca aveam o prejudecata legata de faptul ca in tarile nordice nu sunt hoti. auzi, sa intre noaptea peste tine in casa!
imi pare rau. stiu cum este. iti inteleg trairile. am trecut si eu prin asta.

amalia- in principiu analizele de la medlife sunt gata in 24 de ore. deci, daca nu ti le-au facut, le poti repeta in regim de urgenta. sper totusi sa ti le gaseasca si sa nu mai fie nevoie sa te intepe.

30+ Victor
http://good-times.webshots.com/album/565055246KyFrzA

Mergi la inceput