praline belgiene 28

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

fete: na seara

cine vrea un tiket de intrare gratuit la Movie Park Germany ? i-am cumparat lui vladut 2 dvd-uri si inauntru am gasit 2 flyere care cica dau dreptul unui copil sa intre gratuit in acest park din BOttrop-Kirchhellen,, nu stiu ce-nseamna asta dar stiu ca eu nu pot ajunge acolo singura deci prefer sa le dau .. ca-i pacat de ele. cica are valoare de 26 epuroi.. cile le vrea? mihaela stiu ca sunteti mari amatori.. astept ..

we placut


s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melinav spune:

morgane sorry pentru confuzia privind seara romaneasca....

madycondoleante si din partea mea, stiu ca durerea e mare si moartea e nedreapta cand ii rapeste pe cei dragi de tineri



Melina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melinav spune:

Fetelor imi spuneti si mie de unde pot cumpara un TV second-hand?

Exista magazine specializate?


Melina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Buna seara!
Am avut o noapte trecuta de cosmar...cel mic mi-a facut febra si toata noaptea s-a zvarcolit saracul! Si eu...da-i cu supozitor, da-i cu sirop, da-iu cu sosetele inmuiate in otet...! Am fost zombi azi, ce mai! M-am uitat azi in gatul lui si m-am speriat...e grena L-am trecut de dimineatza pe antibiotic caci el saracul tot era bolnavior de cateva zile dar am zis ca e ceva trecator
In fine stiti si voi cum e cand ai puiul bolnavior

Carmita te cu ocazia asta si imi pare tare rau ca nu ne-am mai putut organiza! Eu am asteptat sa-ti rezolvi problemele... Esti OK? In recunoastere...adica am fost sa vad locatia, sa vad in ce consta tratamentul care se practica acolo si sa mai vb despre conditii! Oficial nu s-a deschis si de aceea nu am inceput inca...au intarziat cu amenajarile cateva zile... Cred ca incepem de la inceputul saptamanii viitoare!

Melina, TV second poti cumpara de pe VIA AMERICANA, este aproape de AVENUE LOUIS, sau din piatza de la DOI BOI unde se da si garantie! Noi am cumparat masina de spalat din piatza de la D.B chiar de la un roman, Radu pe numele lui, care dupa ce expira garantia in caz de ceva vine si repara...contra cost evident! Daca vrei inintreb sotul daca mai are nr lui...poate are vreun tv bun! De masina de spalat sunt super multumita, am avut noroc de una aproape noua!

Pup toate pralinutzele cu drag si doresc tuturor numai bucurii!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamana123 spune:

scriu si eu pe fuga, ca-s tot intr-o alergatura...

ca m-am distrat la kara , m-am distrat, ca nu se poate altfel cu voi!!! si surpriza mare a fost ca a venit scumpiiiiiii si s-a zbantuiiitttt!!!!!

noi maine o taiem la paris cu nasii; e programata iesirea de mai bine de o luna. stam doar pana duminica, ei raman mai mult. am reusit azi sa-i luam carucior mariei- identic si la fel cu cel pe care-l avusese si de care ne-au deposedat dragii nostri concetateni in romanica!!!! asa ca sper sa bantuim fara prea mult efort pe strazile parisului ( caruciorul pe care-l cumparasem din ro in mare graba era naspa si aproape imposibil de manevrat).

scumpi, imi pare tare rau dar nu avem cum sa venim sambata asta. ne primesti alta data???????? sa mai mirosim si noi bebe mic, ca deja am uitat cum e....

oanaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!hai sa te vedem!!! baga si tu niste poze ca deja te visez noaptea in culori tot gandindu-ma la coama ta blondaa!!!!!

gagice, astea fiind spuse, pup de la mic la mare si scriu impresii sapt viitoare


btw
am visat-o si pe domi! era f inalta; cu un cap mai inalta decat maria si se jucau asa frumoooos!! madi, sper sa reusesc sa te sun si poate ne si vedem cumva


simonette, sa se insanatoseasca repede puiutu'! e cam iarna p-aici!!brrrrrrrrr

ana, mama Mariucai (11.03.2007)
varsta mariei


www.sonia.as.ro" target="_blank">Sosonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morgane spune:

Fete, HELP,

Am nevoie de 10 cozonaci pt seara cu pricina. Cine se incumeta sa presteze??? Miha, adica Doru? Nina? V-as fi mai mult decat recunoscatoare.
Cheltuielile aferente se deconteaza cash pe 26 septembrie.
Si cine are nr de tel. de la furnizorul de mici, ca trebuie sa fac comanda mare, sa poata mearga Jan la sigur sa cumpere 20 kg.
Si aduceti CD-uri cat cuprinde, ca vom avea un CD-speler, sper sa faca fata.
Sala este foarte pitoreasca, o sa va placa. Eu va si vedeam in ea postate si facand furori si cuceriri.
Dati-mi de stire !!!
Melina, e pe 20 sept, n-ai pierdut-o.


Pupizam,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morgane spune:

Scumpilica, o idee super ti-a venit, numai ca eu trebuie sa ma dau lipsa din motive de nunta. Smotoceste-l pe Sebi din partea mea si pupa-le pe fete.

Pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Morgane, please, lumineaza-ma, ce-i pe 20 sept? Eu stiu ca seara romaneasca e vineri pe 26 sept, nu?
Pe 20 parca ne invita Scumpi la ea.
Scumpi draga mea, eu as fi venit cu mare placere la tine daca pe 20 si 21 adica in acest weekend n-am fi avut weekend-info, un fel de "porti deschise" la firma. Asa ca si eu trebuie sa mai aman pana il vad pe Sebastian. Abia astept clipa!
Simonette, insanatosire grabnica micutului Yannis. Imi inchipui ce-i in sufletul tau de mamica. Dar de, toti trecem sau am trecut prin asemenea momente cu astia micii.
Mihaela, o sa incerc sa-ti trimit filmuletele pe adresa de mail.
Acu va pup, fug la somn ca-s franta, am muncit saptamana asta pe branci si inca nu s-a terminat. Distractia culmineaza in weekend.
Pupici apasati la toata cutia.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morgane spune:

Of, m-am zapacit. Am vrut sa zic ca seara romaneasca e pe 26 sept. incepand de la orele 19.00. Scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

simo. pup mic la puiu si sa se faca bine. tie spor la treaba si sa faci impresie buna;

morgane/ ce-i mai gustosi mici sunt cei de le george de la piata abattoir iar cozonaci poti face la anadanny;; niste brutari din antwerpen; am citit pe rombel ca face cozonaci foarte buni : vrei sa-i scriu?

adresaa mici

RUE ROPSY CHAUDRONSTRAAT 24
SHOP - ECHOPPE 8-9A
1070 ANDERLECHT

TEL 02 523 75 78


scumpilici si eu vreau sa-l smoto pe sebi;; dar sunteti tare departe de noi

tania tin pumnii la portile deschise sa iasa super

pupici tututrorr

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput