praline belgiene 28

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

bravo fetele// si eu sunt mandra de voi . iar i-ati terminat p-aia cu cat ati dansat.. ce ma bucur

mady: timpul le va rezolva pe toate, vei vedea. stiu ce greu tre sa-ti fie. cand a murit tatal lui cristi am trecut prin clipe asemanatoare. as fi vrut sa fac mai multe pentru cristi.. sa-l ajut mai mult sa-i spun mereu cuvinte de mangaiere si sa-l consolez in orice moment.. insa sufletul lui era o rana pe care numai timpul , din pacate, a cicatrizat-o si niciodata nu va mai putea fi la fel..Dumnezeu o sa va ajute sa treceti si peste asta, vei vedea. va trimit numai ganduri pozitive.. si

carmita: dac-ar fi dupa mine as subscrie la toate intalnirile .. din pacate din cauza orelor tarzii nu prea pot cu vlad sa merg pe nicaieir.
intalnirea lucicai vad ca e la o ora ok.. da e la brugge. daca cineva se-ndura de mine .. .. daca nu.. ma gandesc la voi sa va distrati bine ..

pup pup
ma uit la pozici

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

dragele mele,imi cer scuze,ca dau buzna peste voi,dar disperarea te impinge sa faci multe lucruri,mai ales cand este vb de sanatatea copilului tau,asa ca,va rog din suflet,cititi aici despre noi
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124757
si daca vreti si puteti,dati mai departe blogul lui mihaita!
cu cat ne vede mai multa lume,cu atat mai bine,si poate fiecare din putinul lui,ne da si noua 1 euro...dupa cum se stie,putin cu putin se aduna marea!
va multumesc din suflet,ca aveti rabdare sa ne cititi,si poate sa ne si ajutati!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

acum a murit si stefan iordache.. fete.. eu nu pricep nimic. toti actorii mari au cancer?

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Umflatel, am citit povestea lui Mihaita si ca orice poveste despre un copilas aflat in nevoi este foarte trista. Va doresc din toata inima sa reusiti sa strangeti banii necesari, sa fiti sanatosi ca sa puteti sa va duceti la indeplinire dorinta iar lui Mihaita, sa fie sanatos si sa redevina iarasi acel baietel vioi ca la inceput. O sa va ajut si eu imediat cu o suma de bani. Multa sanatate si putere sa mergeti mai departe.

Dragele mele pralinute si nu numai, ieri seara am facut-o iarasi lata dar de data asta cred ca "dezmat" e cuvantul potrivit. Parca niciodata nu ne-am dezlantuit cum am facut-o ieri si indraznesc sa cred ca poate si compania mai mult decat agreabila a baietilor v-au dat aripi.
Morgane, nu stiu de unde s-au strans baietii aia si cum, dar au fost unul si unul cand e vorba de distractie. Si nici cu fetele noastre nu ne-a fost rusine.
Iarasi privirile tuturor au fost atintite asupra grupului nostru f numeros si iarasi victime en-gross.
Toate ati fost la inaltime, ma bucur ca v-am vazut pe majoritatea dintre voi si pt a cata oara va zic ca imi sunteti toate foarte dragi.
Acum in timp ce scriu pozele se descarca, sper sa va placa si sa le vedeti curand.
Acu ma retrag, as fi scris despre fiecare in parte ca slava Domnului as avea ce zice dar azi la maine e deja a treia zi plina si cred ca ma voi retrage curand in pat.
Va pup pe toate si va doresc o saptamana ce urmeaza plina de soare si bucurii.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Buna dimi praline saltarete,

Mai, mai, sa va fie de bine iesirea la karaoke, imi place de voi ca va zbantuiti si stiti sa va distrati. Dar unde mergeti la kara?

Mersi mult pt raspunsurile legate de scoala.

Ardeiash, au patutzuri la scoala, adica nu dorm pe scaune, dar oricum, siesta se face numai in primul an de maternelle. si pat e mult spus, sunt niste saltele care se pun direct pe jos, cearceaf ducem noi iar de invelit si alte rasfaturi poti sa uiti.
Treaba cu agenda/comunicarea zilnica e pobabil pt clasele mai mari, la Victor ne trimit hartii numai cand au ceva de anuntat. Chiar ma plangeam de lipsa de comunicare, acum astept sa vad cand vom fi chemati la sedinta, de abia astept.

Morgane, mersi pt detaliile cu seara romaneasca. nu am inteles bine data, insa, e pe 20 sept sau pe 26 sept?
daca e pe 20 sigur nu putem veni, eu lucrez sambata pana la 22:00 si oricum nu avem cu cine lasa copiii.
daca e pe 26, sunt oarecari sanse sa organizam un babysitting; deci

Mihaela, cred ca in scolile mai mici atmosfera e mai calda, e f frumos ce povestesti tu.

Scoala noastra nu e f mare, dar oricum sunt peste 400 de copii. Directoare e noua, tanara si e pusa pe reorganizat si restructurat, se vede ca mai sunt lucruri neterminate. Oricum, eu sper sa fie bine, cum ziceam astept sedinta cu invatatoare lui Victor si intre timp stau cu ochii pe el sa vad cum progreseaza.

Miri, felicitari pentru cetatenie, sa fie intr-un ceas bun.
(cum vedeti eu inca mai pedalez din urma )

Mady, imi pare foarte rau pt pierderea voastra, condoleante si multa putere sotului.

Pup fetele, o zi buna,

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) si www.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank"> Victor (8 octombrie 2005)

Poze noi
Sonia la Un An!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpi spune:

Fete, m-am super distrat cu voi sambata, 'I`ve gone wild', mi-era super dor de voi si ma bucur mult de tot ca ne-am vazut.
Carmen mersi

Stiti la ce m-am gandit? Daca nu se mai tine intalnirea la Mady, poate veniti sa-l vedeti pe Sebastian, ne-ar face mare placere. Asta daca nu v-ati facut deja alte planuri. Bineinteles fetele care nu pot veni sambata, vom stabili o data dupa de comun acord.

Pupici la pralinute

http://b1.lilypie.com/Gq0op2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Buna seara si d la noi!
Asa de mult mi-as fi dorit sa vin si eu la intalnirea aceea la care v-ati distrat voi maxim...... Desi as fi avut bilet de voi mi-a ost oarecum greu sa ma rup si oricum nu stiu cu ce as fi ajuns
Ma bucur oricum ca v-ati distrat fantastic si sper ca va veni o zi.......

Eu am inceput cursurile si serviciul "oarecum", caci oficial nu s-a deschis centrul asa ca m-am prezentat doar ptr recunoastere!

Cam atat ca nu mai pot de oboseala!
Va pe toate si va doresc numai bine!

P.S.Antoanela, si eu ma lovesc de aceeasi problema cu scoala lui Luca, tot maternelle 1! Simt ca nu este supravegheat mai deloc...il gasesc asa cu body-ul scos afara din pantaloni, cu mucii pana-n gura, plangand ca face pipi si dansele stau de vorba. Programul este acelasi aproape pe care l-ai descris tu, mai bine ca tine n-as fi putut descrie! Cred ca la anul il mut la alta scoala.
Pupici......

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Buna motatelor, cam slaba activitatea pe aici...

Simonette, cum adica doar pentru recunoastere ca nu inteleg

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

fetele cu copkii si nu numai .. o activitate super cu animalute duminica http://www.rombel.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1671&mode=&order=0&thold=0

poate ne vedem acolo

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela1171 spune:

Scumpilici imi cer mii descuze dar e eu nu pot ajunge la tine sambata, pe motiv de.....musafiri, bineinteles!! Sper din tot sufletul ca atunci cand ne vom mai linisti noi, sa vii tu Sebastian la noi, ca sa-l smotocim bineeeeee;

Fetelor eu m-am distrat super la kara, chiar ca parca de data asta am facut-o lata; imi cer scuze pralinutzelor pe care nu am apucat sa le salut la plecare, dar Moni adormise pe masa (mama denaturata !!! )iar cand s-a trezit plangea ca-i amortisera picioare rau si a trebuit sa fugim repede. Gata data viitoare semnez condica solo... fara familion dupa mine.....;

Foarte frumoase pozele, multumim ; Tania daca ai putea sa-mi trimiti si mie pe e-mail filmuletele cu Moni ar fi super, caci nu le-am putut descarca de pe webshot-ul comun si sa le reincarc pe al meu;

Acum va las, am o saptamana infernala la munca....pupici

Mergi la inceput