LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

am intrat sa felicit si eu puiuti care astaz implinesc un anisor.
LA MULTI ANI ROBERT ANDREI ,COSMIN , Ilinca .
SA CRESTETI MARI SANATOS SI SA ADUCETI NUMAI BUCURIE LA PARINTI.
LA MULTI ANI SI PENTRU IAN.
ZADI dar este bine ca ai sarbatorit ziua lui IAN inainte cu o zi?asa am auzit aicia in romania dar cred ca tine numai de superstitie.
va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

Timeea

Ian

Sa cresteti mari, sanatosi, sa aveti parte numai de impliniri

La multi ani mamicilor Elyanne
Claudia@
Lauramar


Sa fiti sanatoase si inconjurate numai de dragoste si armonie

Crina si Maya Georgia

Luna a 11-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

LA MULTI ANI TIMEA ,IAN.sa cresteti mari si sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

LA MULTI ANI SI LA MAMICILE.ELYANNE LAURAMAR SI CLAUDIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

TIMEEA


IAN

Sa cresteti mari si sanatosi


ELYANNE


CLAUDI@

Multumesc CRINA si MADMAT de urari,sper sa am timp sa mai intru astazi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Ian si Timeea
mamicutelor Elyanne, Claudi@, Lauramar! Sa va fie viata ca o zi de primavara, plina de lumina!

Mady, felicitari pentru ca-l pui la olita si aveti si rezultate! Eu am mustrari de constiinta ca n-am inceput mai devreme pentru ca la varsta Giuliei Raul nu mai facea kk pe el de ceva vreme, iar pe Giulia n-am pus-o decat de cateva ori.

Selena, ai mare dreptate ca nu e bine sa ne plangem de copiii, ci ar trebui sa ne bucuram de fiecare clipa alaturi de ei, sa ne bucuram ca nu au probleme care nu se pot rezolva! Dar pe de alta parte, daca vin aici si ma mai plang parca pot merge mai usor mai departe!
Imi pare tare rau de toti micutii bolnavi, de cei care au luat injectii, si mai ales de cei care au ajuns in spital, cred ca e groaznic sa fi in atmosfera aceea, pe langa boala sa nici nu fie in mediul lor, sa nu poata misuna in voie!

Elena2006, la noi problema cu diareea e veche, e suspecta de intoleranta la gluten, eu nu sunt convinsa de asta pentru ca am scos glutenul de 2 luni si tot are, sunt 2-3 zile in care e mai bine si apoi iarasi incepe!!! Si m-am gandit ca poate prinde cumva o firimitura de paine, desi incercam sa evitam asta, dar totusi nu ar putea sa fie asa des! Nu reusesc sa-i dau de cap, de saptamana viitoare incep iarasi analizele pentru ca nu mai rezist: simt ca ma iau toate transpiratiile cand simt ca a facut iarasi!!

Am avut iarasi petrecere ieri, au fost nasii, de abia astept sa descarc pozele, iarasi tort, iarasi parada modei, ca una dintre nase are atelier de croitorie si i-a facut un costumas si o jacheta mortale, iar cealalta tocmai a venit din America si binenteles ca a imbracat-o pe fina-sa de acolo!(Ea spune sa nu ma astept sa-i aduca altceva decat haine si bijuterii) Chiar ma distram aseara de ele, sunt amandoua verisoare de-ale mele dar sunt cat se poate de diferite intre ele : una e f. f. sobra, traditionalista, inhibata, iar celalalta e cea mai moderna persoana pe care o cunosc (printre altele era imbracata cu o rochita despre care spunea ca anul viitor o sa-i fie buna Giuliei si o soca pe cealalta tot la a doua fraza). Iar nebunul de sotul meu in loc sa pozeze sarbatorita si tortul, umbla cu aparatul sa pozeze picioarele nasei !



Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

In primul si in primul rand:

La muuuuuuuulti ani piticilor sarbatoriti azi
Timeea si Ian



In al doilea rand:

La muuuuuuuulti ani mamicilor sarbatorite azi
Claudia@ si Lauramar



Si la final...
Multuuuuuuuuuuuuumesc mult de tot


Eu am sarbatorit azi-noapte prin munca ... aveam de lucru si era urgent, iar ca sa fiu astazi linistita si sa pot sa ma destrabalez fara sa stau cu gandul la ce am de lucru si cand termin... m-am culcat la 4. Iar la 8:30 mi-a dat mandra trezirea... asa ca voi fi cheauna de ziua mea

Acu trebe sa mai pregatesc una alta, da urepede cu aspiratorul... si gata, sa vina cine-o vrea sa manance tort.



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Ian Timeeasa fiti sanatiosi fericiti si norocosi
Elyanne, Claudi@, Lauramarla muli ani mamicilor sa fiti sanatoase vesele si iubite sa va aduca puiutii vostrii numai bucurii

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_2007 spune:

zumzaiti aici

Mergi la inceput