Nasterea lui bebe Stefanut - minune cu ochi mari

Nasterea lui bebe Stefanut - minune cu ochi mari | Autor: ancasoare

Link direct la acest mesaj

editat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CameliaBianca spune:

Sa-ti traiasca bebele si sa va aduca numai bucurii!!
Povestesti foarte frumos, am citit pe nerasuflate sa vad cum se termina povestea.
A, la ce spital si ce medic ai fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Anca felicitari ptr poveste si ptr bb frumos ..imi pare rau ptr partea nasoala .La ce spital?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/shared?p=4b8052e7751d7af3c4b841&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Sa va traiasca voinicul si sa va aduca multa lumina!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Anca - un buchet de si multe multe FELICITARI !!!

STEFANUT, bine ai venit pe lume puiut frumos, sa fii sanatos si sa-ti bucuri parintii cu surasul tau !!!
Subscriu la ceea ce au spus fetele anterior... povestesti tare frumos. Captivant.
Am mai ramas impresionata si de faptul ca povestea ta are cateva puncte comune cu a mea... si eu am pierdut din dop in saptamana 36, si eu am dpn 5 februarie ( 6 feb, dupa alte calcule...), si eu sunt varsator ca tine si-mi doream sa mi se nasca copilul in varsator,...


Laura 38+ Eleni si mami de Dimitrakis 25.04.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasoare spune:

editat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


ancuta, sa-ti traiasca bebele stefanuta si sa fie sanatos! foarte frumoasa povestioara!

tin minte ca si eu am stat cu inima la gura la inceputul anului caci venisera ninsorile alea groaznice si cum noi stam pe o straduta mai laturalnica, mi*era teama ca nu putem iesi cu masina!



Elena de Eva Maria

CRESTEM MARI

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Felicitari Anca si sa te bucuri de minunea ta! Tare mult ma emotioneaza povestile nasterilor!
,

Tinna 37+ cu si mami de Andrei (7 ani)

Atat mai am pana vin pe lume!
Povestea nasterii lui Andrei
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/72157603366051910/" target="_blank">Poze cu iubirea mea Andrei

AMR maxim 17 de zile !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Salut!

Sa-ti traiasca Stefanutul!

Si Andreiutul meu tot la Polizu a venit pe lume, si tot cu dr. Dima! Are acum 2 ani si 3 lunite.

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emabucuresti spune:

AncaSoare mi-a placut povestea ta, pup baietelul frumos! sa fiti fericiti alaturi de el!

Ema cu bebe Milan(07.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Anca sa-ti traiasca minunea, sa fiti sanatosi si fericiti impreuna! O poveste frumoasa!

Anna de Ioana Maria
printesa noastra povestea nasterii
www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love
jos kg!!!

Mergi la inceput