Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (7)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Betty, imi pare rau ca ai avut asa zi. La noi e mers cu BB la Carefour ca am pus scoica pe cosul pe carutul ala, insa la Mall nu stiu ce ma faceam daca nu era mama. Nu fii trista nici cu hainele, cam asa a fost si la mine. Miercuri ca sa nu plec fara sa iau ceva de la Debenhams am luat inca niste raiati negri si o bluza, si i-am luat multe bluze mamei. Macar i-am facut o bucurie. Dar exact asa a fost si la mine cu probatul. Cu o mica mentiune, eu nu mai port nici 29 demult. Inaine de Alex aveam 28 si aia indesati si inainte de Andrei un 31 in cel mai fericit caz. Acum...cred ca nu se mai fabrica pentru mine. si sa nu mai fii necajita.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze



asa merg si eu la cumparaturi in supermarket, iar in rest luam caruciorul sport si e ok, bubulina mai doarme se mai uita pe la becuri si vreo 2 ore stam linistiti, iar la restaurant, am pus scoica pe un scaun si daca se plictiseste o mai legan un pic
cat despre haine nici nu vreau sa ma gandesc , cand mi-am cumparat niste amarati de blugi, eram obosita de atata probat, si noroc ca am gasit unii usor elastici ca altfel....
oricum tu esti mai avantajata ca esti mai inalta , eu am probat o rochie ca a ta cea galbena si eram numai buna de scos la piata sa vand zarzavat

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ma duc la culcare ca nu mai vad bine tastatura

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

ma apuc sa mesteresc un capitol nou


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

prisi,roxana ,sunteti foarte rele cu voi insiva ,nu au trecut decat 2 luni decand ati nascut ,nu va mai faceti rau singure ,v-au trebuit 9 luni sa ajungeti asa ,va trebui 9 luni sa redeveniti ca inainte ,mai o ramane 1kg-2 asta e ,dar aveti bb de bb

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

pt BETTY EA ERA CEA MAI SUPARATA AZI PE TEMA ASTA

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

MA DUC LA CULCARE PANA SA DESCHIDA UN NOU CAPITOL ,CA NU SE STIE...

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Bikmaria, eu zic ca sunt obiectiva cu mine, nu arat stralucit. Chestia asta cu 9 luni am auzit-o si dupa Alex si de ce nu m-am mobilizat sa slabesc de aia am ramas cu 8 kg in plus. Daca mai adaug 7 de acum nu iese o socoteala prea optimista.

Prisi, hai ca nici eu nu aratam manechin in rochia cu pricina. Al meu uraste carutul, nu a mers asa cu el, ca de fapt asa am incercat initial la cumparaturi.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Bikmaria, noapte buna, fug si eu

Prisi, de unde blugii elastici?

Noapte buna, acum chiar ma retrag!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Capitol nou Aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by georgi_ana25

Sim cred ca ne numaram printre putinele norocoase care se pot lauda ca alapteaza doar la san si pe deasupra isi culca puii la 11 si se trezesc abia dimineata...si a mea imi da trezirea dupa 5 dimineata...niciodata mai devreme asa ca noaptea doar o supraveghez sa fie totul ok mai ales ca am patutul ei langa patul nostru...

georgiana si Andreea Cristina



Georgiana te contrazic, al meu se culca in jur de 11-12 noaptea si se trezeste dupa ora 8...cateodata il trezesc eu. In principiu doarme 9 ore legate, apoi se scoala papa si mai doarme 4 ore

Betty78deMario-Alexandru 16aug2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput