"Cei mai iubiti dintre pamanteni " :) (7)

"Cei mai iubiti dintre pamanteni " :) (7) | Autor: bombi

Link direct la acest mesaj

(1); (2); (3); (4); (5); (6)


Si o invitatie la un de sampanie si o bucata de tiramisu, poate se mai dezmorteste lumea.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

sarbatorim ceva?
cintam la multi ani? sau bem degeaba, ca de obicei?

eu ma risc cu un "la multi ani!"
edit ca m-am lamurit :) sa fie cel mai bun de pina acu'!
edit la edit: in sfirsit mi-am dat seama ca 31 venea dupa 6
ori am baut prea mult, ori nu destul

cam devreme pentru ecuatii mai spre dupa amiaza dupa mojito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

raspunsul e in capitolul trecut (ultimul mesaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

bombi, Laaa Multi Ani ...nu stiam ce te apucase cu capitolu' 31. Sa-l stapinesti sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii in el!!

Io-s nauca...n-am apa. Deloc. Nu stiu ce defectiune s-a-ntimplat, da' e cert ca s-a oprit apa curenta, asa ca nici cafea nu pot sa fac :-))...Drept pentru care o sa trec derect pe sampanie..

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

era acolo un mic semn de exclamare la cap 31
buli, eram sa te ratez cu editul.
lilanda, bine ca este macar sampanie, daca_ _cafea nu ...

E cineva interesat de salata de vinete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Alles Gute zum Geburtstag, bombi!



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

papa, goala, ma, goala?
Daca e asa, uite ce-ti dau la schimb. Da zoom sa vezi Carlsberg-ul din virful baionetei.(poza e facuta de noi la Portsmouth, UK)

PS. Avertizare: Ne uitam la poza, dar nu parasim incinta ca ne ratacim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

bombi LA MULTI ANI!!!Toate gindurile bune din nord(inca:))

Adica maine decolez,eu cu Bubu.6(repet shase) ore de asteptare in aeroport in Budapesta.Idei,sa nu urc pe pereti?Sa nu-mi fuga cupilu bezmetic?Sa nu darime prin cale toate cele intilnite?
Aruncati in mine cu numere de mobile,sa ne stringem la vreo terasa ,cevasilea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by bombi
E cineva interesat de salata de vinete?




Mai ai???
Deci, azi avui o zi ciudata: pe linga faptul ca scursei niste cuburi de gheata-n filtru, ca sa pun de-o cafea, primii cadou o antena satelit! Da... fara receiver, fara nimic! Asta, pur si simplu, in semn de recunostinta fata de un proiect la care lucrai prin luna mai!! Ce-oi face cu farfuria, nu stiu; cert e ca si io si consortu' ramaseram inmarmuriti la o asemenea atentie
Rayu, drum bun....si care 6???!!! AM sau PM??? Si de la Budapesta, ce faci???
Bombi, scuze ca te bat la cap, da' io de la distanta asta nu vaz ca-i vorba despre Carlsberg
Si in alta ordine de idei, doruletz, tin sa te anunt ca va pusesi bine cu www.hotnews.ro/articol_77735-Declaratie-soc-a-unui-ministru-francez-%27E-posibil%27-ca-Bush-sa-fie-la-originea-atentatelor-din-11-septembrie-VIDEO.htm" target="_blank">unchiu' Sam!!! ...asta daca nu stiai :-))

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Ai dat zoom si tot n-o recunosti, sau era asa doar de dragul contradictiei? Acuma e mai bine?

In alta ordine de idei, salata de vinete e deocamdata in forma de vinete coapte, asa ca inca mai sint sperante ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

eu vreau salata daca mai e
merge si cu doza aia, dar plina

Rayu, astept cu interes povestile unguresti cu Bubu

eu ma duc la petrecere ... singura. mama denaturata ce sint, cum am program fara cupil, cum ma bucur ..tztz
baietii ramin la program administrativ

Mergi la inceput