Mamici de iulie-august 2007 (51)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otim spune:

Buna dimineata si de la noi . Sa va fie de bine iesencelor , am vazut si pozele .... "nasoala" poza cu inghetata din farfurie ....

Otiliainceput 28+Laurentiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

quote:
Originally posted by otim

Buna dimineata si de la noi . Sa va fie de bine iesencelor , am vazut si pozele .... "nasoala" poza cu inghetata din farfurie ....

Otiliainceput 28+Laurentiu



neata otilia. cata dreptate ai cu poza!!!

Aylin, 26+

pozici

atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Vad ca toate ati remarcat poza cu inghetata. Cred ca ceva nu-i in regula cu mine, fiindca mie una nu-mi spune nimic ! Nici ciocolata n-am mai putut manca de cand sunt insarcinata, nici inghetata... Eu, care eram super devoratoare de inghetata, mai ales pe caldura asta! Si apoi, Otilia, stiu ce-ai patit tu de la inghetata si parca imi trece pofta! As bea insa un urias Pepsi cu gheata .

Lia 29S Miruna Demetra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Intrebare: voi va mai puteti purta verigheta? Eu am scos-o ieri si azi nu cred ca mai reusesc s-o indes pe deget. Intra ea, dar simt ca ma strange aiurea... am mereu senzatia ca-mi lipseste ceva si ma tot sperii c-am pierdut-o.

Lia 29S Miruna Demetra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

quote:
Originally posted by liadorian

Vad ca toate ati remarcat poza cu inghetata. Cred ca ceva nu-i in regula cu mine, fiindca mie una nu-mi spune nimic ! Nici ciocolata n-am mai putut manca de cand sunt insarcinata, nici inghetata... Eu, care eram super devoratoare de inghetata, mai ales pe caldura asta! Si apoi, Otilia, stiu ce-ai patit tu de la inghetata si parca imi trece pofta! As bea insa un urias Pepsi cu gheata .

Lia 29S Miruna Demetra



eu inainte de sarcina nu mancam dulciuri, nu mancam inghetate....dar acu' parca a dat necuratul in mine. mi-am comandat pana si cozonac. de fapt un supercozonac, de la o supercofetarie. cozonac cu de toate inauntru...miam

Aylin, 26+

pozici

atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

[/quote]
eu inainte de sarcina nu mancam dulciuri, nu mancam inghetate....dar acu' parca a dat necuratul in mine. mi-am comandat pana si cozonac. de fapt un supercozonac, de la o supercofetarie. cozonac cu de toate inauntru...miam
Aylin, 26+
pozici
atat de mari suntem
[/quote]

Ei da, asa mai vii de-acasa! Trebuie sa dau si eu comanda de unul!

Lia 29S Miruna Demetra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

quote:
Originally posted by aylin_tarcan

eu inainte de sarcina nu mancam dulciuri, nu mancam inghetate....dar acu' parca a dat necuratul in mine. mi-am comandat pana si cozonac. de fapt un supercozonac, de la o supercofetarie. cozonac cu de toate inauntru...miam

Aylin, 26+

pozici

atat de mari suntem



buna dimineata! ce-ar merge cozonacul ala langa capucino pe care il beau
poti sa imi spui de unde l-ai comandat?
o zi cat mai racoroasa,
Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

macar acu sa fiu si eu in rand cu lumea

vreau si eu idei de mancaruri. nu stiu ce sa mai mananc. nu ma dau in vant cu mancarea, mananc numai dulciuri, si nu e bine. astept sugestii de papici

Aylin, 26+

pozici

atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

quote:
Originally posted by liadorian

Intrebare: voi va mai puteti purta verigheta? Eu am scos-o ieri si azi nu cred ca mai reusesc s-o indes pe deget. Intra ea, dar simt ca ma strange aiurea... am mereu senzatia ca-mi lipseste ceva si ma tot sperii c-am pierdut-o.

Lia 29S Miruna Demetra



lia, pe mine verigheta ma cam strange, dar nici nu o mai dau jos de pe deget, pentru ca mi-e teama sa nu o mai pot baga la loc cel mai nasol e cand mai trebaluiesc prin bucatarie si fac ceva cu aluat, ca de abia o misc cate 1 mm sa imi curat degetul sub ea.

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

i_iulia, stii cum merge si la cafeaua mea decofeinizata? miam miam. la rondul george cosbuc (de la unirii 2 statii cu tramvaiul 32) e pe colt o patiserie cofetarie. supercozonac si superpateuri cu un kil de branza inauntru.

Aylin, 26+

pozici

atat de mari suntem

Mergi la inceput