Mamici de iulie-august 2007 (51)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

simo, gand la gand

Alina Arina Ilinca si Anya Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estecri spune:

multumesc din suflet anya si simona!!eram un pic speriata ca nu stiam ce-i cu diferentele alea si ma gandeam sa nu fie grave!!
o sa am o noapte linistita! si asta datorita voua!!va
dulce

sorina 31+
poze1
poza2
uite asa cresc 23 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Eu vreau sa va povestesc un pic de intalnire...

Lavinia cum reiese si din poze e o delicata.

Gaby e o curajoasa (as vrea sa arat si eu asa macar la a doua sarcina), desi a recunoscut ca are emotii pentru marti. A fost tinta tuturor intrebarilor si ne-a raspuns zambind la toata, iar iedul cel mare, mai zic odata, e un pui de smecher si multe inimi o sa rupa cu ochii si cu zambetul ala hot.

Oana e dulce foc, m-a distrat ca tot zicea ca nu mai stie nimic de la prima sarcina, dar tot ne-a mai zis cate unele ...

Simona si ea tot curajoasa, hotarata si mai ales pregatita pentru nastere naturala.

Eu sunt gogoasa aia roz din poze

Simona 28+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2007 Burtica_2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Anya20

simo, gand la gand

Alina Arina Ilinca si Anya Ioana



Pai eu tot am asteptat sa ii raspunzi tu , dar dupa aia am zis ca nu o tin in suspans pana vezi tu mesajul. Ma bucur sa vad ca mai stiu ceva biochimie clinica.

Simona 28+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2007 Burtica_2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

am vazut pozele de la iasi. care mai de care mai burtoasa si mai hlizita. fetelor, chiar aratati minunat si sunteti niste frumoase.

ia sa luam si noi un exemplu si sa ne revedem cu fetele din bucuresti. c-o fi la snagov sa onoram invitatia lui paticutz, c-o fi in alta parte, numai sa ne intalnim.

Alina Arina Ilinca si Anya Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Wow gabi! acum ca programarea e facuta imi inchipui ca te-ai mai linistit. De as putea sa-mi programez si eu o zi si o ora la care sa mi se rupa apa ce bine ar fi V-am admirat; sunteti frumoase toate.Alina.a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Jadi, Karligutza nu mai vin maine la gym ca am musafiri dupa amiaza si nu as avea timp sa pregatesc. Ar insemna sa pierd toata dimineata. Sper sa nu va suparati pe mine si ramane sa ne vedem vineri.

Fetelor cum arata bubitele acelea care apar de la capsuni? Cred ca m-am pricopsit si eu cu ele. Am toata burta plina de bubite mici care deocamdata nu ma mananca. Pana acum nu am mai facut alergie la capsuni , dar ma gandesc ca o fi pielea mai sensibila in sarcina.

Andreea saptamana 32 Radu Stefan
POZE
nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Samurai-lady veniti la noi la animalute, noi va asteptam cu drag. pupici.
alina.a si eu abea astept sa ii fac poze Ingridutei fugind prin gradina. Pe atunci sper ca sa avem si noi gardul terminat.
Maine ma duc sa imi fac testul de glucoza sper sa iasa bine.
Eu va urez o noapte buna.



What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

ingerasul meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

30+ Ingrid Ecaterina si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Buna dimineata! La toata lumea!! O sa avem azi luunga de stat si asteptat pe coridoarele medicilor. Mergem in ambulator sa ne luam ultimul concediu medical inainte de prenatal si de obicei acolo se sta, nu gluma.

Burticile din Iasi, m-am uitat de 7 ori la fotografii! Se vede ca v-a priit intalneala, inghetata si ca sarcina va prinde bine! Sunteti toate frumoase si radioase. Iar iedutul tau, Gabi... !

O zi buna tuturor!

Lia 29S Miruna Demetra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

buna dimineata! eu nici azi nu ma duc la serviciu. ca tot nu m-am simtit bine. asa ca pauza si cuminteala.

lia, sa scapi repede! sa spui acolo ca esti cu amenintare de avort si ca nu ai voie sa stai decat in pat. poate scapi mai repede.

iesencelor, ce frumoase sunteti! toate burticoase si zambarete!

sorina, te-au linistit deja fetele, asa ca nu mai zic si io!

[b]anto[/b[ ai ajuns tu pana aici, cat mai e e nimica toata! insanatosire grabnica! iti trimitem noi o portie de ici pentru tuse.

Aylin, 26+

pozici

atat de mari suntem

Mergi la inceput