Ghiocei de Martie-Aprilie2009**433**

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Cami Sa-ti dea Dumnezeu putere, sa vegheze asupra voastra si sa treceti cu bine peste aceasta incercare grea a vietii voastre.


Monn multumesc mult de mesaj. Am sa fac si eu tot ce pot sa ajut. Pentru bazar o sa o rog pe mama sa fac o revizie la mine acasa si poate o sa-ti trimit si un pachet de aici e ok?

Novus te sun maine sa-mi dai detalii

Am ramas fara cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza,

CAMI, . Esti minunata! Suntem alaturi de voi si eu una sunt convinsa ca va fi bine.

MONN, eu nu prea ma pricep, dar cred ca cel mai bine ar fi sa faci cum ai zis, sa deschizi cu userul ghioceilor ca sa ne putem ocupa mai multe cand tu nu poti de postat. Eu una ma ofer voluntar in masura timpului, dar intai trebuie sa ma prind ce si cum, ca nu am mai facut veci pururi asa ceva.

Cand se da drumul la bazar, ma duc si eu la socrela sa revizionez hainele Anei de bebe, ca am pastrat cateva de firma si in stare f buna.

Ma bucur ca sunt fete care ne mai citesc, ma intristez ca ne priveaza de prezenta lor, poate momentul acesta greu ne readuce impreuna


Eu azi revin la birou, Bleaaaah. Dar ma mobilizez singura si incerc sa pastrez ochelarii roz.

Va pup!

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

.... imi bat capul cum sa fiu utila....material nu-s utila nici pentru ai mei (de luna aceasta opresc terapii din acest motiv).....dar as putea lucra cate ceva....pe comanda si banutii de pe acele lucrusoare sa se imparta pentru Iulia si Bogdi....asta daca sunteti deacord...

Daca folosim userul comun ajut,cand nu poate Monn,asta daca doriti.Daca aveti nelamuriri puteti sa ma intrebati si va raspund.
PS: eu nu ma pricep...dar trebuie facut si un banner care va circula mai usor pe FB,bloguri..TV si peste tot
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Cami

Dodo,

Monn, eu din cite am citit acolo, cred ca trebuie sa existe un utilizator care sa deschida subiectul, trebuie intrebat daca admin e de acord ca userul responsabil de campanie sa fie userul comun, pt ca in cazul asta e greu sa "tragi pe cineva la raspundere in caz ca iese scandal".
Sincera sa fiu mie mi se pare oarecum dificil de utilizat bazarul de pe forum nu prea ma impac cu el si cred ca cine nu are user pe forum nu prea-si bate capul cu asta. De aceea ma gindesc ca ar trebui poate creat un blog accesoriu blogului care prezinta cazul, sau blogul cazului sa aiba si sectiunea de "shopping", asa, mai pentru toata lumea. Ma gindesc numai la citi prieteni avem fiecare dintre noi in lista de FB si cum putem promova fiecare dintre noi blogul respectiv. Daca e nevoie, eu ma pot ocupa de actualizarea blogului cu pozele produselor si descrierile lor.

Chestia cu teledonul mi se pare o idee minunata, pt ca multa lume cred ca o prefera, e mai simplu decit sa te duci pina la banca sau sa frunzaresti un blog in cautarea unor produse care poate-ti trebuie.

Daca pot sa ajut cu ceva "informatic" asadar, ma ofer fara nici un fel de ezitare. Cind e gata blogul, sa postati va rog adresa aici ca sa o putem distribui pe mail, FB si pe unde ne mai duce mintea.





http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

am intreba una din moderatoarele de la umanitare,si daca trimitem tot ce trebuie la admin sau desprecopii ,crede ca subiectul poate fi scris depe userul comun

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Buna dimineata!

Cami, multi pupici! Sinteti grozave amindoua!

***

Am facut cafea si va ofer si cirese.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Neata!
Cami %Iulia ne rugam pentru voi sa aveti multa putere sa treceti cu bine!
Iata atatea cazuri care s-au rezolvat, importanta e credinta si ce sa mai, cancerul ESTE INVINS, deja nu mai e boala secolului, exista medicamente si terapii care impiedica raspandirea lui. Tot inainte, fetelor
multa sanatate



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_tinaus spune:

Hello!
Sunt aici si va citesc din cand in cand. M-a trecut un fior cand am vazut pe FB mesajul de la Monn, de mail nici nu mai spun. Voi incerca si eu sa ajut cat pot, nu stiu daca as putea fi atat de tare precum Cami. Sunt sigura ca Iulia va fi bine, am sa ma rog pentru asta.
Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_tinaus

Hello!
Sunt aici si va citesc din cand in cand. M-a trecut un fior cand am vazut pe FB mesajul de la Monn, de mail nici nu mai spun. Voi incerca si eu sa ajut cat pot, nu stiu daca as putea fi atat de tare precum Cami. Sunt sigura ca Iulia va fi bine, am sa ma rog pentru asta.
Pupici



Cristina, mami de Ana - 30 martie 2009

Poze broscuta harnicuta


Imi pare tare bine sa te vad ! Pacat de conjunctura nfericita care ne readuce pe aici... Mai spune-ne despre voi te rog !



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Buna dimineata!

Cami multa putere si multa credinta, Iulia trebuie sa aiba alaturi o mamica "de fier". Imi inchipui cat de greu iti este si ca iti vine sa urli, nu sa zambesti. Intra aici cand iti vine s-o faci, exteriorizeaza-te, nu tine in tine. Si pe langa putere cred ca mai trebuie sa lasi orice urma de jena si sa ceri ajutor atunci cand ai nevoie sau sa primesti orice ajutor ti se da. Orice sansa care ar duce-o pe Iulia mai aproape de vindecare trebuie folosita. Te imbratisez tare, tare si sunt alaturi de tine si de papusa aia mica care va deveni o domnisoara in toata regula, ai sa vezi!

Monn sunt pe receptie. Am doua piste foarte bune si daca macar una dintre ele iese atunci vor exista multe posibilitati. Astept actele, blogul ca sa ma duc cu ceva concret sa discut si sa cer. Daca iese treaba, atunci Cami va trebui mai mult ca sigur sa preia mai departe. Ma rog sa iasa, ma rog cu disperare ca Iulia sa aiba sansa de a fi vazuta de cat mai multi oameni cu suflet.

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput