Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (38)LMA!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Feteleee, va hotarati pt. intalnire? Eu nu prea am timp sa intru, de la servici nu am acces...asa ca ziceti!

Maine nu puteti???

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

Liviana, deci zici ca tb sa iasa ca aluatul de clatite? ok, dar zi-mi atunci pls cum iese la final din cuptor? cam ce consistenta are? si zau ce m-am chinuit a 2-a oara sa incorporez albusul spuma extrem de incet si pe verticala cum scrie acolo... asta e, mai vad eu alta data.

anamaria, suna bine vanilie cu fructe :). de retinut! Nefeli e cofetaria, n-am auzit de ea, pe unde e? tks


Codrin mai plangea rareori diminetile in urma cu ceva luni cand plecam eu, dar de ceva timp nici nu prea ma baga in seama dc ii zic ca plec la serviciu si sa-mi faca / zica pa si ce sa fac, il las in pace si ii fac eu pa si plec... in schimb cand intru pe usa se vede ca se bucura, nu enorm dar acolo cat sa vad si eu ceva :)

Bubu, stiu ce inseamna sa cauti bona ca uite iar ma aflu in ac postura :( si iar mi-e teama insa n-am incotro... acum e si mult mai greu ca n-am timp sa o mai urmaresc eu macar 1 luna sa o vad zi de zi cum e cu copilul si sa castig incredere.
dar, Doamne ajuta sper sa fie la fel ca prima!
la putzica stam bine Slava Domnului! va spuneam eu ca de ceva timp, cred ca 3 luni asa m-am pomenit ca i se desface cam toata, nu stiu cum dar se decaloteaza aproape tot, nu mai vad puncte din acelea albe si vad chiar "canalul" din jurul varfului, sper ca m-am exprimat ok :). Acum i-o desfac cam in fiecare seara si dau cu apa, nu zice nimic deci nu e dureros si trag la loc. acum nu stiu dc asta e rodul decalotarii fortate de la 4 luni si de la 1,6 ani (miram-ashi dar dc e asa zic bravos d-rei) sau pur si simplu a crescut suficient de maricel cat sa se petreaca asta. poate dc nu va grabiti cu decalotarea aceea cine stie si la voi sa se desfaca bine de la sine.. pediatra finei mele i-a zis ca sa nu i-o decaloteze deloc (are 3 luni bble ei) si doar sa-i faca masaj usor caci inspre 2 ani se decaloteaza singur pt ca creste... nush dc asa o fi sau nu dar e posibil.





Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Buna seara mamici!

Bianca e din ce in ce mai bine! Mai tusim, in fiecare zi schimbam stilul, si ne mai curge nasucul..dar suntem pe drumul cel bun.
La operatiunea chilotei, stam asa si asa: nu cere nici pana in ziua de azi, inafara de kk..Astazi facem 15 zile de cand am inceput. Daca o pun cand trebuie sa faca, udam max 2 chilotei, dar mai sunt si zile cand ajungem la 7 perechi,
In rest, vorbeste din ce in ce mai mult pe zi ce trece, e atat de dulce!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

MihaT, felicitari pt nefolosiorea pampersului!

Liviana, ma bucur, ca si Matei a constientizat ce si cum e cu pipi si olitza! Felicitari!

Simona, vorba Maihaelei, trebuie sa te inarmezi cu multa rabdare si multe schimburi! Succes!

Crinuta, arati superb cu noul look! Felicitari si stilistei! Iar despre incidentul acela cu banii, imi pare rau!

Am admirat si eu doi frumusei foc! Sergiu , cel cu ochii maslinii si bucalat! Dar si pe carliontalui mamii, Victoras! S-a facut si mai frumos! Sa va bucurati mamici de puii vostrii!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

La Multi Ani celor sarbatoriti astazi,Viktor,Simona,Mandy si Amanda!

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:



Natalia
Mandy
Amanda
Simona
Victor



Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

SI EU LE UREZ LA MULTI ANI! SARBATORITILOR DE ASTAZI


VICTOR
NATALIA
SIMONA ANDREEA
MANDY STEPHANIE
AMANDA MARIA


sa cresteti mari, sanatosi si ascultatori!

Lavinia, cum te simti? Faci party astazi puiutei tale?

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

La multi ani!

VICTOR
NATALIA
SIMONA ANDREEA
MANDY STEPHANIE
AMANDA MARIA

Intalneala maine Pizza Hut Romana, incepand cu 17??????

Beatrice si piersicuta
Cristina bebe si Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Pizza Hut Romana?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Shobo cofetariile nefeli se gasesc pe Stefan cel Mare, Titulescu si pe 13 Septembrie de la Posta Puisor putin mai jos spre Casa Poporului. Eu merg la asta ultima ca e foarte aproape de mine.

Kris, Bubu si MihaT multumim pentru complimente!!

Mergi la inceput