Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (38)LMA!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

La multi ani!!!!

Natalia
Mandy
Amanda
Simona
Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaT spune:

La multi ani!!!

Viktor
Natalia
Simona Andreea
Mandy
Amanda Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

La Multi Ani pentru Natalia, Mandy, Amanda, Simona, Victor! Sa fiti sanatosi si norocosi in viata, iar parintilor sa le aduceti numai bucurii! Asteptam poze cu sarbatoritii!

Fetelor, merci pt raspunsurile despre puii plangaciosi la plecarea parintilor. Sper ca in timp sa se regleze si M. Cand e la bunici, intr-adevar nu plange cand plecam, doar cand ramane cu bona.
Bubu, eu ma refeream la faptul ca bona sa-i faca papa lui Vladut, nu pt voi. Despre calotare: M sta bine la acest capitol, am rezolvat-o de la 1,5 ani si te-as sfatui sa faci cat mai repede acelasi lucru. E spre binele baiatului.

Shobo, dupa ce se coace cremsnitul, devine o praji mai moale deasupra, dar in nici un caz gelatina. Fetele care au venit la party-ul de la Simona pot confirma. In partea de jos iese mai tare pt ca acolo coboara o mare parte din faina. E chestie de experienta, sper ca a treia oara sa-ti iasa mai bine. Ai mai vazut vreo cresa? Impresii?

Coraly, parca tu ma intrebai de marca ursuletului cu sticla. E una italiana, Bebbeco parca.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si 19s cu BB2

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Liviana, cum ai rezolvat problema la 1,5 ani? La dr. sau acasa?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

La Multi Ani!

Viktor
Natalia
Simona Andreea
Mandy Stephanie
Amanda Maria


Si sa sarbatoriti si sa puneti poze!

Eu multumesc frumos pentru raspunsurile cu olita. Incep "ofensiva definitiva" la inceputul lunii viitoare cind o sa am concediu.


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

am inteles cu praji, Liviana; nu prea am curaj sa mai incerc caci ultima data am facut-o dubla reteta si am aruncat tot ca mi s-a parut mie ca tb sa mai pun faina si am pus ca a iesit trunchioasa , cred ca halit-o catelul.. :)
dc as vedea pe cineva cand o face si cum ii iese as mai prinde curaj :), asa ca poate ne vedem una cu alta si o gatim impreuna, ce zici?:); nu de alta, dar sotul meu e innebunit dupa cremsnit si aseara de pofta lui am facut rpd Creme Ole cu vanilie de la dr Oetker.

am sa incerc totusi si reteta de pe foile de care zice crinuta, desi aseara in Cora de exp m-am chiombit bine dar nu le-am vazut. crinuta, unde sunt mag angst, spre rusinea mea nu il stiu decat pe cel din pasajul din fata salii palatului, dc o mai fi... firma mea a avut sediul in acea zona acum 6-7 ani si in pauza mai intram pe acolo.. exista vreun Angst in Militari / DT?
mersi mult



Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Liviana, merci!

LA MULTI ANI sarbatoritilor!!!!!!!

Coraly si Sergiu (3 ian 2005)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!!!



am sa incerc totusi si reteta de pe foile de care zice crinuta, desi aseara in Cora de exp m-am chiombit bine dar nu le-am vazut. crinuta, unde sunt mag angst, spre rusinea mea nu il stiu decat pe cel din pasajul din fata salii palatului, dc o mai fi... firma mea a avut sediul in acea zona acum 6-7 ani si in pauza mai intram pe acolo.. exista vreun Angst in Militari / DT?
mersi mult




crinuta, gata, am gasit fiindca au site: www.angst.ro

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

maine la 16-17 pt mine e perfect, sper sa vina sotul mai devrmee sa stea cu copilul si vin si eu.. mie mi-e cam indiferent unde vin pt ca dc e in centru oricum nu mai e in drumul meu de la serviciu..

e ok maine la 16-17?

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Eu inainte de 17:30 nu am cum sa ajung...

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput