FIV - 84

FIV - 84 | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj

Traiti pentru prezent, visati pentru viitor, invatati din trecut.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76124&whichpage=5" target="_blank">Analize minimale la Giulesti www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77356&whichpage=10" target="_blank">Cost si numar de telefon pentru programare FIV Giulesti www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77356&whichpage=11" target="_blank">Detalii despre FIV Giulesti
www.desprecopii.com/forum/topic.aspTOPIC_ID=77356&whichpage=13" target="_blank">Lista analize Medsana
www.medsana.ro/prices.php?op=1" target="_blank"> Pret FIV Medsana www.desprecopii.com/forum/topic.aspTOPIC_ID=77356&whichpage=11" target="_blank">Cost FIV-congelare Medsana
www.med-new-life.ro/3_2.html" target="_blank">Lista analize Med New Life www.med-new-life.ro/adresa.html" target="_blank">Contact Med New Life
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74175&whichpage=8" target="_blank">Lista analize Szeged, www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Szeged, Harta clinicii Szeged
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78147&whichpage=16" target="_blank">Laborator analize Bios Diagnostic
www.med-new-life.ro/3_1.html" target="_blank">FIV pas cu pas www.med-new-life.ro/3_3.html" target="_blank">Metoda FIV
Experientele fetelor de la FIV
Filmulet cu dezvoltarea bebelusului Devoltare bebe
Link cu dezvoltare bebelusului in burtica www.primulpas.ro.org/decizie/primele12.html" target="_blank">Dezvoltare bebe
www.ivf-herbal-support.com" target="_blank">FIV
www.visembryo.com/baby/stage1.html" target="_blank">Etape dezvoltare embrion

Preturi orientative medicamente necesare tratamentului FIV:
diphereline 0.1 mg - 24 RON
diphereline 3.75 mg - 530 RON
menogon - 36 RON
gonal f 75 ui - 90 RON
puregon 50 ui - 120 RON

=============


Buna, dragelor! Am inceput si eu de ieri tratamentul, in jur de 2 octombrie este preconizata punctia. Sheritra, Musete, cred ca suntem cam in aceeasi perioada, nu? Bafta tuturor celor care au inceput si celor care se pregatesc!..editat de Avalon
==============
mi'am perimis eu sa va deschid un nou drum...capuu sus si INAINTEEEEE!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Liana Doamne-ajuta!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Sa fie cu noroc Avalon!!! Asa repede e punctia, la numai 14 zile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Parca Avalon incepuse tratamentul prin 06,07.09 in aceeasi perioada cu Sheri...poate mai intra si ne mai zice si noua noutati!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

ai dreptate anto, parca asa tin si eu minte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Avalon, sa dea Domnul sa fie cu ochisori. Ce repede trece timpul!
Fetelor care sunteti in plin tratament si asteptari de rezultate va doresc sa vi se implineasca dorinta de a avea un bebe.

Lachi si eu iti tin pumnii stransi astazi. Sper sa vii cu o veste buna.

Adelia, dar nu mai circula autocarele alea, Ionescu, Dacos, care ajung si la Rm. Valcea? Ca alea mergeau din ora in ora, parca. In Bucuresti aveau plecarea din Militari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Avalon pe 2 octombrie? Wau... , asa repede? Mult noroc!
FETELOR tb sa renunt la o programare la CMIB dr DP pe 3 oct. Doreste cineva sa se duca in locul meu? Dc da, sa-mi scrie pe PM.


Miki

Barbye are nevoie de noi ca sa poata sa mearga din nou. Conturile pt donatie le gasiti aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Lachi, iti tin pumnii, asa cum ai zis.Da-ne de veste daca a iesit bine ce-ti doreai!!!

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

quote:
Originally posted by miki-miki
FETELOR tb sa renunt la o programare la CMIB dr DP pe 3 oct. Doreste cineva sa se duca in locul meu? Dc da, sa-mi scrie pe PM.


Miki

Barbye are nevoie de noi ca sa poata sa mearga din nou. Conturile pt donatie le gasiti aici






Mira-m-as!... dar cine stie? renunta si cu asta basta! pana pe 3 mai e...daca o vrea cineva o sa afli cu siguranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

o sa va scrui dupa ora 18.... voi nu uitati : incepeti sa-i tineti pe la 17...asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musete spune:

Liana, sheri, azi am fost la BIG M. Mie, mi-a cam intarziat CM-ul luna asta, adica azi, la control eram abia in ziua a 2-a, fapt care nu prea i-a convenit maestrului. N-a zis nimik, asa mi s-a parut mie... ... Ideea este ca eram aproape sigura ca, azi, a 14 -a zi de inhibare cu Diphereline, voi incepe si Menogonul.. Numai ca, mi-a zis sa incep menogonul sambata.......

De ce asa tarziu???? N-am avut curaj sa-l intreb....

Nu vi se pare ciudat? Adica, incep stimularea in a 17-a zi de Diphelerine....

Ce parere aveti???
Avalon, ce ai facut azi? Astept vesti de la tine...

Pupici tuttror fivoaselor!!!
Musete

Mergi la inceput