Prichindei martie-aprilie 2005 (109)

Prichindei martie-aprilie 2005 (109) | Autor: danuta_t

Link direct la acest mesaj





Ne-am facut copilasi mari!

Livia (n.18 ianuarie) Lorelai
Maya (n.18 ianuarie) Lorelai
Mihai Alexandru (n.17 februarie) Ninocikap (n.19 iulie)
Stefan Catalin (n.23 februarie) Cameron
Stefan Costin (n.25 februarie) Ellinia
Irina Maria (n.27 februarie) Betilina
Alicia (n.1 martie) Caramella (n.30 mai)
Sylvia Eloise (n.1 martie) Mary-Jane
Sonia Mara (n.2 martie) Ariadnabr
Bernhard (n.2 martie) Alessia 105
Lavinia Ana-Maria (n.4 martie) Lauraspeedy
Alice Gabriela (n.4 martie) Elibui (n.26 februarie)
Alexia (n.5 martie) CatXO
Melissa Ioana (n.7 martie) Claudia_2803
David Emil (n.9 martie) Erix
Rares Andrei (n.10 martie) Andrruzza
Alessandra (n.10 martie) Giuliatm
Brien Constantin (n.10 martie) Dariaevelin
Vlad Antoniu (n.11 martie) Coco
Eva Maria (n.13 martie) Ana71
George Alexandru (n.13 martie) Simonnete
Bianca Ecaterina (n.14 martie) An-k
Darian Gabriel (n.16 martie) Ako
Rares Mihai (n.16 martie) Ako
Bianca Maria (n.16 martie) Nika
Ema Ioana (n.17 martie) Anca Micaela
David Andrei (n.18 martie) Smmiha
Andrei (n.18 martie) Infofun
Calin David (n.18 martie) Calimend
Alexandros Xenofon (n.19 martie) Zuzunaki
Rares Mihai (n.21 martie) Carmenduta
Dario (n.21 martie) Camelia Geanina 78
Mara (n.22 martie) Rp
Sara Mihaela (n.22 martie) Iuliana Sara
Ioana Alexandra (n.23 martie) Rrox3
Andrei - Bogdan (n.23 martie) Crisa-77
Luca Joszeph (n.23 martie) GabiG
George Victor (n.24 martie) Coral
Tudor (n.24 martie) Unariel
Nicola Adriana (n.26 martie) Raluk
Vlad Stefan (n.26 martie) Lazy
Julia Diana (n.29 martie) Marox
Karen (n.30 martie) Hiroral
Iosif (n.31 martie) Kathywsha
Rada Valentina (n.2 aprilie) Carmissis
Stefan (n.3 aprilie) ClaudiaH
Daria (n.3 aprilie) Gegea
Antonio-Haruki (n.4 aprilie) Mihaela Imai
Gabriel-Stefan (n.5 aprilie) Gabrianah
Adina Nicoleta (n.7 aprilie) Giliutza
Thomas Daniel (n.8 aprilie) Gabrielaveres
Thea Ioana (n.9 aprilie) Crangutalil
David (n.9 aprilie) Cenia
Daniel (n.9 aprilie) Corrinutza
Emilia Alexandra (n.11 aprilie) Geta Sava
Jenny (n.13 aprilie) Simmypo
Dora Ioana (n.13 aprilie) Ionela r
Irina Ana-Maria (n.14 aprilie) Andira
Alexandra (n.14 aprilie) Adela 20
Ioan Rares (n.14 aprilie) Oanamaria Luiza
Alexandra (n.15 aprilie) Adseana
David (n.17 aprilie) Ocrainic
Martijn (n.19 aprilie) Dantje
Mihai Cosmin (n.20 aprilie) Danuta t
Antonia Maria (n.20 aprilie) Teodora Racz
Vlad George (n.20 aprilie) Shumi
Bogdan (n.20 aprilie) Lali74
Letitia Medeea (n.21 aprilie) Oanamc
Andreea Maria (n.21 aprilie) Andreoti
Adela Maria (n.22 aprilie)Cristinatwo
Rares Ionut (n.22 aprilie) Cristinatwo
Radu Victor (n.22 aprilie) Ligia 13
Alexander Christian (n.22 aprilie) Lantana7
Alexander Paul (n.22 aprilie) Valenka
Matei (n.22 aprilie) Pisicuta si Matei
George Stefan (n.22 aprilie) laura72
Cezar Georgian (n.23 aprilie) Adrianafedorca
Dalia Larisa (n.24 aprilie) Lauradaria
Alexandru (n.25 aprilie) Mamacita
Daria Maria (n.25 aprilie) Mihaela agh
Delia (n.26 aprilie) Loreen
Calin George (n.26 aprilie) Connie 1974
Rares (n.26 aprilie) raresionut(Alina - n 17 Aprilie)
Miruna Ioana (n.28 aprilie) Miska
Andrada Cristina (n.28 aprilie) Simonela
Sara Narcisa (n.29 aprilie) Danna J
Vladimir (n.30 aprilie) Sibip
Delia Melissa Mamanati (n.30 aprilie, 3,7 kg., 49 cm.)



Acum suntem 42 si 46 si suntem tare frumosi Specialii 2005 by Alessia 105
(New) Avem Pagina WEB

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48054" target="_blank"> Aici am asteptat sa soseasca in viata noastra
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48283" target="_blank"> Aici am inceput www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48498" target="_blank">2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48896" target="_blank">3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49250" target="_blank">4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49659" target="_blank">5 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49997" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50554" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50895" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51300" target="_blank">9 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51708" target="_blank">10 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52007" target="_blank">11 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52286" target="_blank">12 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52593" target="_blank">13 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53102" target="_blank">14 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53589" target="_blank">15 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54100" target="_blank">16 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54596" target="_blank">17 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54835" target="_blank">18 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55025" target="_blank">19 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55318" target="_blank">20 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55723" target="_blank">21 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56093" target="_blank">22 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56502" target="_blank">23 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56761" target="_blank">24 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57010" target="_blank">25 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57485" target="_blank">26 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57976" target="_blank">27 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58150" target="_blank">28 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58383" target="_blank">29 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58636" target="_blank">30 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58947" target="_blank">31 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59070" target="_blank">32 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59211" target="_blank">33 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59355" target="_blank">34 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59451" target="_blank">35 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59533" target="_blank">36 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59636" target="_blank">37 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59782" target="_blank">38 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59897" target="_blank">39 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60032" target="_blank">40 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60173" target="_blank">41 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60405" target="_blank">42 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60535" target="_blank">43 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60619" target="_blank">44 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60751" target="_blank">45 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60858" target="_blank">46 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61031" target="_blank">47 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61292" target="_blank">48 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61503" target="_blank">49 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61684" target="_blank">50 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61888" target="_blank">51 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62155" target="_blank">52 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62405" target="_blank">53 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62504" target="_blank">54 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62726" target="_blank">55 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63032" target="_blank">56 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63190" target="_blank">57 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63391" target="_blank">58 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63581" target="_blank">59 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63734" target="_blank">60 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64009" target="_blank">61 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64309" target="_blank">62 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64562" target="_blank">63 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64804" target="_blank">64 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64913" target="_blank">65 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65065" target="_blank">66 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65311" target="_blank">67 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65777" target="_blank">68 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66034" target="_blank">69 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66394" target="_blank">70 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66651" target="_blank">71 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66887" target="_blank">72 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67161" target="_blank">73 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67413" target="_blank">74 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67705" target="_blank">75 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68099" target="_blank">76 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68496" target="_blank">77 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69071" target="_blank">78 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69350" target="_blank">79 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69571" target="_blank">80 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69759" target="_blank">81 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69949" target="_blank">82 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70198" target="_blank">83 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70564" target="_blank">84 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70904" target="_blank">85 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71170" target="_blank">86 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71450" target="_blank">87 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71714" target="_blank">88 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71970" target="_blank">89 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72365" target="_blank">90 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72740" target="_blank">91 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73167" target="_blank">92 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73753" target="_blank">93 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74086" target="_blank">94 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74393" target="_blank">95 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74831" target="_blank">96 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75230" target="_blank">97 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75756" target="_blank">98 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76524" target="_blank">99www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77035" target="_blank">100 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77513" target="_blank">101 102 103 104 105 106 107 108





Listuta din nou cu mic

Elibui
Andira Nati
CatXO Daria
Zuzunaki Sofia
Mamanati 20 aug. 2006
RP dpn: ?
Ocrainic dpn: 9 martie 2007
Danutat dpn: 14 aprilie 2007



Dana si Mihai (20.04.2005)
http://community.webshots.com/user/danuta_t

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Frumos la inceput de capitol

Danuta multumesc pentru cuvintele tale.Eu am incap atatea scuze pentru ei si uneori parca ii si inteleg,dar ei de ce nu ma inteleg pe mine?Si vad cu mama sotului meu este si a fost alaturi de el neconditionat,indiferent de prostii a facut si nu i-a refuzat niciodata ajotuorul,iar ei de ce nu pot fi la fel?Si cand s-a produs ruptura i-am spus tatalui meu ca am nevoi de el numai sa ma sustina moral,dar el a preferat asa cum e acum.Sper numai sa nu repet si eu grselile lor!

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramella spune:

Greu merge azi netul.
Ma duc sa aduc gogoneata acasa,am vorbit cu ea la telefon si era incantata ca ma aude.

PISI din pacate mai sunt si genul asta de parinti,ce sa faci,no comment.
DANUTA am sa incep sa o pun si eu la olita,incepe sa anunte si ea dar in timp ce face sau dupa.EI,mai greu cu olita asta,dar voi sunteti pe drumul cel bun.
MAMACITA imi place cum va distrati voi,asa e trebuie sa profitam din plin de zilele calduroase care mai sunt.Din pacate noi nu avem asa locuri unde ne putem distra.


Carmen si Alicia

http://pg.photos.yahoo.com/ph/krinis_caramella/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Rrox - multam mult, cred ca ai dreptate..
Azi ma duc la examen iar, si o sa o las pe soacra-mea sa=i dea laptic lui Nati, jumatate de la mine, jumatate formula. Banuiesc ca nu are nimic...

Alina, Danuta - multumesc si voua de raspuns
Danuta - am incercat sa-i dau mai intai san, si apoi biberon, dar nu merge nici asa...
Sa vad ce se intampla diseara.

M-am intristat... Tocmai am vazut o stire pe Yahoo ca Steve Irwin a murit... Nu-mi vine sa cred, tot timpul ii vedeam documentarele pe Animal Planet si nu numai. Probabil ca il stiti si voi, e australianul ala zapacit, care si-a botezat fetita cu numele unui crocodil, Bindi , care tragea de coada crocodili si filma cu toate animalele din lume... Avea 44 de ani.

Eh, ma intorc la invatat....

Iri si Nati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Anca Micaela, am stat si am admirat pe-ndelete pozele...ca a meritat sa vad o viitoare ecologista....strange PET-urile, iubitoare de animale si trasee montane, ce mai o dulceata mica...
Danuta, pai daca tu iti faci probleme la capitolul canita, eu ce sa mai zic....caci Rares n-ar da biberonul pentru nimic in lume, ca sa nu mai zic de protestele vehemente la capitolul olita si ca nu ma baga in seama cand eu imi storc creierii pentru un cuvant nou....asa ca eu am renuntat si las copilul sa faca doar ce vrea....
Pisi , multumim. De multe ori i-am propus taticului sa facem schimb de roluri pentru o zi...iar refuzul imediat si-a spus cuvantul....stie el ce stie...
Mamacita, inca mai ave rabdare cu pozele, dar hainele din " dulap" cand ne sunt prezentate?

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Andira, bafta la examene...si spor la invatat....auzi dar o copiuta nu se poate...sau orice alta sursa de inspiratie?....

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninocikap spune:

deci eu ar trebui sa fiu la recuperari..dar nu reusesc cu nici un chip sa iau din urma.... imi pare rau ...dar asta e... Alex doarme acum...asa ca hai sa incerc si eu sa scriu cate ceva despre noi.

in primul si in primul rand ne luptam cu un Alexandru super rasfatat de cand a stat la maica-mea 2 saptamani si e de rau...urla instantaneu cum ii spui ca nu are voie ceva si se mai si tranteste cu fundul de pamant...

in rest nu vorbim, tot vocabularul nostru cuprinde tica(pe diverse intonatii), tisa (pisica), da(dar nu inseamna mereu da ) si pis, pis cand cheama pisica. si mai zice un fel de ba cand zic eu buf. si cam atat. in rest orice vrea te ia de mana si iti arata.
la tara la socrii ne-a innebunit intruna vrea doar afara, abia il mai tinem in casa, si merge peste tot, la pui, la purcei, la iepurasi, la catel, in solar ... e intr-o continua miscare de nu intelegi niciodata de unde atata energie cand tu abia te mai tii dupa el...
altceva... ne pune sa ii aratam cu degetul pe poze, ii place la nebunie sa ii punem poze la calculator sa se uite la ele, se joaca cu mingia dar nu da deloc cu piciorul...decat cu mana o arunca, la nisip el sta si se uita ..si ceilalti trebuie sa ii faca forme..
ii plac fructele mult, mananca si struguri, si prune, si mere, si pepene, si piersici...



Nicoleta si Mihai Alexandru (17.02.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta_t spune:

Raresionut, mai demult Rrox spunea ca fiecare copilas isi va alege (sau nu) o jucarie preferata (vorbeam de cele de plus atunci). Ei bine, Mihai a inceput de vreo luna sa fie innebunit dupa catei. Am vazut in concediu o gramada, abia l-am convins ca nu tot ce are 4 labe e catel. Asa ca am profitat, si am cules toti cateii din casa, a ochit unul uratel si modest (din ala pe care-l pui si-n apa si chitaie cand il apesi). Acum facem baie cu el, il culcam langa el, ii roade botul, il pupa, ii da biberonul sa bea si el si-l punem si pe o galetuta langa el sa faca impreuna kaka. Fiecare cu olita lui, dar si noi langa el cu pe covor si asa speram sa progresam. Ca fara motivatie, nu se poate.

Caramella, da' vorbareata mai e Alicia. Mihai nu face propozitii.
Vali ii spune: du-te la mama si spune-i sa-ti dea papa sau sa-ti dea babetica. El vine, spune poruncitor "MAMA" si ma trage in bucatarie sa-mi arate laptele sau se bate cu pumnul in piept, adica sa-i pun babetica peste burtica. Daca vrea sa plece, ne duce la usa si spune "bum, bum" daca vrea cu masina sau "bba" daca vrea la buni. Daca vrea sa vorbeasca la telefon, pune mana la ureche si-ti spune cu cine vrea sa vorbeasca. Si tot soiul de chestii de-astea, stiti cu toatele deja.

Ma duc sa-ncerc sa vorbesc si eu cu sefu' sa-l anunt ca iar o sa se lipseasca de mine o perioada. Vroiam sa mai aman, dar nu se mai poate si vreau sa ma si scap de asta, ca de o saptamana la altceva nu mai imi sta capul si am de lucru garla.

Dana si Mihai (20.04.2005)
http://community.webshots.com/user/danuta_t

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenia spune:

Hei, va saluta o mama denaturata!
Am lasat azi cupilu la cresa o ora si ceva si a plins....... valeu!
asa e prima zi si la inceput. Mai vedem miine!of of. mergem inainte!
nu stiu ce am crezut: ca va sare din brate si va vrea la copii? dar nici macar nu aveau jucarii."pai, sa aduceti dumneavoastra ca noi nu avem!" aveau citeva piese de lego ramase de anul trecut! te doare capul!gata plec ca azi e mamos dupa experienta matinala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Alina - nu tine, ca mi-as fi facut eu... sunt numai grile si la unele am si "eseu", adica situatiii de interpretat

Danuta - succes, sper sa primeasca bine seful vestea, si chiar daca nu, nu are nici o importanta, tu si bb sunteti cei care conteaza, serviciul poate sa astepte

Iri si Nati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

hello hello!

danuta_t ce activa esti astazi! Ai deschis si capitol, se vede ca nu ai chef de munca!
Nici eu nu stau mai bine cu cheful de munca, o fi ceva in aer?
Deci Mihai si-a ales ca si preferat, un catel modest.
Radu il prefera pe Furby. Inca nu e dependent de el, dar e salvarea noastra cand nu vrea ceva. Daca nu vrea florul, gata il dam lu Furby, si apoi lui Radu. Daca nu vrea sa spele, mai inati il spalam pe Furby. Intram in casa din parc ca sa-l scoatem si pe Furby la aer, si tot asha!

raresionut, ma intrebai la un mom dat cu cine seamana Radu dansator. Nu cu mine. Cu ta-su sigur, e mare dansator, la petreceri ma da gata , plus jumate din fetele de la petrecere.
Pupam nazdravanul spargator de mese.
Boacanele noastre de weekend: a spart o cana si cea mai dureroasa, mi-a rupt rama de la ochelari

zuzu, apropo de biberon, nu cumva e prea mare debitul?! Cumpara din acela cu 1 oificiu sau maxim doua (de la Avent de exemplu).
Am zis oare ca mi-au placut hainitele lu Bubu?

nino, hai intra asha din mers, ca e cam greu sa recuperezi. rasfatatul. Hai ca nu e singurul mutulica in grup, il luam de mana cu al meu.

AncaMicaela, am vazut pozele. Mare Ema deja, vad ca ati scapat si de ham, faceti deja drumetii montane! Am vazut ca are o pasiune comuna cu Radu, plimbatul peturilor!


andira, tot socrela l-a invatat si pe Radu cu bibe.
Am vazut si eu stirea cu Steve Irwin. M-a cam intors pe dos, desi ca sa fiu sincera ma gandeam eu ca nu o sa moara de moarte buna!

caramella, gogoneatza.




Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput