Szeged - 9

Szeged - 9 | Autor: crinuta71

Link direct la acest mesaj

Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii
Harta clinicii
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74175&whichpage=8" target="_blank">Lista analize Szeged


Odiseea Szeged :

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65872" target="_blank">Cap.2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68388" target="_blank">Cap.3, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70128" target="_blank">Cap.4, Cap.5, Cap.6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74175" target="_blank">Cap.7, Cap.8

Sper din toata inima ca toate berzele pe care le-am vazut zilele astea sa aduca cate-un bebe la fiecare din voi!
Un nou capitol cu multe reusite!..sper sa ne poarte noroc mie si voua!




Andicu m-a intristat atat de tare ce mi-ai spus astazi. Din pacate, stiu prin ce treci. Esti mult mai tare decat credeam. Nu am cuvinte si nu stiu ce sa-ti spun. Incerc sa te mai sun sa mai vorbim. Te pup

poze

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

andicu: Nu este drept. Ma rog sa-ti dea Dumnezeu puterea sa-ti revii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

UUUFFFF, Andreea! Sunt si eu alaturi de tine, fata curajoasa!

Poze1Poze2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilvanaPopovici spune:

O sa vezi ca o sa reusesti, am incredere ca ai perseverenta si taria necesare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Andicule...
dar ma bucur ca ai puterea sa te ridici..si de fapt stiam ca asa va fi!
Oricum trebuie sa te gandesti ca..sansa de a se fecunda ovulul si gigelul si sa se si prinda o sarcina...la un cuplu perfect fertil...e de 20% intr-o luna...si cum fecundarea prin FIV e la fel de naturala...ca si prinderea ulterioara in burtica...(doar mediul in care s-a obtinut fecundarea e artificial)...atunci normal ca procentul sa FIV sa sa fie asemanator...asa ca...cu cat incerci mai mult..cu atata sansele cresc....numai sa iti poti permite!
Sunt alaturi de tine..si stiu ca simti ca data viitoare va fi altfel!


anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Va multumesc fetelor! acum sunt ok. Am luat si rezultatul de sange, bineinteles , 0 ! era de asteptat! eu sper sa reusiti voi pana ajung eu sa incerc iar la toamna!
Danuta, Anda (Xandra), Silvana , Anda (Diciulina), va multumesc ca sunteti pe-aici, alaturi de mine!

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu
Lasa, poate la toamna vom face deodata FIV. Esti o fata curajoasa si te admir pentru asta.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Mirabela, Auburn, Mi-Ka, Pussi, Silvana, ZoRi, Lucia, Tabitha si toate celelate, va pup

Fetelor, e tare ciudat, dar nu eu am facut subiectul acesta. Eu doar am scris mesajul catre Andicu la subiectul Szeged 8.
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

andicule, sincer imi pare .
Important este ca nu te lasi batuta si ca ai puterea sa mergi mai departe si eu, personal, te admir mult pentru taria ta.

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andicu viata merge inainte, ma bucur ca si tu ai puterea sa gandesti asa.

Si pentru toata lumea e valabil: avem nevoie de multa rabdare!!!

Eu sunt Ok, mai am 4 zile pana la HCG......... am niste emotii!!!!!!!

Auburn tu cum te simti? pe ce data iti faci testul?

Zori, sper ca a fost bine azi, ne intalnim sa-mi pove....Nu ti-am scris ca ma gandeam ca esti stresata si nu vroiam sa te influentez negativ.

va pup pe toate!!!!!!!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Thabita ma bucur ca ai reaparut pe aici!!!!!!! Tu ce mai faci? In ce stadiu te afli?

daca ati sti ce intrbare am eu: imi fac testul in 06.06.06 - asta ce reprezinta? Stiu ca nu ma poate ajuta nimeni, dar am gargaunii mei

PUSSI

Mergi la inceput