Szeged - 8

Szeged - 8 | Autor: andicu

Link direct la acest mesaj

Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii
Harta clinicii
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74175&whichpage=8" target="_blank">Lista analize Szeged


Odiseea Szeged :

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65872" target="_blank">Cap.2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68388" target="_blank">Cap.3,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70128" target="_blank">Cap.4, Cap.5, Cap.6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74175" target="_blank">Cap.7

Sper din toata inima ca toate berzele pe care le-am vazut zilele astea sa aduca cate-un bebe la fiecare din voi!
Un nou capitol cu multe reusite!..sper sa ne poarte noroc mie si voua!



Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Ileana, ti-am raspuns la PM.
Mirabela, bafta miercuri! poate ne vedem...
Auburn,ZoRi,Ioana,Crinuta,Pussi,Mi-Ka,Leliutza,

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Andicu, bunuta productia!
Ai facut extrem de putine injectii ( chiar cate in total, de stimulare?).
Ar fi "bagat"aia la Medsana * 3 in mod sigur ( as vrea sa nu o spun cu gust amar).
Bafta luni la punctie!
Ce a zis, pana la urma punctioneaza si ovarul stang ( care era mai in spate) sau nu?
Ziceai ca nu ai gasit cazare pt.joi?
Teoretic ar fi chiar ziua ET-ului nu?
Bafta sa gasesti cazare! ( daca nu unde a stat Leliuta, poate te uiti pe drm inspre Szeget, ca ei au pensiuni cam in fiecare satulet).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Andicu bafta pe luni! O sa ma gandesc la tine.A mai ramas asa de putin......
referitor la cazare, ca ultima varianta sa stii ca noi am stat 2 nopti pana la ET la Hotel Korona, curat, renovat si ultracentral.Este pe strada Petofi Sandor nr.4,( ca reper este strada cu tramvai, este o cladire stil vechi, frumos renovata in galben), a costat 12000 Ft pe noapte cu mic dejun inclus.Conditiile sunt ok, au parcare privata si am gasit locuri in conditiile in care toate pensiunile erau ocupate (si atunci a fost ceva "eveniment").Poate merita sa te gandesti....
Eu ma pregatesc pe miercuri de o noua evaluare la Szeged, sa stabilim startul pt.noul FIV.Avand in vedere ca voi face stimularea pe un ciclu natural, probabil ca in jur de 2-3 iunie voi incepe.
Fetelor, care ati facut mai multe FIV-uri, voi ati repetat analizele hormonale la inceput de fiecare protocol? Mie nu mi-a zis dr.ca ar trebui repetate.Ma gandesc ca dupa o stimulare, utrogestan ..... oare sunt OK? o sa-l intreb miercuri pe dr.
Crinutza, Auburn, Pussi, Isabellas

Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Da, andicu, fie ca in capitolul asta sa ploua cu multe, multe gravidute !!!
Tinem pumnii pe luni si ne gandim la tine sa iasa totul foarte bine
Punctia o face dr. Zadori sau dr. Kriszan?

delphi, intr-adevar eu am facut punctia joi si ET luni, a cincea zi, dar nu am hotarat eu, ci dr. Zadori.

mirabella 11, mai ai un pic si intri pe ultima suta de metri, asa ca multa, multa bafta si la sfarsitul lui iunie te astept, alaturi de andicu, luciamunteanu si delphi sa barfim la "mamici de szeged".

crinuta71, auburn,leliuta

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu iti tin pumnii pe maine la punctie!
Va pup pe toate fetele

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Andicu ai grija de tine si bafta multa maine la punctie...
si tin pumnii stransi...

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

cE FACETI FETELOR?

eu azi am revenit de la curs, a fost super nasol

Andicu bafta pentru azi, ma gandesc la tine si-ti tin pumnii.

Mirabela bafta si tie!!!

Va pup pe toate!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Andicu,

Gandurile bune au fost focusate catre tine!
Speram la vesti bune!



Crinuta, daca ai ceva vesti...da-ne....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

buna buna

andreea cred ca la ora asta vei fi si terminat cu punctia...sa stii ca ti-am tinut pumnii si m-am gandit toata ziua la tine, sa fie totul bine...mi-au placut foliculii tai... sa ai tot atatia embrioni frumosi!

mika ...sa te auda D-zeu!...sa trecem toate la mamici

cred ca vineri sau sambata incep si eu injectiile...sa vedem cand apare cm..am ceva emotii pt ca aseara am visat urat (eram cu sotul meu si mergeam la dr la szeged, da' ne rataciseram, iar o tiganca a zis ca "nu"...am intrebat-o ce nu si mi-a spus ca "nu" la ce ma gandesc...iar eu ma gandeam doar la fiv)...nu prea cred in chestii d-astea,da' mi-e putin teama acum,caci asta-vara, la cateva zile dupa et am visat ca mie nu-mi reusise, da' unei fete care facuse in aceeasi zi cu mine ii reusise...si asa a fost

acum cum o vrea Doamne Doamne...eu fac ce tine de mine

milioane de pentru toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Ciao fetele!
Am vorbit mai inainte cu Andicu și totul e în regulă, e bine mai multe o să vă spună ea probabil mai târziu sau mâine.
Eu sunt cam tristă azi așa ca din întâmplare mi-am palpat sânii și la sânul stâng am simțit o formațiune tare ce seamănă cu un nodul. Sper să nu fie așa, dar pt a fi sigură m-am programat la dr.
A mai pățit cineva așa ceva?
Și tocmai acum mi se întâmplă când m-am programat la Szeged pt 1 iunie.
Pussi mă bucur că te-ai întors.
Baftă tuturor!
pe toate!
ZoRi

Mergi la inceput