madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

mie sincer nu-mi place MM deloc, da' deloc

dar am intervenit sa-i spun Korei ca mie mi se pare f. urat ca dna. dr. s-a apucat sa dea detalii unor terti despre pacientii ei

si ca nici ea nu cred ca a facut mai bine ca ne-a povestit si noua cum sta treaba si ne-a spus si-n clar cine-i "sursa"

altfel, draga Kora ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Am vazut un promo a unei a emisiunii 9595 care va fi astazi si in care, Madalina Manole, declara ca e insarcinata.

Deci, e adevarat si toate celelalte surse nu sunt de incredere.


Felicitari!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Atunci inca odata felicitari si chiar ma bucur.

"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

ei, pana n-o vedem cu burtica, nu putem sti sigur...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Ramonika, ai dreptate. Una se intelegea din promo si alta din emisiunea pe care eu, din pacate, nu am vazut-o.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am vazut-o zilele trecute pe Madalina la Dr. Cristian Andrei la emisiune. Nu am prins decat ultimile 10 minute, in care dr. vorbea despre "un copil"... si spunea ca trebuie sa vorbim despre copiii nostri, chisr daca nu s-au nascut si nu exista inca... Eu n-am inteles mare lucru. Mi s-a parut ca nu prea au atins acest subiect, pentru ca Madalina nu a reusit sa ramana gravida. Dar poate nu am inteles eu...

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

nu stiu ce a facut fata asta, dar nu inteleg de ce si-a pierdut atata timp pana sa se hotarasca sa faca un copil. poate si varsta e de vina ca nu poate ramane gravida. si-a pierdut atata timp cu Georgescu ala pe care nu l-a iubit, numai ca sa-i faca rost de melodii si i-a facut, a devenit cunoscuta, si ce-i cu asta? tot nu se simte implinita. apoi dupa divort nu situ cum si-a petrecut anii, dar vad ca nu se leaga nimic concret la ea. nu am nimic cu fata, dar mi-e mila de ea intr-un fel.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

quote:
Originally posted by KoraPop

Fetelor Madalina Manole nu e insarcinata,a facut FIV ,dar nu a reusit,stiu sigur chiar de la d-na dr. Matei Mioara cu care a facut FIV.

Si apoi doamna asta doctor care trateaza o vedeta si stie care e legea confidentialitatii iti spunea tie ca sa ne spui noua, pe un forum public...


Smaranda, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80475" target="_blank">discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jollie spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

nu stiu ce a facut fata asta, dar nu inteleg de ce si-a pierdut atata timp pana sa se hotarasca sa faca un copil. poate si varsta e de vina ca nu poate ramane gravida. si-a pierdut atata timp cu Georgescu ala pe care nu l-a iubit, numai ca sa-i faca rost de melodii si i-a facut, a devenit cunoscuta, si ce-i cu asta? tot nu se simte implinita. apoi dupa divort nu situ cum si-a petrecut anii, dar vad ca nu se leaga nimic concret la ea. nu am nimic cu fata, dar mi-e mila de ea intr-un fel.




Probabil ca nu a pierdut timpul si a incercat de tinara sa devina mamica. Si poate ca nu a reusit. Iar acum trage tare, e normal, virsta o dezavantajeaza. Ii doresc sa-si indeplineasca visul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Madalina se trateaza cu Prof.dr. Marinescu de la Giulesti si asteapta zilele astea vestea ca ar putea fi insarcinata dupa inseminare:
www.cancan.ro/2007-06-07/Madalina-Manole-asteapta-rezultatele-inseminarii-in-vitro.html" target="_blank">http://www.cancan.ro/2007-06-07/Madalina-Manole-asteapta-rezultatele-inseminarii-in-vitro.html

Mergi la inceput