madalina manole - mamica

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eli1977 spune:

Madalina a facut joi inseminare, la Giulesti, stiu sigur, acum asteapta rezultatele..e f necajita ca nu ia- reusit Fiv si e taare deznadajduita..

sa-i dea DD UN BEBE sanatos!

Eli si bb Andrei -27.01.2007
pisoiul meu drag
taina botezului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ramonika, da' de unde stii tu ca Madalina nu l-a iubit pe Stefan Georgescu??!! Nu pot intelege cum de faci asemenea afirmatii, cand nu ai cum sa stii asa ceva...

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Si cum poti sa afirmi ca nu se leaga nimic concret de ea......Poate ea e multumita de viata ei si de realizarile ei......

"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

nume - stiu eu ce afirm, nu vorbesc degeaba
iliuta - daca se straduieste atat sa ramana gravida si nu reuseste, eu nu prea cred ca e tare multumita, nu?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Vai, Ramonika, stii sa citesti in sufletul omului? Sau poate in stele?! Offf, ce rea esti!
Cand o sa-ti dai seama ca au trecut 10 ani peste tine si nu poti sa faci un copil sa mai faci afirmatia asta! Ce usor e sa vorbesti si sa-i barfesti pe altii!

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Ii doresc Madalinei sa ramana insarcinata si sa aibe un copilas sanatos si frumos.

Doamne-ajuta!

ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Se pare ca de data asta Madalina chiar a reusit sa-si implineasca visul. http://www.cancan.ro/2009-01-26/Madalina-Manole-si-Iulia-Albu-sunt-insarcinate.html
Felicitari, Madalina ! Si sarcina usoara !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Da' cu cine mai e fatuca asta? E singura? Nu mai stim nimik de ea...

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui rory76

Da' cu cine mai e fatuca asta? E singura? Nu mai stim nimik de ea...

"sky is the limit!"


Astea-s...detalii!Stii ca are in jur de 40 de ani insa...si mai e si gravida!Ntz!Ntz!Ntz!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Da, stiu, da' nu vreau sa incepem iar ca dincolo, la celalalt subect...Asa ca nu comentez varsta...Ma intrebam cu cine mai e, ca dupa ce s-a departit de Serban Georgescu n-am mai auzit nimik de ea! Sa speram ca totul va fi bine!!!


"sky is the limit!"

Mergi la inceput