Pacientele optimiste si gravi ale dr Tutunaru - 33

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Salutare!!
Sa nu credeti ca eu am uitat de Kora si Madlen......in nici un caz....dar nu am reusit sa mai intru.....am avut si garda....acum si o rambursare de TVA si tot asa......
Kora, Madlen: Doamne Ajuta!!!!



Ioanatugs: Nu se stie niciodata.......poate vii cu vesti bune chiar atunci cand nu te astepti!!!
Lucialu: Stii ce cred eu....cred ca ne dai in curand vestea cea mare!!
Fetelor, Zenobia sau Iyoana, va rog sa scoateti si de la mine de pe lista tratamentul lui A.....am terminat cu el de cevaq vreme si nici rezultatele nu apar....Multumesc anticipat!
Pup toooaaaaateeee fetele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutz spune:

Kora, Madlen - sanatate multa fetelor si noroc! Va asteptam sa va semnati altfel de acum, da ???
DanaVio - felicitari! Sa le faci nepoteilor tai un partener de joaca sanatos si voios !
Break_fast - suna-l pe T - pana la urma vii de la mare distanta si e bine sa stii ce si cum! Sunt sigura ca nu se va supara! Cred ca ne vedem la spital pe 4 mai - si eu vin pentru analize!

Eu am lipsit un pic din motive de delegatii si abia asteptam sa vad ce s-a mai intamplat! Ma bucur ca-s vesti bune! De Marusea mai stiti ceva?

http://tt.lilypie.com/bWZyp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Intru si eu sa fac galerie fetelor: Kora si Madlen...

...cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

si noi si noi (eu si emmi): kora, madlen sa dea DD sa fie totul ok si sa stea bebeii in burtici cat trebuie, sa fie sanatosi si frumosi!!!

mai ce nostalgie ma ia cand vad cum scriu gravidutele de bebeii lor care au cateva zeci de grame... emmi are 6 kg, e o ranjita, chiue si scoate fel de fel de sunete. va doresc din suflet la toate sa scrieti peste ceva timp ce scriu eu acum!

Marina mami de Emma Ioana(16.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexela spune:

Kora, Madlen, cu DD inainte!!!!!! Va tin pumnii, dragele mele!!!
Iar pe voi, toate celelaltele tutunici, va si va imbratisez cu tot dragul!!!
Sunt cam ocupata zilele astea, dar o sa recuperez, promit!
Sotul a fost azi la control, la urolog, si e totul in regula! Asa ca avem o speranta!!!
Pupici!

Alexela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole31 spune:

Cand e vorba de galerie, nu pot sa stau de-o parte, asa ca ma alatur si eu fetelor! Hai Kora si Madlen
cu bebicii la purtator!



[
bis]
Zeno, multumim pentru noul capitol, sa fie cu noroc pentru cat mai multe fete!
Sim stoian, sa-ti traiasca bebicul! Multumesc inca o data pentru PM, acum am reusit sa il si accesez.
lucialu, Doamne ajuta sa fie cu ochisori! Ar fi suuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!! Eu incep galeria, ca doar ce m-am incalzit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns break_fast9 spune:

Multumesc Madutz pentru raspuns...faci si tu laparo asa e? si faci analize vineri pe 4 fiindca 7 e luni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Nicole multumesc mult iubita.Si eu sper sa fie!Imi doresc din tot sufletul,dar testele negative imi mananca sufletulTu ce faci?Intri rar.
Maria08
Ana-Alexia tu pe unde umbli, n-ai dat nici un semn azi la noi?
Pupici la toate fetele!
KISSES


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-alexia spune:

Zenobia, multumim pentru noul capitol! Sa speram ca vei avea motive sa treci cat mai multe in el!

Kora si Madlen: sa va ajute Doamne-Doamne ca peste 9 luni sa va vedeti bebicii in brate!

Lucialu, Doamne-ajuta sa ne dai o veste buna!

toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-alexia spune:

Lucialu, am intrat mai rarutz pe net in ultimile zile!

Si nici noutati nu am... am facut monitorizare luna asta (am ovulat, valorile au fost super)...si acum imi iau fiecare zi in parte, cu toate ale ei... Zic si eu: toate la timpul lor! BB o sa vina tot cand va trebui, orice as face eu.... dar o sa vina... si asta conteaza cel mai mult!!! Dar, pana atunci, am voie sa visez frumos... si asta fac...

Sa ai grija de tine!



Mergi la inceput