Pacientele optimiste si gravi ale dr Tutunaru - 33

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VERET spune:

Kora si Madlen BAFTAAAAAAAAA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Si eu:KORA SI MADLENDOAMNE AJUTA BB_II MICI
SA SE PRINDA DE MAMICI!!!


na ca am facut si versuri ca o o adevara majoreta
M-a invatat Liliana ca verde este pentru a incuraja viata
Bluel asa te vreau
Iyoanalegat de maximuta, eu nu sunt asa de altruista, eu vreau rasplata si muuulta, cersesc ca tiganca si scot ochii, daca nu-i cum vreau euSi daca vine de la un barbat(mxima), ca sa fiu poarca pana la capat, ei tot timpul asteapta rasplataAsta e parerea mea, nu dati cu rosii.Ma gandesc ca numai dragostea de parinte nu asteapta rasplata, eu pretind si de la motan-sa vina si sa toarca la mine in poala
Sim_stoian sa fie sanatos BB-lul, sa va bucurati unii de altii impreuna!
Vali dormi mama dormi,ca sa cresca BB mare si oricum acum poti profita(printre greturi) de odihna,ca dupa ce vine te racordezi la maxima de azi a Iyoanei si adio somn!
O zi buna tutunici, la noi e intunecat si nu pot spune excelenta!
KISSES


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Lucico, da' stiu ca te-a impresionat maxima de astazi . Ia zi, cum esti, tot negativ este testul?

Fetelor vad ca ati raspuns prompt la apelul de galerie! BRAVO!

Mai asteptam si pe celelalte tutunici sa vina si sa le sustina pe cele doua viitoare


Kora si Madlen sa va odihniti bine acum si sa nu lasati nimica sa va supere, ca sa nu deranjati embrionasii
Asteptam detaliile!

iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Iyoana te-ai exprimat frumosFie el si Camus,tare ipocrit mai ena ca l-a terfelit o biata Lucica pe marele A.CAMUSOr fi fost ei masculii mai gentelmani si foarte educati si filosofi pe vremurile alea, dar cred ca egoul a fost si atunci ce e si acumPai nurii Elenei il bat la popoul gol, la ce razboaie au provocatCa sa nu mai vorbesc de alungarea omului din RAI, sau acolo a fost marul de vina?
Eu inca negativa, dar ingretosata si cu muuuuulte semne de intrebare
PUPICI


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Ma alatur si eu galeriei
Ioanatugs chiar dak nu ai facut IA, poate ramai natural. Sper sa am gura aurita si sa fie asa.
Eu luna asta am facut de placere.Dak nu am ramas in lunile cu monitorizare, nu cred k am vreo sansa acum, oricum astept laparo si de abia atunci voi vedea ce drum voi urma.
Cate o pt fiecare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

quote:
Originally posted by lucialu

Iyoana te-ai exprimat frumosFie el si Camus,tare ipocrit mai ena ca l-a terfelit o biata Lucica pe marele A.CAMUSOr fi fost ei masculii mai gentelmani si foarte educati si filosofi pe vremurile alea, dar cred ca egoul a fost si atunci ce e si acumPai nurii Elenei il bat la popoul gol, la ce razboaie au provocatCa sa nu mai vorbesc de alungarea omului din RAI, sau acolo a fost marul de vina?
Eu inca negativa, dar ingretosata si cu muuuuulte semne de intrebare
PUPICI




Pai, vezi ca greturile vin la pachet....vezi Vali

iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Iyoana, m-am exprimat gresit:era de fapt a indraznit sa incerce sa-l terfeleasca(contrazica) o biata Lucica pe marele Camus.Ca vorbeam de ego si sa nu fac pe lupul moralist.
As vrea eu sa vina la pachet.Asteptam pana luni, cand fac sangele
Pupici maximizati


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merdan spune:

Raspund si eu la apel si intru sa fac galerie
hai Kora si Madlen.
Doamne ce incurajator ar fi pentru noi restul dar si pt. dragutul de T sa aiba doua reusite din primele incercari.
Fetelor acum cumintele, fara eforturi si programe artisticeprea dezlantuite,sa se prinda bine embrionasii sa nu fie deranjati de nimic si sa stea acolo 9 luni.
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmc_nd spune:

Mama-mama, ce veselie aici. Cu asa atmosfera si sustinatoare, embrioneii de Kora si Madlen se vor "lipi" numai de dragul (gura) noastra! DOAMNE, AJUTA!

Sa stii, Merdan, ca suntem intr-un gand, si eu ziceam ce extraordinar ar fi ca Dr. T + Dr. M sa aiba 2 reusite!!!

Sa nu uit, pentru fetele care structureaza informatia de la inceput de capitol - cred ca suntem printre cele mai organizate gashti de pe forum .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns break_fast9 spune:

vreau si eu in galerie pentru Kora si Madlen!
Doamne ajuta!
Inspiratie si har doctorilor!

Mergi la inceput